zato točno vem kdo kaj komentira in nalimal video spot.
0
❓❓❓ 20.06.2026 ob 20:01
Vrlo važno. Saj je vsak od vas motencev pod sto niki cele dneve tu gor. Vam že ustreza.
1
Ja 20.06.2026 ob 20:03
@Boy George
Ti mamin soncek si center sveta tudi izven foruma. Ti si glavi protagonist vesolja ostali so pa NPCji
0
beboti 23.06.2026 ob 12:10
Itak smo to vedeli, ni nobeno presenečenje, logično, ... K vragu gre vse skupaj s pametjo vred.
0
Haha 23.06.2026 ob 12:18
Pa ve vse veste, ma prave genijalke ste! Vete vse o Pattayi, kdo kaj piše, kdo je tu prisoten, ma ni da ni 😂😂😂😂
0
vsaj nekaj 23.06.2026 ob 17:40
Bozo si ga na roko meče, ko bere forum.
0
čvek 23.06.2026 ob 18:15
Ma ja, samo ene par nas je. Eni so od prej tu, eni smo prišli s Starševskega čveka. Pač enim nam je navada že leta, da pišemo na forum. Teme se ponavljajo, pol veš, da smo eni in isti tu.
0
Ja seveda 23.06.2026 ob 18:41
Bo kar držalo!
Ko pa občasno drugi kaaj rabimo pa nas opljuvate do kraja!
1
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
20.06.2026 ob 19:33