NAJVEČJA POTNIŠKA LADNJA DO SEDAJ V KOPRU

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
FEKALIJE
20.06.2026 ob 9:58
Je plula do Trsta, tam obrnila in pristala v koprskem pristanišču...
a je prišla izprazniti fekalije na našo stran
kaj bo 4000 potnikov delalo drugega v Kopru,
1
Avatar gosta
jaztakoj
20.06.2026 ob 15:21
naša obla je za amere dobra samo za izlit fekalije
me prav zanima kako vesli so teh turistov koprčani, ko se jih vsuje v majhno mesto 4000
0
Avatar gosta
Se razpršijo
20.06.2026 ob 15:41
@jaztakoj saj ne grejo vsi po Kopru. Pri ladji jih čakajo avtobusi in jih peljejo v Postojnsko jamo in Bled in še kam. Malo se jih sprehodi po Kopru. Ko pa so po Kopru, je pa to lepo videti. Popestrijo mesto in prinesejo malo zaslužka trgovcem in gostincem.
0
Avatar gosta
beboti
23.06.2026 ob 13:02
krave preveč prdijo in preveč avtomobilov se vozi naokrog ...
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026