👎 Najbolj obiskana spletna stran v Sloveniji je 24ur

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
zamislite
10.02.2014 ob 19:25
Zamislite se nad tem dejstvo. 24 kur je najbolj obiskana stran, tračarji, rumenci brez primere. Objavljajo vse živo, nepreverjetno in xxx vsebino na 101 način!!! in to vi najbolj gledate. Žalostno!
0
Avatar gosta
fletna
10.02.2014 ob 19:32
In najbolj prodajan časopis: Slovenske novice. Žalostno!
0
Avatar gosta
ookk
10.02.2014 ob 19:45
podn, nimaš kaj!
0
Avatar gosta
!!!
10.02.2014 ob 20:36
mediji so zato, da delajo denar za zaposlene in profit za lastnike 🙂

enako kot najboljši sosed, proizvajale in prodajalec agregatov, vodovodar, tišlar ...

kdor pa medijce jemlje za kaj relevantnega je pa butl 🙂
berite borzne napovedi, ARSO obvestila, prometne informacije AMZS ... to so resnične objave, ki kaj pomenijo 😛

aja ... a veste zakaj bodo Damjanu Murku postavili spomenik ---- da bodo vsaj golobi lahko srali po njem ... drugim se ne da več 🙂
0
Avatar gosta
dadasdas
13.02.2014 ob 23:42
to smo sami krivi - LJUDJE HOČEJO VIDET NEGATIVNO, hočejo slišat vse slabo in če je tako se ni za čudit da je 24ur na prvem mestu

ljudje hočejo sodit vsem, politikom in vsem drugim

nočejo slišat dobrega, raje slabo, ker tudi privoščijo slabo, da se dobro počutijo
0
Avatar člana callmetruck
callmetruck
14.02.2014 ob 0:00
"ljudje hočejo sodit vsem, politikom in vsem drugim

nočejo slišat dobrega, raje slabo, ker tudi privoščijo slabo, da se dobro počutijo"

Ne vem kako si prišel do tega zaključka, ampak jas mislim, da bi raje slišali dobre novice glede gospodarstva, in da zadolževanje ni več potrebno, kot pa da slišijo da se mora država zadolžiti za dodatne 3 milijarde €.

24.ur je na prvem mestu zaradi novic, ki jih kažejo, se pravi novice iz sveta bogatih, slavnih. Kdo je z kom spal in kdo se je slekel pred objektivi kamere. Povpraševanje in ponudba. Objavljali bodo take članke, ki so najbolj brani. 24ur samo ponudijo tisto kar od njih hočejo bralci. Za obiskovalce se pa štejejo tudi tisti, ki grejo na stran in kritizirajo kakšne novice imajo.
0
Avatar gosta
Llll
14.02.2014 ob 0:04
Ljudje hočejo slišati slabo novico, da se tolažijo, da je nekdo ali večina še v večjem dreku kot so sami. Jaz bi znoru, če bi zdle govoril, da službe vsepovsod so, da imajo vsi denarja... edino jaz bi bil največji luzer brez vsega. Pa fentam se! Tko pa je polno slabih novic pa vidim, da nisem edini takšn in se bolje počutim recimo.
0
Avatar gosta
dadasdas
14.02.2014 ob 0:32
@callmetruck:


problem je v tem, ker nekaj moraš dat, vložit da potem nekaj imaš npr. da vložiš 3 mio za nekaj, ki bo prinašalo dobiček in z leti se investicija
npr. povrne 3x

torej da nekdo nekaj vloži ali pa se država zakreditira za 3 mio v tem primeru je vredu, se strinjava.


no pazi sedaj, kako mediji to prikažejo:
mediji ne razlagajo zakaj bo šla investicija, kakšen je namen, ker bi bilo pozitivno, ampak samo sporočijo da SPET 3 mio mora dat
država

in kdor gleda (le čevlje sodi naj kopitar) se spet doma buni, ker nima pojma... da zakaj spet 3 mio


na tak način mediji z nami manipulirajo in nažalost so negativne novice bolj gledane. mediji tudi najraje obrnejo zgodbo
in povedo samo slabo
0
Avatar gosta
Hja
14.02.2014 ob 0:37
Manipulirajo gor ali dol. če si država sposoja denar je jasno, da zato, da bo dokapitalizirala zafurane banke, poplačala prevelik in preveč potraten javni sektor, pokradene pokojnine, svoje prijatelje, stare kredite... in narod je upravičeno jezen. Nj začnejo racionalizirat javni sektor pa bo za vse dovolj.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 40 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026