Najbolj skrivana skrivnost sveta

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
jap
06.05.2026 ob 21:18
Vredno je poslušati vseh 58min in videli boste kako zelo nam oblasti skrivajo mnoge stvari.

Kup priznanih antičnih in drugih zgodovinarjev nam poroča o njih pa vseeno uradna zgodovina in arheologija v celoti ignorira te arheološke najdbe iz skoraj vseh celin sveta. Še najbolj to zgodbo skriva Vatikan, ki bi z njo lahko pokazal, da ima Sveto Pismo prav. Ampak ker Vatikan obvladujejo ljudje ki krščanstvo sovražijo, so seveda aktivno vpleteni v prikrivanje.

Uživajte ob poslušanju o človeških okostjih kakršna nebi smela obstajati po zgodovini, ki nam jo predavajo v šolah:
0
Avatar gosta
sej to je jasno
06.05.2026 ob 21:32
Nič novega, zame ne, ampak ljudje živijo v zanikanju, ker je to splošno sprejeta resnica. Ravno Biblija črno na belem omenja velikane. Pa ne samo ena vrsta in da so živeli v Egiptu, pred prihodom ljudmi. In da so se ljudje počutili kot kobilice.
Samsom je bil velikan, oslepeli so ga. Galjot je bil velikan, David ga je premagal s streljanjem s fračo v oči. Oslepeli so jih. Tudi Odisej je velikana napil in oslepil...

Seveda smo problem ljudje..... ki pač beremo skozi vrstice.....
0
Avatar gosta
beboti
06.05.2026 ob 21:34
v oddaji ANCIENT ALIENS so že leta nazaj govorili o tem ...
0
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
06.05.2026 ob 21:44
Res je to. Saj so tudi v pravljicah velikani. Potem je pa eden od velikanov iz firbca stopil preblizu roba zemlje, ta se je nagnila in so vsi velikani popadal z zemlje. ☝️
3
Avatar gosta
beboti
06.05.2026 ob 21:54
TI SANJAŠ EDINO, DA IMAŠ VELIKANA V HLAČAH
-1
Avatar člana Frogica
Frogica
06.05.2026 ob 21:55
Zdaj živijo v morju. Tak bi js rekla. Tam je plac.
0
Avatar gosta
beboti
06.05.2026 ob 21:56
Ne le moški, tudi nekatere ženske težko odrastejo, saj odraščanje za njih pomeni bolečino in soočanje z notranjo praznino.
1
Avatar člana Frogica
Frogica
07.05.2026 ob 5:57
@beboti
Dobr si to povedal.
0
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
07.05.2026 ob 6:04
@Frogica Pa, razumljivo, saj ima že vzdevek ravno pravi. ☝️
0
Avatar gosta
Radovedna
07.05.2026 ob 6:20
@jap
Zakaj točno bi pa se naj to skrivalo?
Skrivanje ima ponavadi svoj smisel in dober razlog.
2
Avatar gosta
100 resnic
07.05.2026 ob 11:27
@Radovedna
Jah, vidiš tega pa ne boš izvedela. Ne tukaj na čveku ne v veliko bolj imenitnih člankih in prispevkih na to temo.
Eden od njihovih možnih argumentov je, da se uradne znanosti, ne dotika se samo ene vede, bojijo za svoj obstoj in ker bi morale potem vse do sedaj znano arheologijo, antropologijo in zgodovino revidirati. Malo bi jih ob tem že treslo, samo ne tako kot si želijo razno razni malikovalci zarot.
Drugi argument je, da jim tega ne dovolijo Nezemljani, ki v resnici upravljajo ta svet, saj naj bi bilo človeštvo samo eksperiment, precej neuspešen po mojem mnenju.
Tretji, da sam vrhovni bog ne dovoli ljudem raznih znanj, da se ne bi prevzeli in postali prebrihtni in s tem premalo pohlevno slaboumni ... in tako dalje.
Pravzaprav si lahko izmisliš kar svoje razloge za prikrivanje takih in drugačnih resnic. Enako dobri bodo kot kot kateri koli drugi.
0
Avatar gosta
8409
07.05.2026 ob 12:27
Jp, tega je zdaj ful, za velikane vsi vemo, baje so tudi našli že okostja pa fosilne ostanke pa vse, samo se ne sme govorit o tem.

Vemo pa da so res obstajal že zato, ker so katedrale tako velike, takrat niso imeli tehnologije za kaj tazga zgradit, še danes bi komaj, pa tudi potrebe ni bilo, zakaj bi nekdo gradil ful večje kot rabi, zakaj bi bila vrata za not 10 metrov visoka, če ne zaradi velikanov?
0
Avatar gosta
Radovedna
07.05.2026 ob 14:44
@100 resnic

Uuuuuuu, marička! Saj res…

A to so torej ONI, ki nam ne dovolijo to pa ono?

Ja ja, kapiram 😉

Jebemti, zdaj pa je to lahko ful nevarno za tiste razsvetljence, ki so to vseeno ven povedali… kaj, če se cela četa velikanov zbudi in pride našim junaškim razsvetljencem glave potrgat, a? 🤨

Ampak zdaj, ko imamo AI, bi pa mimogrede napisali antropologijo, evolucijo in zgodovino na novo, a ne de? Saj ne bomo mi krivi, ampak mašina….
0
Avatar člana Čveka
Čveka
07.05.2026 ob 14:47
@8409
Jaz vem! Tista velika vrata so zaradi oversize ega in avreole nad glavami onih pravih vernikov. Pa ker vsakemu sedi še angel varuh na ramenih. 😉
1
Avatar člana Matias
Matias
07.05.2026 ob 14:59
Darko ima rad pravljice o velikanih, ker spadajo med teorije zarot. Do sem ni problematično, če je tako lahkoveren, problematično je to, če bi imel vsaj malo podlage iz osnov biologije, evolucije, genetike, arheologije in zgodovine, potem ne bi luknje v znanju mašil z vero na res mišljenjsko zelo omejeni ravni, ko obravnava (svetopisemsko) mitologijo kot verodostojno znanstveno panogo. 😉
0
Avatar člana Frogica
Frogica
07.05.2026 ob 15:06
@Matias
Pa vse to ne spremeni dejstva, da si ti navadn butlj.
1
Avatar gosta
Anti
07.05.2026 ob 15:09
Sveta pomagavka.

Pri sosedih Hrvatih imate velikane, v povprečju visoki med 3.5 in 4 m.

Imajo tudi prevedene knjige o zamolčanih arheoloskih najdbah, kjer pa sledi človeka ali kosti ali kaj drugega človeškega stare tudi po 2 milijona let. Z vso dokumentacijo in ostalimi preverljivimi podatki.

A je, škoda ker ne znate hrvaško.
1
Avatar gosta
8409
07.05.2026 ob 16:06
“Pri sosedih Hrvatih imate velikane, v povprečju visoki med 3.5 in 4 m.”

A ni to potem 3.75m, zakaj se matrajo z od do, rečeš veliki so v povprečju 3.75m.

Kje pa je to, se da videt kakega tazga?
1
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
07.05.2026 ob 16:39
So jih odkrili. Kavč stroka čisto vse izvoha, ničesar ni moč skrit pred njimi.☝️Na Grenlandiji je pod ledom skrito mesto kjer živijo velikani. Dostop do tja imajo le izbranci. Med izbranci je celo papež. Eden od velikanov pa pride na skrivaj Đarmunu vsako leto vrt preštihat. Ponoči seveda, da ga noben ne vidi.
1
Avatar gosta
Anti
07.05.2026 ob 17:07
https://www.hocuknjigu.hr/

Izvoli knjigo, z nazornimi opisi, poišči na yt oddajo Na rubu znanosti o tej temi in boš dobil odgovor zakaj niso dali povprečja, kot navajas ti, temveč eksaktno govorijo oo vsakem okostju in kosti, ko je bila najdena, posebej.
1
Avatar člana Frogica
Frogica
07.05.2026 ob 17:19
Js verjamem tut v palcke in moč misli!
2
Avatar gosta
Anti
07.05.2026 ob 17:20
@Frogica

In imaš prav. Obstajajo tudi vilini in vsako drevo ima enega
1
Avatar gosta
Znamo hrvaško
07.05.2026 ob 18:20
@Anti
Pa saj imamo tudi Slovenci prevedeno knjigo Zamolčana zgodovina. Tam kakšnim 35 let nazaj izdano, če še kdo bere knjige. Je pa itak že vse na spletu s slikcami vred.
0
Avatar gosta
Marko
07.05.2026 ob 18:27
Iz prve roke, velikani so obstajali. Arheologi ki najdejo okostje ga skrijejo. Verjetno zaradi ukaza ki je na globalni ravni veljaven.
Če bi izvedeli resnico, večina ljudi bi dobila psihični zlom. Tako da boljše da ne izveste.
0
Avatar gosta
Anti
07.05.2026 ob 18:52
@Znamo hrvaško

Hvala za info. Jaz iščem in najdem take teme samo v hrvaškem jeziku. Kot da bi imeli v Sloveniji popolno blokado le- teh. Če npr ne bi Karel Gržan pisal o megalitih se sploh vedelo ne bi, da jih imamo.

Pri nas Avelikanom pravimo Ajdi, na Hrvaškem pa Hajdi. Naključij ji.cV dalmatinskem dalezju imajo kiklopske vodnjake in gradnje, katerih en kamen je težak po nekaj ton, vodnjaki imajo premer po nekaj metrov. Vse je na yt, tudi v slovenščini. Sej po malem bo prišlo ven.
0
Avatar gosta
Qwerty
07.05.2026 ob 19:12
"Če bi izvedeli resnico, večina ljudi bi dobila psihični zlom. Tako da boljše da ne izveste."

Ok, vzemimo, da so res obstajali. Zakaj točno bi kdorkoli (normalen 😊) dobil psihični zlom zaradi tega)? A ga je kdo zaradi dinozavrov? Res pa, da se eni fajn prestrašijo, ko jim kakšna kareta priplava mimo, po moje kar zanalašč pomolijo glavo čim bolj ven, ko naletijo na homo sapiensa. 😉
0
Avatar gosta
beboti
07.05.2026 ob 19:22
" Če bi izvedeli resnico, večina ljudi bi dobila psihični zlom. Tako da boljše da ne izveste. "
0
Avatar člana Frogica
Frogica
07.05.2026 ob 19:29
@beboti
Nabijaš. Večina ljudi ni nekih privilegiranih, razvajenih rit, katerim se ves čas cedita med in mleko. Veliko ljudi je obupanih, bolnih, brezciljnih al pa preprosto izgubljenih. Večina ne bi doživela psihičnega zloma.. niti tisti najbolj vase zagledani ne. Ljudje se na marsikaj navadijo.. večina bi se po nekaj tednih preprosto prilagodila in sprejela novo normalnost.
2
Avatar gosta
beboti
07.05.2026 ob 19:36
SVET NI TO, kar večina ljudi MISLI, DA JE 🙂
2
Avatar gosta
Grenivka
07.05.2026 ob 19:36
Vse drži. Vatikan skriva marsikaj. Glede velikanov pa je vsakemu normalnemu odraslemu razgledanemu človeku jasno, da velikani SO obstajali. Arheološko je skrito ogromno stvar, v šolah učijo vse narobe. Če je kdo samouk, bo odkril veliko tega, kar nam prikrivajo iz celega sveta.
-1
Avatar člana Frogica
Frogica
07.05.2026 ob 19:38
Kaj men osebno v danem trenutku tako zavedanje spremeni v lajfu?
0
Avatar gosta
beboti
07.05.2026 ob 19:41
Čeprav človek še malo ni zgolj fizično telo, nas o metafizičnih vidikih človeka nikjer ne poučijo.
1
Avatar gosta
Qwerty
07.05.2026 ob 20:14
Ko nekdo govori, da ve iz "prve roke", hkrati pa se to kao skriva zaradi ukaza, ki velja na globalni ravni, saj je to skrivnost vseh skrivnosti, piše pa vse v Sensi, tako malo "za navdih"... Se človek verjetno res upravičeno počuti nategnjenega od sistema, če je to vse, kar zmore. 😉
2
Avatar gosta
Samo neumnost je večna
08.05.2026 ob 9:26
@Qwerty
Ja peeesda, a samo o velikanih bomo. Kaj pa palčki in škratki, pa homo florensis tam v daljni Indoneziji. Svije pristranske ste, samo velikani vas zanimajo kaj?
0
Avatar gosta
Qwerty
08.05.2026 ob 10:11
@Samo neumnost je večna

Ma, mene najbolj zanima, kaj vse se skriva globoko v oceanih, kamor človeška noga ne upa in ne zmore stopiti, so pa eni poročali o takih srečanjih.... sumim, da so žleht karete samo vrh lede gore, bogtigavedi kaj vse je še dol. Tega si sploh niti predstavljati ne moremo, nikoli ne bomo izvedeli. Sploh pa ne iz prve roke. In še dobro, ker sicer bi vsi dobili živčni zlom.
0
Avatar gosta
ENKIVE
08.05.2026 ob 11:41
FROGICA, tako se z MATIASOM ne govori, on ima šole in še enkrat šole, on je stroka
0
Avatar gosta
Ti tudi
08.05.2026 ob 11:59
@ENKIVE Saj imaš ti tudi. Koliko? 4 razrede oš?
0
Avatar gosta
8409
08.05.2026 ob 12:05
Kako pa un ki najde tako okostje ve za “ukaz na globalni ravni”, kako ve, da ne sme takoj na tiktok laufat in vsem pokazat?
1
Avatar gosta
Kaj skriva Vatikan
08.05.2026 ob 12:36
@Grenivka
Vatikan predvsem zelo skrbno skriva trupelca novorojenčkov nun in drugega ženskega osebja, sicer pa nesojenih potomcev najvišjih cerkvenih dostojanstvenikov. Zelo skrbno se skrivajo tudi balzamirana trupla zastrupljenih in kako drugače ubitih papežev.

Z velikani Vatikan ni imel nikoli težav.
1
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026