Nebo, iz minute v minuto

Deli na Facebook Deli na X
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
22.06.2026 ob 14:18
Iz minute v minuto se spreminja nebo in oblakeci. Nekje so morali oreng špricnit vreme in to bo še danes zelo pestro. Kaj pravite, ha?
-7
Avatar člana Frogica
Frogica
22.06.2026 ob 14:21
Aso včasih tut šle strele tk ko bi jih razsulo po nebu?
-3
Avatar gosta
kaj sledi
22.06.2026 ob 14:23
Mi na Ajdovskem smo imeli burno noč, polno dežja, burje in grmenja.
-3
Avatar gosta
fa
22.06.2026 ob 14:24
@Viharni jezdec

Pravimo, da ste "sejalci" moteni.
0
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
22.06.2026 ob 14:27
@Frogica Mah, so. Jih je pa več zdaj, ker je več neviht kot pred desetletji.
-4
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
22.06.2026 ob 14:31
Če bo tolk neviht bom moral sodobne ribiške palice zamenjat za bambusove, da bom lahko lovil.😁 Ker te novodobne so vse iz karbonskih vlaken, električno prevodne. kot bi za vodo antene postavil.
-2
Avatar gosta
Viharno teslo
22.06.2026 ob 14:53
Si danes že sadističnno umoril kako nedolžno živalico ali uničil in iztrgal kako mlado sadiko drevesa?
3
Avatar člana Frogica
Frogica
22.06.2026 ob 14:59
Zdaj so (men) nevihte kot da je en AI support. Včasih (moje otroštvo)30let nazaj vem, da nam je elektriko metalo ven ob hudi nevihti,ulivalo je pokalo.. samo tak "pristno". Zdaj paje to živ žav.. včeraj gledam radarsko.. prvi pomislek oh to bo hitr mimo.. a je še kar blo in pogledan radarsko čez 2h.. nova celica iz nič ba enaki lokaciji.. kar rojevale so se. Vse skup pa res ai efekto no.. razsvetljava, naliv + gromi.. razkošno
-3
Avatar gosta
Koki
22.06.2026 ob 15:01
@Frogica
Kak sedaj. Sva midva dokončno skregana zaradi moje netaknosti, ko prehitro bleknem kar mi na pamet pade? 🫤
-5
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
22.06.2026 ob 16:59
@Frogica Več robe imajo. Jaz sem pred 40. leti imel tudi samo en fleš za fotoaparat, za blicat. Pa še tist je bil drag kot žafran. Zdaj jih imam pa kakih češ, od čisto majhnih za na macroring do studijskih. So se tudi oni zgoraj moderniziral, veš?

Sicer pa pri nas ravno prva runda. Kaplje tako debele, da je glih na meji ledu.
-5
Avatar gosta
traparije
22.06.2026 ob 17:03
iz dneva v dan. In vedno isti bednik, vedno Viharno teslo.
3
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
22.06.2026 ob 17:08
@traparije Če mi ne bi sledilo bedasto bitje, te ne bi bolelo. ☝️😁
-3
Avatar gosta
Viharni troglodit
22.06.2026 ob 17:13
je z njegovimi brezveznimi izjavami na intelektualnem nivoju poljskega bramorja skoraj tako naporen kot njegov bivši ljubimec Gravžič.
3
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
22.06.2026 ob 17:19
@Viharni troglodit Si pogledalo skozi luknjo kako je nebo pri tebi? 😁
-3
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
22.06.2026 ob 22:23
Jebote čuk, kje so glih mene zdaj našli?

https://postimg.cc/XZtRPqrJ
-3
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026