Napovedujejo do 39C. Kako je na motorju, pod čelado?? Je nevarno, da pri tisti pripeki postane človeku pod čelado slabo, ali , bog ne daj, sovozniku zadaj? Povejte, kako je s tem? Doma imam dva motorista in me maaalo skrbi.
0
Ooo 26.06.2026 ob 9:07
Na motorju 🏍️ je že tako nevarno. Pripeka naj ti bo zadnji problem. Zame je vsak motorist oseba z vsaj malo samomorilnimi nagnjenji.
4
po moje 26.06.2026 ob 9:14
Po moje v tej vročini ni za vozit. Da ti sonce blizu 40 pripeka na čelado !!
2
poletje je pravi cas 26.06.2026 ob 9:42
Ah, ja, jaz bi pa kar sedla v ozadje postavnega fanta z močnim motorjem.
In se odpeljala, v neznano.
1
Noro 26.06.2026 ob 9:44
Si predstavljaš ko stojiš v koloni! Pa pred semaforji!! Direkt na soncu v vsej opremi! Koliko mora to smrdeti!
2
DARKO CASH 26.06.2026 ob 9:48
Nobene vročine ni dokler se voziš. Malo neprijetno lahko postane na semaforjih, ampak ne traja dolgo. Če bi bilo neprijetno potem se sploh ne bi furali. Je ravno obratno, super je.
0
je tako tudi 26.06.2026 ob 10:02
@DARKO CASH
Je tako tudi pri 36C, 39C ? Nobene panike, nobenega hudega občutka vročine?
0
DARKO CASH 26.06.2026 ob 10:05
@je tako tudi
Saj pravim da ne. Ko se pelješ je prijetno. Samo, ko se ustaviš začne vročina delovati. Takoj ko se odpelješ vse to izgine.
-1
si se že 26.06.2026 ob 10:11
@DARKO CASH
Si se že vozil pri 39°C ?
0
DARKO CASH 26.06.2026 ob 10:11
Za samo furanje je pa še bolj, ker se potem gume bolj popajo -prijemljejo na cesto. Čelade pa obleke pa so tudi danes že prirejene temu, da malo zračijo, tako, da sploh ni panike.
-1
DARKO CASH 26.06.2026 ob 10:13
@si se že
V vseh pogojih sem se fural, od snega, do toče, do naliva, do pripeke.
Najslabše furanje kar ga doživiš z motorjem ponavadi je, da te kje na kaki avtocesti ujame težak naliv. Tisto je nevarno in neprijetno zelo in je bolje, da se čimprej dol s ceste spraviš, dokler ne mine naliv.
0
Biker 26.06.2026 ob 10:14
Dokler se pelješ je dokaj uredu. Ko se pa ustaviš pa kar zakuha. Pa pit je treba veliko ;vodo seveda.
0
smo enkrat kot sovoznica 26.06.2026 ob 10:15
Enkrat sem se kot sovoznica peljala pri 36°c. Zelo zoprno, pod čelado za znoret.
0
DARKO CASH 26.06.2026 ob 10:17
@smo enkrat kot sovoznica
Nikoli in nikdar ni nobena jamrala, ko sem jo fural, da ji je neprijetno med vožnjo. Kot sem omenil, postane vroče le, ko se ne pelješ. Nobene vročine ne more biti če piha ko se furaš.
-1
Zbudite se! 26.06.2026 ob 11:09
Zbudite se!
ZBUDITE SE!
0
Julij Cezar 26.06.2026 ob 11:33
totalno btezveze in zgolj zapravljanje bencina, cudni da klima cistunov ne moti onesnazevanje motorjev z nekoristnimi voznjami v tri dni...z avtom se 95% vpzenj opravi z nekim namenim, z motorjem pa 5%, , skratka idotarija in pol se tisto debilno rinjenje motoristov na zacetek koline, kot da so motoristi indijske svete krave,ce ti je vroce in ne mors cakatv koloni pa se ne vozi debil
1
tudi jaz sovoznica 26.06.2026 ob 12:29
@DARKO CASH
Samo 1x mi je bilo grozno vroče , vozila sva se proti Albaniji. Zunaj je bilo 34C. Za znoret. Ne predstavljam si vozit se na motorju pri 39, ali celo 40 C !!!
0
Meni ni 26.06.2026 ob 12:48
Bilo vroce kot sovoznici,je lepo osvobujoče.sploh,ce se peljespo kaksnih potkah kjer ne rabis čelade.
0
tudi jaz sovoznica 26.06.2026 ob 12:50
@Meni ni
A tudi pri 34C ali več ti ni bilo vroče? Dobra si.
0
Fantastično 26.06.2026 ob 14:41
V vročini se še nisem peljala, v normalnih vremenskih razmerah pa je poživljajočè.
Antidepresivno. Obleko, čelado in novim dogodivščinam naproti v ozadju svojega partnerja.
-1
Gremogas 26.06.2026 ob 16:50
@kakšen motorist tukaj?
Tudu jaz sopotnica,pa kar je nad 35 plus mi je prej muka kot užitek.. pri teh temperaturah mi je bilo že slabo na ovinkih pod čelado.... Čelada,želva,kolenčniki rokavice,vse je nujno,če pride do padca,in ko se ustaviš na pumpi za tankat ali za wc,daš rokavice dol,potem pa gor ne gredo več,.... Tko da, meni ne paše vročina.
0
Gasgas 26.06.2026 ob 16:59
No tako kot nekateri majica brez rokavov kratke hlačke do riti pa japonke in na cbr 1000rr top... Pa čelada na pol da je frizura spodi nedotaknjena po možnosti postrižen na brokoli...
Kot so že napisali, dokler se ne ustaviš je ok.
Jaz sicer vozim z odprtim vizirjem in pa jakno si odprem. Pa se da zdržati, ni pa ravno prijetno. Je pa spet odvisno kje. Kakšna cesta čez gozd je čisto nekaj drugega regionalka brez sence, po možnosti pa še skozi industrijske cone, kjer je sam beton naokrog.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
26.06.2026 ob 8:44