Nekateri slovenski univerzitetni profesorji bi radi, da Slovenija brezplačno šola velike količine Palestincev - 2

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
tako nekako
29.11.2025 ob 22:05
V Libanonu so palestinski begunci začeli državljansko vojno in poklali prvotno oblast.

Pa sej te naše oblasti itak ni škoda, sužnji ste pa itak že.
1
Avatar gosta
Karma
30.11.2025 ob 0:34
@pravica

To šiptarčki vozite.
0
Avatar gosta
povsod džihad pisanja
30.11.2025 ob 9:45
"Ja, Hamas je bil ustanovljen, da bi služil interesom velesil, to je jasno. Ker velesile imajo danes skupne interese in brez Hamasa bi bile resno"

Hamas je ustanovila ARABASKA liga, ki ga tudi podpira kot izključno boj proti nevernikom. Z enakim razlogom je bil ustanovljen Hamas da poklal oblast v Libanonu in zasužnjil nevernike. In z enakim razlogm je bil ustanovljen Boko Haram, da kolje nevernke po Afriki in vsa ostala islamistična gibanja so ustvarjena z enakim namenom.

Med manj razviti je cilj klanje - kot dela Boko haram.
Pri bolj razvitih je cilj džihad denarja, džihad diplomacije, džihab besede in pisanje, da gre vaš denar za nakup orožja, za klanje nevernikov po svetu in uničevanje vaše lastne kulutre in da sami sebe zasužnjite.

Druge resnice ni.

Islam ne uči nič drugega kot to, kako nevernike uničiti, podrediti in zasužnjiti.
2
Avatar gosta
KrEna123
30.11.2025 ob 10:34
@Samson

A pro pos, ljudje, kot jaz, ki imajo števolne dobre izkušnje s tujci vseh narodnosti na njihovem in slovenskem ozemlju, bodosi zaradi poslovnega in tudi osebnrga sodelovanja niso beboti.

Nadalje ti moram povedati, da imaš res okrnjeno sliko palestinskega naroda. Kdo pa pravi, da jih večina pidpira Hamas? Obstaja tudi Zahodna obala, ki ni Gaza in je zdaleč bolj naklonjena Fatahu/PLO, kot Hamasu. In ne pozabi niti tega, da tem ljudem gre za preživetje, kar si tvoja razvajena konservativna in strahopetna rit ne more niti predstavljat.

Si kdaj že dpoznal kakšnega Palestinca? Si bil vsaj blizu Palestine?

Človek, pojma nimaš o pojmu.

Zamalo se mi zdi čas zapravljat s takimi brezsrčnimi strahopetci, kot si ssm.
-1
Avatar gosta
KrEna123
30.11.2025 ob 10:49
@tako nekako

Ti lažnivec, ti! Slabši, kot najslabši slab novinar si! Presneto!!!

Prikazuješ palestinske begunce v Libanonu kot vzrok za državljansko vojno? Ja, bili so eni od akterjev, ne pa vzrok!!! Vmešana sta bila Sirija in Izrael v NAJVEČJI MERI!

Kaj smo pozabili, da si je Izrael prosbojil od 1947 dalje enkrat VEČ ozemlja, kot so mu ga OZN namenile?

Prrkket butl, kaj če bi Amerika na pol Slovenije naselila Izraelce brez da bi te kaj vprašali, zi in tvoji bi pa morali rmigrirat na Hrvaško in na Madžarsko, a bi ti v luft gledal tam? Medtem ko se Izraelcibašejo s slovendkimi jabolki, češnjami in krompirjem? Ti pa stradaš v taborošču v Panondkk nižini?

Pojma nimate, kreteni nerazgledani, o čem govorite!
-1
Avatar gosta
Kdo ve
30.11.2025 ob 11:03
Tisti ki zmaga v vojni dobi ozemlje. Zakaj bi bila Palestina izjema, zakaj bi se moralo njim vrniti ozemlje, ki so ga izgubili v vojni. Zakaj samo njim, ne pa tudi drugim poražencem? Vojno so začeli z močnejšim in izgubili. Veseli naj bodo da jim Izrael ni zasedel cele Gaze, lahko bi. Po čem so oni tako posebni?
0
Avatar gosta
Gigantura
30.11.2025 ob 11:08
Denmark followed 321 Muslim Palestinian asylum seekers and their kids for nearly 30 years. This is the SHOCKING result

- Out of the original 321 Palestinians, 204 ended up being convicted of a crime
- 71 of them were jailed
- 176 ended up on welfare
- That accounts for 63% became criminals and were convicted and more than half ended up on welfare

So they followed the second generation:

They had 399 children

- 337 ended up being convicted of a crime
- 132 of them ended up being jailed
- 372 of them ended up on welfare
- So that's a 34% conviction rate and a 37% welfare rate

“Their very own Justice Minister later stated in a 2019 interview, and this is the guy who presided over this entire thing, by the way, and I quote, these asylum seekers should not have been let in.”

93-95% of Palestinians are Muslim❗


1
Avatar člana Tisti ki pride zgodaj
Tisti ki pride zgodaj
30.11.2025 ob 11:48
@KrEna123

Pozabljaš, da Judje v Palestino oziroma Judejo in Samarijo niso prišli iz zraka leta 1948 ampak tam živjo že od 'nekdaj'. Primerjava s Slovenijo je zato izredno trapasta. Ja, so se priseljevali Judje nazaj, vendar so že vsaj 6000 let Judje neprekinjeno na tem področju in imajo vso pravico živeti tam. Ko so Združeni narodi vlekli črte, so morali Judje iz Sirije zapustiti svoja večstoletna dedna ognjišča in se preseliti v Jafo.

In ja, če ne bi Arabci leta 1948 (in še večkrat kasneje) napadli Judov in jih hoteli pobiti, se tudi Judje ne bi 'širili'. Ja in, sem bil dol, v Izraelu in ja, bil sem na Zahodnem bregu in sem se lahko osebno prepričal, kdo oziroma kaj so Palestinci. No, prvi slab vtis sem dobil že v času Jugoslavije s temi, ki so bili takrat tukaj. Pač moje izkušnje.
2
Avatar člana Tisti ki pride zgodaj
Tisti ki pride zgodaj
30.11.2025 ob 11:53
@KrEna123

Glede na nivoju pisanja je tvoje posel najbrž ples na drogu, striptiz, escort itd?

Ko je Jordanija sprejela palestinske begunce, so ti v zahvalo načrtovali državni udar. Jordanci so jih uspeli izgnati v Libanon, kjer so bili nepsoredno krivi za državljansko vojno, ki je Libanon iz bogate in varne države, kjer so različne nacije in religije živele v miru in sožitju, postal revna in nevarna greznica.
0
Avatar gosta
KrEna123
30.11.2025 ob 12:14
@Tisti ki pride zgodaj

Neverjetmo, kako potvarjaš zgodovino!

Judi v Palestini pred letom 1947 NISO BILI VEČINSKI NAROD NA TEM OZEMLJU, temveč jih je bilo le nekaj tisoč.
Da so Judi tam živeli neprekinjeno zdnjih 6000 let, je totalna debela laž. Nilo kih je nekaj tisoč.

In v resnici sploh ni zanesljivih zgodovinskih dokazov, da so Judi tam živeli pred nekaj tisočletji. O tem govori zgolj biblija in mitologija, ki pa seveda nista zanesljiva vira.

Zagotovo pa vemo, da Judov tam nikoli ni bilo v večini pred letom 1947.

Pardon,mogoče res pišem v naglici in vznemirjenju in zato delam zgolj pravopisne napake, ampak dovolj razumljivo podajam vsebino, tako da tvoje norčevanje iz moje izobrazbe ... je res udarec pod pasom.
Pa nič za to, saj imam verjetno najvišjo in najkompleksnejšo izobrazbo na tem forumu.

Pa tudi če bi živelo miljone Judov v Palestini, to še vedno ni razlog, da zasedejo enkrat več ozemlja, kot jim ga je po vseh folgih pogajanjih izborola OZN. No, pogajali se niso kaj dosti z Arabci, ki se v osnovi nikoli niso strinjali z ustanovitvijo Izraela na njihovem ozemlju.

Prav zaradi izraelske okupacije je prišlo do ttagičnih palestinskih migracij! Prej pa so to rrgijo osvajali nsjprej Turki, potem so Brizanci kn Francozi 'osvobodili' Arabce izpod Osmanskega imperija, da bi jih lahko sami zasuznjili ozoroma kolonializirali.

Palestina je bila vedno žrtveno jagnje. In bi se čudite njihovemu kaosu? Narod, ki se že neskončno dolgo bori za svojo neobstoječo domovino so Palestinci. Vi pa jih prikazujete kotpodivjano drhal, čeprav je med njimi več nobelovcev in vidoko cenjenih učenjakov kot jih bo Slovenija kadarkoli videla!

Oprani ste z ZAHODNO PROPAGANDO. JASNO KOT BELI DAN.
0
Avatar gosta
za pokozlat!
30.11.2025 ob 12:28
@KrEna123

Pa nič za to, saj imam verjetno najvišjo in najkompleksnejšo izobrazbo na tem forumu.

Tukaj sem nehal brat tvoje, polpismene, nebuloze! 🤮
2
Avatar gosta
KrEna123
30.11.2025 ob 12:55
@za pokozlat!

Če imaš težave s prebavo, pojdi na stranišče in ne kozlaj po forumu.

In zakaj bi mene zanimalo, da imaš manjvrednostne komplekse, ko me bereš?

Dosti omejenih ljudi jih ima.

Dosti se jih pa uči iz mojih objav. Pa ne tukaj, temveč iz objav v tiskani obliki.
-1
Avatar gosta
pravica
30.11.2025 ob 14:06
@Karma
Priznaj, da ti je foter Albanc.
0
Avatar gosta
pravica
30.11.2025 ob 14:09
@KrEna123
Če bomo imeli željo jih spoznati, bomo šli tja na obisk - če bo mogoče. Oni pa naj tudi kar tam kjer so ostanejo. Ne rabimo jih tukaj.
1
Avatar člana Tisti ki pride zgodaj
Tisti ki pride zgodaj
30.11.2025 ob 14:19
@KrEna123

Nikjer nisem napisal, da so bili Judje pred letom 1947 večinsko prebivalstvo, tako da res ne vem, zakaj se vtikaš v to? Si 'kompleksno' polpismena?

Mimogrede, beseda 'Palestinec' v smislu Arabca, ki živi v Palestini, se pojavi v pisnih virih šele leta 1898, ja resno. Ok, beseda Palestina oziroma Palestinec v arabskem jeziku niti ne obstaja, saj arabski jezik nima glasu 'p'. Kar pomeni, da se 'Palestinci' imenujejo po Palestini in ne obratno. Kar pomeni, da je seveda beseda Palestina (rimsko ime province je bilo Syria Palaestina, pred tem se je imenovala po Judih - Judaea!!!) starejša od Palestincev, ki se v arabščini imenujejo Falistini oz Falestini, lol
1
Avatar gosta
Vesel oče
30.11.2025 ob 16:19
@pravica Slobodan Milošević je porazil NATO, Američane in albanske OVK teroriste.
0
Avatar gosta
Samo informativno
30.11.2025 ob 16:28
Kr Ena koga briga kaj si ti misliš. Nisi noben faktor ne v Gazi se manj pa v Izraelu.
0
Avatar gosta
tako nekako
30.11.2025 ob 17:05
# KrEna123
1920–1943 → francoski mandat
Francija ustvari konfesionalni sistem (razdelitev oblasti po religiji, ne po državljanstvu):
1. maroniti (krščanski) = dominanca,
2. sunniti, šiiti, druzi = manj moči.

1967 → Arabsko-izraelska vojna (Šestdnevna)
Arabska liga se zaroti proti Izraelu (Egipt, Sirija, Jordanija, Irak). Palestinci izgubijo ogromno ozemlja → migracije po arabskem svetu.

1968–1970 → Jordanija (Black September)
PLO se oboroži in začne se obnašati kot država znotraj države v Jordaniji:
- lastne baze, davki, patrulje.
Kralj Husein to razume kot kupon za državni udar.
1970–1971: krvavi spopad → PLO izgnana iz Jordanije.
1970–1971 → PLO se premakne v Libanon

In tu je KLJUČ: PLO ne prihaja v Libanon kot civilni begunci, ampak kot militarizirana organizacija.
- tabori = vojaške baze,
- orožje = težko,
- politika = paralelna oblast.
To poruši libanonsko ravnotežje, ker:
-maroniti vidijo grožnjo (kristjani),
-sunniti simpatizirajo,
-šiiti ter druzi se radikalizirajo.

1972–1974: Libanonske milice se oborožujejo
Maroniti → Kataeb/Phalange (Pierre Gemayel)
Sunniti/druzi → levičarske in nacionalistične skupine (Kamal Jumblatt)
Palestinci (PLO) → tretja oborožena sila

13. april 1975 – ZAČETEK
Provokacija 1 (dopoldan):
V Ain el-Rummaneh (krščanska četrt) pride do streljanja pred cerkvijo.
Ubiti so kristjani člani Falange (maronitske milice).
Verjetni napadalci: palestinski oboroženci (ni 100% dokazano, a politično zaznano kot PLO).

Provokacija 2 (popoldan):
Falange isto popoldne ustavijo avtobus z palestinskimi borci/aktivisti (in nekaj civilisti).
Odprejo ogenj → 26–27 mrtvih.

April–maj 1975
Beirut se razdeli: vzhod (krščanski) / zahod (muslimanski).
0
Avatar gosta
Zmaga močnejši
30.11.2025 ob 17:47
Krena ne zastop da niso zasedli ozemlja ampak so ga osvojili z vojno. Vojno so začeli Arabci in jo izgubili. Tko to je. Tko so nastale vse države na svetu.
1
Avatar gosta
pravica
30.11.2025 ob 17:53
@Vesel oče
😂😂🤣🤣
0
Avatar gosta
tako nekako
30.11.2025 ob 18:01
Libanon, vojna, nadaljevanje, leto 1975...

Kaj se zgodi v mesecih po tem:
- Beirut se razcepi: vzhod (krščanski) / zahod (muslimanski).
- Frontne linije postanejo kontrolne točke; civilisti se prestavljajo v “svoje” četrti.
- PLO (palestinske enote) se obnaša kot vojska v tujini — topništvo, baze, lastna policija.
- Levica & druzi (PSP, Nasseristi, libanonska levica) se povežejo proti kristjanom.
- Kristjani (Falange, Tigers, Guardians of the Cedars) izvajajo protinapade.

Krvava realnost:
Damour (1976): palestinsko-levičarske sile masakrirajo krščansko mesto, stotine mrtvih.
Tal al-Zaatar (1976): krščanske milice oblegajo in uničijo palestinski tabor.

Sirija (Hafez al-Asad) vstopi 1976: formalno “mirovna sila”, realno: imperialni upravitelj.

Sirija ne ustavi vojne, samo kristjanom odvzame možnost zmage.

1978 - PLO iz juga Libanona obstreljuje sever Izraela → Izrael vstopi šele po treh letih vojne.
Cilj: potisniti PLO severno od reke Litani. Izrael ni začel vojne. Vojna teče 3 leta pred njegovim vstopom.
0
Avatar gosta
za pokozlat!
30.11.2025 ob 19:01
@KrEna123

Dosti se jih pa uči iz mojih objav. Pa ne tukaj, temveč iz objav v tiskani obliki.

Polpismene objave v tiskani obliki ti pa KJE objavljajo.... aaah, ok 😂
-1
Avatar gosta
Samson
30.11.2025 ob 19:46
@KrEna123

Sorry, popolnoma nepoučena ženska si, vsaj glede t.i. Palestine. Vidi se, sa si popolnoma pod vplivom msm. Tudi naša RTV SLO je popolnoma pristranska, skrajno levičarska trobenta woke levih elit.
Nekaj mesecev nazaj se je govorilo o anketi, ki so jo izvedli na Zahodnem bregu (v resnici je "Zahodni breg" Judeja in Samarija). In tamkajšnji muslimani so v anketi povedali, da bi, če bi bile takrat volitve, 70% izvolili Hamas. Ja, Hamas in ne Fatah. PA in njen predsednik Abas, ki ga ima naša zmešana Fajonka za "predsednika Palestine", je med ljudmi tam zelo nepriljubljen in to ne samo zato, ker je nesposoben, ampak predvsem zato, ker ljudje vedo, da je koruptivna rit z več milijoni na bančnih računih v tujini. Ne pomaga mu niti to, da se gre politiko "pay for slay" - gotovo o tem nisi še nič slišala, ker msm o tem ne poročajo. Lahko pa puguglaš, če bi te zanimalo.

Na žalost si TI tista, ki nima pojma o ničemer. Si kot tista uboga zmedena Greta, ki se je iz bojevite naravovarstvenice spremenila v bojevnico za uboge Palestnice. Takim ljudem se reče "useful i.diots".
-1
Avatar gosta
Stara forumašica
30.11.2025 ob 21:31
1
Avatar gosta
pravica
01.12.2025 ob 0:34
@Stara forumašica
V Vukovarju, Sarajevu, Tuzli…
0
Avatar gosta
O ja
01.12.2025 ob 3:47
@pravica Če boš še malo lajala, boš dobila po ksihtu, prejela boš zelo neprijeten obisk na tvojem domačem naslovu na Vrhniki. A je prav?
0
Avatar gosta
pravica
01.12.2025 ob 7:38
@O ja
Tiho! Sedi! K nogi!
0
Avatar gosta
KrEna123
01.12.2025 ob 8:41
@za pokozlat!

Saj pravim ... komlleks manjvrednosti te je ulovil ... pa nič za to, to te žene k poglabljanju znanja.
1
Avatar gosta
KrEna123
01.12.2025 ob 9:13
@Samson

Me prav zanima, od kod tvoj podatek o nedavni anketi o priljubljenosti Hamasa. Jaz tega podatka niti z GPTjem ne najdem. Zelo me bo veselilo, če boš navedel izvor informacije. Zraven tega je zelo težko v vojni izvajati reprezentativne ankete, saj je razdrobljenost prevelika.

Res pa nekateri pozabljate, da je bil Bližnji vzhod ozemlje totalne kolonializacije Francozov in Britancev. Narod, ki se mora boritineprestano za svoje pravice je zgaran narod, ljudje postajajo nestrpni, zato se navdušujejo tudi nad radikalnejšimi političnimi frakcijami.

Vi, pro-kolonialistični teoretiki v foteljih z lahkoto obsojate Palestince,mnogi med vami prav navijate zanjihov izbris! Neverjetni ste. Proglašate jih za izmečke, tudi skrajno neverjetno, ker očitno ne poznate veličine njihovih pesnikov in znanstvenikov.

Pa kaj hočeš povedat, Samson? Da torej soglašaš z genocidom nad Palestinci? Da jih je trebares zbrisat, končno, ker delajo same zdrahe? Da se je treba do njih obnašati kot do primitivnih klavcev?

Seveda v dolgem času mučenja Paledtincev pride do njihovih radikalnih in fundamentalističnih delivanj sjrajne frakcije Hamas, pa to vendar ni tako presrnetljivo,kaj ne? Za narod,ki je ves čas izpostavljen izumrtju to RES NI NIČ NOVEGA. In s tem, ko nekateri podpirate njihov genocid, zagotovo ne naredite nič dobrega za njih.

Pobit 🤐 palestinsko, a je res to vaš moto? Tako se vas dojema, namreč.
1
Avatar gosta
KrEna123
01.12.2025 ob 9:23
@Tisti ki pride zgodaj

Če Judi niso bili večinsko prebivalstvo, zakaj bi torej obstajala naravna pravica, da tja locirajo njihovo državo, kakor si ti omenil (da naj bi jim to možnost dalo to dejstvo, da so tam živeli že pred tisočletji)?

Menda ja vemo, zakaj so tja locirali Jude? Da ima Zahod kontrolo nad ozemljem, kjer je največ zemeljskih resursov na planetu.

In zato je tam od nekdaj največ vojn. Ki jih potem zapakirajo v verske vojne. Tralala za naivneže in Natoiste, ki niso naivni,ampak optani z agresijo Nata, ki jo vidijo kot pravičnostno mirovno silo.

Če ne bi bilo tako tragično, bi bilo smešno, kako dojemate vojaško organizacijo.
0
Avatar gosta
pravica
01.12.2025 ob 9:41
@KrEna123
“ Jaz tega podatka niti z GPTjem ne najdem”

OMG, kaj pa zdaj?
0
Avatar gosta
Vprašanje
01.12.2025 ob 9:48
Ja kdo bo pa tebe branil KrEna, če pride do vojne v Europi? Palestinska vojska? 😄
Ne živiš na BV ampak v Evropi, ki jo tako preziraš. Si kdaj razmišljala, da bi se preselila na BV tam je njihov način življenja kot nalašč zate. Kaj pa Afrika? Tudi tam bi te sprejeli njihovi islamisti z odprtimi rokami. Zakaj zgubljaš čas v bedni natovski Evropi med bednimi evropejci?
0
Avatar gosta
KrEna123
01.12.2025 ob 9:59
@pravica

Ja kaj le? Pa mi ti poišči vir omenjene informacije o nedavni anketi v Palestini? Halo? Ali si lahko vsak nekaj zmisli, napiše in je vseeno, če je res ali ne? Kaj je boljši iskalnik kot GPT? HALO? A ti si knjige sposojaš o vojni v Gazi?
0
Avatar gosta
KrEna123
01.12.2025 ob 10:07
@Vprašanje

Torej ker bi bilo v primeru vojne v Sloveniji Palestincem vseeno zame (kar je zelo vprašljivo, saj ne veš, kako bi se obnašali, če bi imeli dovolj moči, da nam pomagajo) naj bo tudi meni vseeno za njihov genocid? Če bi vedno tako razmišljali,ne bi nihče nikomur nikoli pomagal!!!

Pa od kod, za boga milega tebi ideja, da 'sovražim' Evropo????
Ker sovražim evropski kolonializem,ki je oropal dobršen del sveta, ne pomeni, da sovražim evropsko kulturo! Kako butasto razmišljanje!!!

In če se ne strinjam z evropskim kolonializmom, naj se kar preselim v pogoŕišča, ki so ostala za evropskim kolonializmom širom sveta???

In ... zakaj ostajam v Sloveniji? Ker jo ljubim. Ker sem zavedna in ponosna Slovenka. In ker sem prepotovala dovolj sveta, da mi je jasno, zakaj ljubim Slovenijo in njen jezik innjeno tradicijo in njene ljudi, pa četudi je med njimi dosti zabitočrednikov.
0
Avatar gosta
Tuzla
01.12.2025 ob 10:35
@pravica Daj poslovenjeno govedo , nehaj zganjati mitomanijo. Če misliš in verjameš da ena samcata artilerijska granata 130 mm lahko ubije 71 in rani še dodatnih 241 oseb, potem resnično potrebuješ urgentno specialistično psihiatrično pomoč. Strokovnjaki na sodišču v Haagu so dokazali , da je šlo za teroristično dejanje, ki so ga zagrešili sami Bošnjaki.
0
Avatar gosta
tko je to
01.12.2025 ob 11:32
Muslimani koljejo kristjane vsak dan po celem svetu, najbolj po tretjem svetu. Vi pa dobesedno čakate, da pridete na vrsto, kot v Meki in povsod drugje.

Muslimani vas imajo za uporabne idijote, ko vas pa ne bodo več rabili, vas bodo pa ta prve pobili. Kot v Iranu, Azerbejdžanu, v Turčiji so jih odstranili 100.000 itd.

Kar čakajte, ta dan zagotovo pride.

Prej pa džihad diplomacije, denarja, pisanje in govorjenja.... džihad meče je samo pika na i, ko so že močnejši.
0
Avatar gosta
tko to je
01.12.2025 ob 11:42
Bill Warner o islamu:
Džihad pisala: PR
Džihad denarja: donacije, lobiji, korupcija
Džihad demografije: številke in institucije
Džihad pravnega reda: šerijat, halal regulacije, zakonodaja
Džihad meča: na koncu, ko imaš podporo ali kritično maso

To je mehanika politične moči, ne religiozno jamranje.

ISLAMISTI ubijajo vsakega, ki stoji med njimi in oblastjo:

-kristjani
-liberalci
-levo-levi ateisti
-desničarski nacionalisti
-muslimani drugih sekt (sufi, šiiti, ahmadiji)

Islamizem ubija konkurenco.
Kdor ni podrejen — je sovražnik.

Očitno levičarke že sanjajo kako jih bodo obglavili po posilstvih...
0
Avatar gosta
pravica
01.12.2025 ob 12:22
@KrEna123
GPT se uporablja kot bližnjica pri stvareh, o katerih nimaš pojma.
0
Avatar gosta
pravica
01.12.2025 ob 12:25
@Tuzla
A nisi ti šel vadit turške pesmi, če slučajno Erdogan pride na obisk?
0
Avatar gosta
tko to je
01.12.2025 ob 12:56
ZAKAJ se zdi, da so kristjani najbolj na udaru?
Ker:
- so v Afriki in Aziji največje neoborožene manjšine,
-ker so najbolj simbolni ID druge civilizacije (zahoda),
-ker so pogosto nizko-srednji sloj, brez države za sabo.

Islamisti so pragmatični:
- ubiješ tiste, ki se najlažje ubijejo brez povračila.
1
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026