Išči
ČVEK
Na SČ ste bile monjkle, kako bi vas poimenovali tu?
☕
Na SČ ste bile monjkle, kako bi vas poimenovali tu?
Deli na Facebook
Deli na X
intelektualec
02.11.2025 ob 15:42
Čveke se prelepo sliši, a se soglasno odločimo za čvekulje? Kakšen drug predlog?
1
Prijava
1a
02.11.2025 ob 15:46
čvekice
0
Prijava
Čveka
02.11.2025 ob 15:47
Kaj je narobe s Čveko, prosim? Da nebi…,🤨
0
Prijava
Mon
02.11.2025 ob 15:48
Bile so monovke
0
Prijava
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo
: po 297. členu
Kazenskega zakonika
je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Prijava spornega komentarja
Moderatorjem prijavljate spodnji komentar. Prijavo lahko opravite tudi tako, da nam pišete na info@cvek123.com.
Vaše ime:
*
Vaš email (neobvezno):
Če ste človek, pustite to polje prazno:
Razlog prijave spornega komentarja:
*
Cvek123.com
© 2014-2026
02.11.2025 ob 15:42