@A se tebi tudi kisa jast jo pa rada berem, pa čeprav se ponavlja,
-7
pac 21.06.2026 ob 22:48
ona je kot neka svetla tocka tega foruma,..
-3
Ima problem 21.06.2026 ob 22:58
In sicer- premalo ali nič ne seksa.Da bi se ji malo možgani presvetlili in odprle njene čakre....
-4
adijo pamet 21.06.2026 ob 22:59
Če je pa ona svetla točka tega foruma, zarad mene lahko takoj propade. Forum namreč.
6
Hm 21.06.2026 ob 23:18
Pa saj so jo dolgo tolerirali, se napisali so ji da naj pise v eni temi ampak pacientka enostavno ne razume in vsak dan odpre na desetine novih tem tko da je prav, da jo zdaj v celoti brisejo. Sama si je to zakuhala.
11
Na mojo zahtevo 22.06.2026 ob 0:44
Samo danes sem poslal dvajset zahtev za izbris. Včeraj tudi toliko. Vsaj pet mesecev vsakič zahtevam izbris. Zna biti, da se jih je nabralo preko 500. Še bom zahteval izbris vsakič.
Naslednji je fukfehtar, ki kupuje joške, razvaja dolgolaske in te bruharije.
Potem pride na vrsto Užaljena. Potem Koki. Potem srbofil.
Tako.
6
... 22.06.2026 ob 0:51
@A se tebi tudi kisa
To piše sama pacientka.
2
problem je 22.06.2026 ob 12:02
Pacientka je skrajno nerazgledana, nič ji ne gre v glavo... Ven pa tudi ne.
Psihiatri bi pač morali prepoznati problem in ji dati nekaj, da se ji odpre.
Ampak tega ne bodo naredili, ker jim to ni cilj.
Psihiatrija je hudič v teh časih. Ne pomaga. Dejansko ne pomaga.
Psihiatri so pa neki napiflanci brez resnične želje pomagati človeku. Važno da ustreza zastarelemu protokolu kamene dobe in to je to.
2
ni bolezen 22.06.2026 ob 12:05
Tega ne piše nobena pacientka, ampak trol, ki ves čas lepi ene in iste poste, ki jih je od nekod pobral. Mogoče celo kakšen Xrobe, ta ima izpade dokler ga ne odpeljejo z rešilcem in je nekaj tednov mir.
0
xrobe 22.06.2026 ob 12:27
Vidim, da me ima nekdo globoko v želodcu. Se zahvaljujem za reklamo. Na tem forumu sem odprl zelo malo tem. Da bi pa kar v tri krasne špilal trola tu je pa brez veze. Je pa tudi zame moteče, če se eni in isti posti ves čas ponavljajo.
0
Tajanstveni 22.06.2026 ob 14:26
Sam res, zakaj jo briseye. Boga reva ima samo ta forum. Brez Cvek123 bi bila brezdomec. Verjetno bi zivela pod kaksnim mostom pokrita z popldekom.
0
pa 22.06.2026 ob 14:28
ena -en bolan trol.- se je našla s fetišem na človeško blato in ostale izločke.Škoda foruma, sploh, ker nujna psih pomoč dela 24 ur...
@Tajanstveni
A zdaj ji pa Čvek nudi streho nad glavo? Morda t
0
Še premalo 22.06.2026 ob 14:37
Še premalo jo brišejo. To sploh ne bi smelo imet dostopa do interneta, še posebaj pa ne forumov
2
Jao 22.06.2026 ob 14:51
Upma da so ji blokirali dostop in samo brisali objav. Tak clovek ne bi smel imeti dostostopa do interneta.
Smilijo se mi njeni domaci.
0
Jao 22.06.2026 ob 14:55
Ze na novo objavlja
-1
grozno je 22.06.2026 ob 16:39
@Na mojo zahtevo
Hvala ti! Res. Jaz sem že obupala. Raje manj pogosto pridem. Ker je samo ona, pa tisti FF in mi gre že na bruhanje od njiju.... Kar je verjetno tudi namen teh dveh psihopatov...
0
pac 22.06.2026 ob 22:20
Zakaj jo brišete, ima vso pravico objavljati kot vsi drugi?
-3
Zato pač 23.06.2026 ob 7:29
@pac
Zato, ker ne objavlja, ampak samo eno in isto lepi. Tudi pogovarja se ne, zato naj objavlja sama sebi, ne vsem nam.
Ta forum ni interna oglasna deska psihiatrije. Kapiraj že.
0
La 23.06.2026 ob 7:32
Imela bi eno temo v kateri bi bilo zdaj že na stotitne odgovorov, predlogov, mnenje ampak ne… budala dnevno odpre po par 10 istih tem zdaj se pa čudi zakaj jo brišejo.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
21.06.2026 ob 22:41