Definitvno jim čistijo slovenski državljani, ne pa Slovenci. Slovencev je v Sloveniji bolj malo.
0
Zakaj 23.06.2026 ob 11:43
Zakaj si ne čistijo sami?
5
Dutch Bantam 23.06.2026 ob 11:44
Pravilno! Še ostale sociace nagnat to delat!
1
Zverinica 23.06.2026 ob 13:55
Bolni zdravega nosi!
Ko levi s tujim denarjem delajo "dobra dela" 🤢🤮
5
Kk tk 23.06.2026 ob 18:58
Kdor je tako določil, naj bo za vzor.
Naj en dan v tednu pokaže tako dobrodelnost in spuca 8 ur prostore migrantov kot prostovoljec.
2
čistilka Fatta 23.06.2026 ob 19:05
Pa to jim enkrat pokažeš kake standarde imamo tu ...in pol si naj tam naredijo razpored , da se razvrstijo pa je ...in delo in red in disciplina ...pa da je en, ki zna povedat , da je treba čistila naročat pa to...a to ne bi laufal pol al kej...
1
Oreh 123 23.06.2026 ob 19:21
Kako lahko pricakujejo, da se bodo kdaj integrirali in postali koristni clani druzbe, ce jim ze na zacetku pokazejo, kdo bo gospodar in kdo sluzabnik.
2
kaj počnejo 23.06.2026 ob 19:31
In koliko azilantov čaka na delovno dovoljenje in koliko jih je Azilni dom Vič odkar obstaja spravil na trg dela? Ker vidim jih samo na ulici, in to vse sorte, od črnih, črnih, do Indijcev. Kaj delajo? Tam na Slovenski cesti je 1/2 obratov zaprtih, okrog pa se sprehajajo sami migranti. Kaj počnejo cele dneve?
1
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
23.06.2026 ob 10:08
https://www.nadlani.si/novice/anja-bah-zibert-ostro-v-azilnem-domu-na-vicu-azilanti-pocivajo-in-uzivajo-kot-v-hotelu-medtem-ko-jim-slovenci-cistijo-sobe-je-to-normalno-video/