Motoristi v tej vročini

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
kakšen motorist tukaj?
26.06.2026 ob 8:44
Napovedujejo do 39C. Kako je na motorju, pod čelado?? Je nevarno, da pri tisti pripeki postane človeku pod čelado slabo, ali , bog ne daj, sovozniku zadaj? Povejte, kako je s tem? Doma imam dva motorista in me maaalo skrbi.
0
Avatar gosta
Ooo
26.06.2026 ob 9:07
Na motorju 🏍️ je že tako nevarno. Pripeka naj ti bo zadnji problem. Zame je vsak motorist oseba z vsaj malo samomorilnimi nagnjenji.
4
Avatar gosta
po moje
26.06.2026 ob 9:14
Po moje v tej vročini ni za vozit. Da ti sonce blizu 40 pripeka na čelado !!
2
Avatar gosta
poletje je pravi cas
26.06.2026 ob 9:42
Ah, ja, jaz bi pa kar sedla v ozadje postavnega fanta z močnim motorjem.
In se odpeljala, v neznano.
1
Avatar gosta
Noro
26.06.2026 ob 9:44
Si predstavljaš ko stojiš v koloni! Pa pred semaforji!! Direkt na soncu v vsej opremi! Koliko mora to smrdeti!
2
Avatar gosta
DARKO CASH
26.06.2026 ob 9:48
Nobene vročine ni dokler se voziš. Malo neprijetno lahko postane na semaforjih, ampak ne traja dolgo. Če bi bilo neprijetno potem se sploh ne bi furali. Je ravno obratno, super je.
0
Avatar gosta
je tako tudi
26.06.2026 ob 10:02
@DARKO CASH

Je tako tudi pri 36C, 39C ? Nobene panike, nobenega hudega občutka vročine?
0
Avatar gosta
DARKO CASH
26.06.2026 ob 10:05
@je tako tudi
Saj pravim da ne. Ko se pelješ je prijetno. Samo, ko se ustaviš začne vročina delovati. Takoj ko se odpelješ vse to izgine.
-1
Avatar gosta
si se že
26.06.2026 ob 10:11
@DARKO CASH

Si se že vozil pri 39°C ?
0
Avatar gosta
DARKO CASH
26.06.2026 ob 10:11
Za samo furanje je pa še bolj, ker se potem gume bolj popajo -prijemljejo na cesto. Čelade pa obleke pa so tudi danes že prirejene temu, da malo zračijo, tako, da sploh ni panike.
-1
Avatar gosta
DARKO CASH
26.06.2026 ob 10:13
@si se že
V vseh pogojih sem se fural, od snega, do toče, do naliva, do pripeke.

Najslabše furanje kar ga doživiš z motorjem ponavadi je, da te kje na kaki avtocesti ujame težak naliv. Tisto je nevarno in neprijetno zelo in je bolje, da se čimprej dol s ceste spraviš, dokler ne mine naliv.
0
Avatar gosta
Biker
26.06.2026 ob 10:14
Dokler se pelješ je dokaj uredu. Ko se pa ustaviš pa kar zakuha. Pa pit je treba veliko ;vodo seveda.
0
Avatar gosta
smo enkrat kot sovoznica
26.06.2026 ob 10:15
Enkrat sem se kot sovoznica peljala pri 36°c. Zelo zoprno, pod čelado za znoret.
0
Avatar gosta
DARKO CASH
26.06.2026 ob 10:17
@smo enkrat kot sovoznica
Nikoli in nikdar ni nobena jamrala, ko sem jo fural, da ji je neprijetno med vožnjo. Kot sem omenil, postane vroče le, ko se ne pelješ. Nobene vročine ne more biti če piha ko se furaš.
-1
Avatar gosta
Zbudite se!
26.06.2026 ob 11:09
Zbudite se!
ZBUDITE SE!
0
Avatar gosta
Julij Cezar
26.06.2026 ob 11:33
totalno btezveze in zgolj zapravljanje bencina, cudni da klima cistunov ne moti onesnazevanje motorjev z nekoristnimi voznjami v tri dni...z avtom se 95% vpzenj opravi z nekim namenim, z motorjem pa 5%, , skratka idotarija in pol se tisto debilno rinjenje motoristov na zacetek koline, kot da so motoristi indijske svete krave,ce ti je vroce in ne mors cakatv koloni pa se ne vozi debil
1
Avatar gosta
tudi jaz sovoznica
26.06.2026 ob 12:29
@DARKO CASH

Samo 1x mi je bilo grozno vroče , vozila sva se proti Albaniji. Zunaj je bilo 34C. Za znoret. Ne predstavljam si vozit se na motorju pri 39, ali celo 40 C !!!
0
Avatar gosta
Meni ni
26.06.2026 ob 12:48
Bilo vroce kot sovoznici,je lepo osvobujoče.sploh,ce se peljespo kaksnih potkah kjer ne rabis čelade.
0
Avatar gosta
tudi jaz sovoznica
26.06.2026 ob 12:50
@Meni ni

A tudi pri 34C ali več ti ni bilo vroče? Dobra si.
0
Avatar gosta
Fantastično
26.06.2026 ob 14:41
V vročini se še nisem peljala, v normalnih vremenskih razmerah pa je poživljajočè.
Antidepresivno. Obleko, čelado in novim dogodivščinam naproti v ozadju svojega partnerja.
-1
Avatar gosta
Gremogas
26.06.2026 ob 16:50
@kakšen motorist tukaj?
Tudu jaz sopotnica,pa kar je nad 35 plus mi je prej muka kot užitek.. pri teh temperaturah mi je bilo že slabo na ovinkih pod čelado.... Čelada,želva,kolenčniki rokavice,vse je nujno,če pride do padca,in ko se ustaviš na pumpi za tankat ali za wc,daš rokavice dol,potem pa gor ne gredo več,.... Tko da, meni ne paše vročina.
0
Avatar gosta
Gasgas
26.06.2026 ob 16:59
No tako kot nekateri majica brez rokavov kratke hlačke do riti pa japonke in na cbr 1000rr top... Pa čelada na pol da je frizura spodi nedotaknjena po možnosti postrižen na brokoli...
1
Avatar člana svetilnik
svetilnik
26.06.2026 ob 18:12
Kot so že napisali, dokler se ne ustaviš je ok.
Jaz sicer vozim z odprtim vizirjem in pa jakno si odprem. Pa se da zdržati, ni pa ravno prijetno. Je pa spet odvisno kje. Kakšna cesta čez gozd je čisto nekaj drugega regionalka brez sence, po možnosti pa še skozi industrijske cone, kjer je sam beton naokrog.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026