Najboljše napolitanke

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Ne morem nehat
23.05.2026 ob 9:57
V socializmu smo jedli najboljše napolitanke: Podravka.Tiste v zelenem( sadne), modrem ali rdečem ovitku...No, sama sreča da so še..Trenutno so v Mercatorju v akciji...Katere imate pa vi najrajši?
0
Avatar gosta
majckena pakiranja
23.05.2026 ob 10:17
Ce ze, potem Manner ali Loacker napolitanke v manjsih pakiranjih.

Od kupljenih piskotov se zelo izogibam Domacici, ker to lahko zmazem celo skatlo na eks.
0
Avatar gosta
jdjdkdjd
23.05.2026 ob 10:44
Loacker so mi brez okusa, po Manner mi je malo slabo. Podravka me mine, ko samo vidim embalažo za limonine. Morda v večjem pakiranju, da ne spominja nanje. Dejansko je zelo dobra Milka vaffelini čokoladica (ampak samo ta....recimo neke okrogle so že manj). Pa Kraš tortica je ok. V majhnih količinah se vse zdi nekako boljše.
0
Avatar člana Yara
Yara
23.05.2026 ob 10:46
Jadro in kavne napolitanke mocca kocke.
2
Avatar gosta
Mermaid
23.05.2026 ob 11:04
Ja, Jadro so zakon pa Kraš Nougat. Manner so mi pa prav zanič, Loacker tisti medaljončki s čokolado obliti niso slabi.
1
Avatar gosta
samo Loacker
23.05.2026 ob 11:09
Loacker, ker niso osladne. Manner so že presladke, te Jugo napolitanke pa presladke in tudi preveč maščobe imajo v kremi.
1
Avatar gosta
kava
23.05.2026 ob 13:28
Kavne napolitanke Mocca, slastne so in enkratne.
0
Avatar gosta
Kraš
23.05.2026 ob 13:36
Kraš čokoladne, oblite s čokolado. Najboljše.
0
Avatar člana Mačka
Mačka
23.05.2026 ob 13:44
Edino zlate podravko jem
0
Avatar gosta
Blui
23.05.2026 ob 13:51
Sicer nisem neki na napolitanke. Če sem jih že jedla so bile to Kraš čokoladne, ki so mi sedaj presladke, kdaj Loacker lešnikove ali Maner. Vendar je vse to res zelo redko.
0
Avatar gosta
Indijanski pregovor
23.05.2026 ob 14:36
@Kraš ja te so pa res dobre. In Podravka modre. Jih nisem jedla že sto let. Grem v nabavo žlehnobice.
2
Avatar gosta
Neprijavljena 123
23.05.2026 ob 15:28
Glas dam Loacker politankam. Ostale so mi vse presladke.
0
Avatar gosta
zanimivo
23.05.2026 ob 20:46
Praktično vse razen Loacker napolitank imam raje manj sladko, ampak če jem Loacker, sploh ne vem, zakaj sem jih jedla, vseeno, če jih ne bi (sladkarija zame niso, obrok pa seveda tudi ne).
0
Avatar gosta
jaz tako
23.05.2026 ob 20:51
Loacker, ker so tanke in hrustljave. Praktično vse verzije so mi top in edine ki jih jem.
0
Avatar gosta
zanimivo
23.05.2026 ob 21:02
Ampak del jedenja napolitank je, da ješ plasti eno po eno, kar je težje, če je tanjša.
1
Avatar gosta
????
23.05.2026 ob 21:30
@zanimivo

Tega pa ne razumem. Loacker napolitanke so najmanj osladne od vseh (čeprav so kljub temu sladke) in tudi nimajo veliko maščobe. Edine napolitanke, kjer proizvajalec ne kompenzira okusa s sladkorjem in maščobami.
0
Avatar gosta
zanimivo
23.05.2026 ob 22:34
Če so nekomu boljše, super za njega, okusi so različni, samo trapasto bi bilo pa, da bi jih kdo izbral, ker so bolj "zdrave". Sicer pa pravkar na Mercator spletni trgovini primerjala Loacker lešnik in Podravka Nougat, pa ima Loacker več maščob (pa ne pravim, da je to po defaultu slabo) in manj sladkorja (kot smo že vsi ugotovili). Ima tudi več beljakovin, pregled sestavin pove, da je poleg lešnikov verjetno razlog sirotka, vseeno je pa zadeva polna nezdravih stvari, ki so jih pač polne vse sladkarije iz trgovine. Če hočem ne jest cukra, jem drugo hrano...
0
Avatar gosta
nazadnje
23.05.2026 ob 22:59
Ene jugo z okusom po jaffa keksih.
0
Avatar gosta
Alja
23.05.2026 ob 23:04
Jadro in Manner z rumom. Mmmm...
0
Avatar gosta
brez kruha
23.05.2026 ob 23:13
Kakšne napolitanke lepo vas prosim?
Jaz jem vsak dan jem vrhunsko sladico … Nuttelo z žlico in to brez kruha, ker kruh redi.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026