Nekoč so ženske ful nosile natikače, ampak take lepe, ne adidas šlape ali kopije croksov. A jih še vedno kupujete, nosite?
Jaz sem si jih ravno naročila na spletu.
0
Moje so lepe 25.06.2026 ob 23:09
@zaželela ...Moje so Calvin Klein jeans, tiste še bolj lepe , ki se nosijo recimo k hlačam ali oblekam, pa ne nosim.Raje potem nizke mehke zlate mokasine ali sandale s pasčki...
jih kar veliko. Nekatere s polno peto ali brez pete, ki so nekajkrat obuti, nekateri sploh ne, bi jih za neko simbolno ceno prodala. Ja saj vem - a je blp treba sploh kupiti. 😇
0
Ne nosim 26.06.2026 ob 20:35
Ne nosim. Imam ene iz Primarka, ki jih dam gor, ko odnesem smeti. Sicer pa superge. Če bi želela nosit natikače, bi najprej morala ene parkrat h pedikerki (imam stoječe delo) in potem bi si obula natikače. S takimi nogami kot ene hodijo v natikačah, bi me bilo sram. Pedikerke so pa predrage za mojo denarnico.
0
turkiz 26.06.2026 ob 20:46
zame samo natikači , z neko minimalno petko, nikakor ravni, ... isto zato ne maram japank, čist tanek podplat , po tleh hodiš direkt, če imajo malo petke pol pa ja , ...všečne so mi špagarce - ala espadrile s petko in štrikci...
0
nosim 26.06.2026 ob 21:34
Imam ene udobne za zapet skechers, ker z njimi prehodim poleti neskončno kilometrov na potovanjih, pa odprte natikače crocse za na hitro kam, pa cel kup ipanema japonk, so odlične za hodit z mehkim podplatom, poleti praktično ne ubujem zaprtih čevljev.
@Ne nosim .. stoječe delo nima nobene veze z zanemarjenostjo. če ti je predrago h pedikerki, si na YT poišči kako se stopala uredijo in začni, kaj še čakaš? ampak to je dolgotrajna zadeva, niso stopala čez noč ratala zanemarjena.
0
uredi se 26.06.2026 ob 22:18
@Ne nosim
Ne rabis pedikerke, uredis se lahko tudi sama.
Ce imas trdo kozo, prvo dobro odmoci stopala, potem ena fajn mastna krema in stimfi, pa ponavljas vsak drug dan dokler se ne zmehca koza.
Ne strgaj! Samo kolikor lahko zdrgnes s trdo brisaco!
Za glivice na nohtih je naslov lekarna.
Za lak pa DM.
Draga pedikerka je samo izgovor za lenovo in nemarnost.
3
Annie 27.06.2026 ob 10:41
Natikače inam samo za doma. Drugače imam raje sandale , ki so lahko zelo ležerne ali elegantne.
0
S petko 27.06.2026 ob 10:45
Rada bi imela natikače, a z malo petke. Nikakor raven ali debel podplat. Ne najdem nič.
0
Metka Cvetka 27.06.2026 ob 15:20
Samo superge. oreng obložene, da me križ ne bali.
0
8409 27.06.2026 ob 15:47
Dober kompromis so Birkenstock, lepo zgledajo na negovani ženski nogi, samo morajo biti une ta dobre iz usnja in plute, ne nek cenen kitajski plastičen fejk.
0
Sandalka 27.06.2026 ob 15:49
@nosim
Katere sketcherse imaš za hojo?
0
Grde 27.06.2026 ob 16:06
@8409 joj samo teh Birkenstock ne, da ženske izgledajo v jih kot negovalkeiz doma starejših, ki so šle na malico v službeni obutvi!
25.06.2026 ob 23:03
Jaz sem si jih ravno naročila na spletu.