Meni je delovala zlovešče že prej, pa nisem vedela zakaj. Ko sem prebrala o tem, da je satanistka in vse ostalo o njej, se mi je kar poklopilo. Lahko gre le za teorijo zarote, a kjer je dim je običajno tudi ogenj.
0
in 30.11.2025 ob 11:24
se skos šlepa na tega Olaya...bolano. enska nima kaj pokazat več samo čveka v prazno.Umetnica? MY ASS
-1
malo m 30.11.2025 ob 11:25
Mislim, da je Marcel imel intervju z njo, lani, predlani. Gledala sem en del. Mi ni šlo.
30.11.2025 ob 10:55
https://www.rtvslo.si/kultura/intervju/marina-abramovic-sovrazim-atelje-z-ulayem-sva-zelela-ustvarjati-zivljenje/765634?fbclid=IwY2xjawOY85ZleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZBAyMjIwMzkxNzg4MjAwODkyAAEeO9R_bktsMW6J1sTIl94ylX4IP5nDLbgvKst6qc--gxpChytfDFUAtxL_jk8_aem_Dx5JbrIwG2Szi37t08J1AA