Moderatorji, zakaj brišete psihiatrično pacientko??

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
pac
21.06.2026 ob 22:41
Saj ja lahko objavlja tako kot tudi vsi drugi???
-10
Avatar gosta
A se tebi tudi kisa
21.06.2026 ob 22:43
@pac ....Ali pa si ti ONA. Ker jo imam dost.
6
Avatar gosta
pac
21.06.2026 ob 22:46
@A se tebi tudi kisa jast jo pa rada berem, pa čeprav se ponavlja,
-7
Avatar gosta
pac
21.06.2026 ob 22:48
ona je kot neka svetla tocka tega foruma,..
-3
Avatar gosta
Ima problem
21.06.2026 ob 22:58
In sicer- premalo ali nič ne seksa.Da bi se ji malo možgani presvetlili in odprle njene čakre....
-4
Avatar gosta
adijo pamet
21.06.2026 ob 22:59
Če je pa ona svetla točka tega foruma, zarad mene lahko takoj propade. Forum namreč.
6
Avatar gosta
Hm
21.06.2026 ob 23:18
Pa saj so jo dolgo tolerirali, se napisali so ji da naj pise v eni temi ampak pacientka enostavno ne razume in vsak dan odpre na desetine novih tem tko da je prav, da jo zdaj v celoti brisejo. Sama si je to zakuhala.
11
Avatar gosta
Na mojo zahtevo
22.06.2026 ob 0:44
Samo danes sem poslal dvajset zahtev za izbris. Včeraj tudi toliko. Vsaj pet mesecev vsakič zahtevam izbris. Zna biti, da se jih je nabralo preko 500. Še bom zahteval izbris vsakič.

Naslednji je fukfehtar, ki kupuje joške, razvaja dolgolaske in te bruharije.

Potem pride na vrsto Užaljena. Potem Koki. Potem srbofil.

Tako.
6
Avatar gosta
...
22.06.2026 ob 0:51
@A se tebi tudi kisa
To piše sama pacientka.
2
Avatar gosta
problem je
22.06.2026 ob 12:02
Pacientka je skrajno nerazgledana, nič ji ne gre v glavo... Ven pa tudi ne.

Psihiatri bi pač morali prepoznati problem in ji dati nekaj, da se ji odpre.

Ampak tega ne bodo naredili, ker jim to ni cilj.

Psihiatrija je hudič v teh časih. Ne pomaga. Dejansko ne pomaga.

Psihiatri so pa neki napiflanci brez resnične želje pomagati človeku. Važno da ustreza zastarelemu protokolu kamene dobe in to je to.
2
Avatar gosta
ni bolezen
22.06.2026 ob 12:05
Tega ne piše nobena pacientka, ampak trol, ki ves čas lepi ene in iste poste, ki jih je od nekod pobral. Mogoče celo kakšen Xrobe, ta ima izpade dokler ga ne odpeljejo z rešilcem in je nekaj tednov mir.
0
Avatar gosta
xrobe
22.06.2026 ob 12:27
Vidim, da me ima nekdo globoko v želodcu. Se zahvaljujem za reklamo. Na tem forumu sem odprl zelo malo tem. Da bi pa kar v tri krasne špilal trola tu je pa brez veze. Je pa tudi zame moteče, če se eni in isti posti ves čas ponavljajo.
0
Avatar gosta
Tajanstveni
22.06.2026 ob 14:26
Sam res, zakaj jo briseye. Boga reva ima samo ta forum. Brez Cvek123 bi bila brezdomec. Verjetno bi zivela pod kaksnim mostom pokrita z popldekom.
0
Avatar gosta
pa
22.06.2026 ob 14:28
ena -en bolan trol.- se je našla s fetišem na človeško blato in ostale izločke.Škoda foruma, sploh, ker nujna psih pomoč dela 24 ur...
0
Avatar člana Čveka
Čveka
22.06.2026 ob 14:32
@Tajanstveni
A zdaj ji pa Čvek nudi streho nad glavo? Morda t
0
Avatar gosta
Še premalo
22.06.2026 ob 14:37
Še premalo jo brišejo. To sploh ne bi smelo imet dostopa do interneta, še posebaj pa ne forumov
2
Avatar gosta
Jao
22.06.2026 ob 14:51
Upma da so ji blokirali dostop in samo brisali objav. Tak clovek ne bi smel imeti dostostopa do interneta.

Smilijo se mi njeni domaci.
0
Avatar gosta
Jao
22.06.2026 ob 14:55
Ze na novo objavlja
-1
Avatar gosta
grozno je
22.06.2026 ob 16:39
@Na mojo zahtevo
Hvala ti! Res. Jaz sem že obupala. Raje manj pogosto pridem. Ker je samo ona, pa tisti FF in mi gre že na bruhanje od njiju.... Kar je verjetno tudi namen teh dveh psihopatov...
0
Avatar gosta
pac
22.06.2026 ob 22:20
Zakaj jo brišete, ima vso pravico objavljati kot vsi drugi?
-3
Avatar gosta
Zato pač
23.06.2026 ob 7:29
@pac
Zato, ker ne objavlja, ampak samo eno in isto lepi. Tudi pogovarja se ne, zato naj objavlja sama sebi, ne vsem nam.

Ta forum ni interna oglasna deska psihiatrije. Kapiraj že.
0
Avatar gosta
La
23.06.2026 ob 7:32
Imela bi eno temo v kateri bi bilo zdaj že na stotitne odgovorov, predlogov, mnenje ampak ne… budala dnevno odpre po par 10 istih tem zdaj se pa čudi zakaj jo brišejo.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026