Luka Mesec in Petrol bencinske črpalke

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Sramota
14.02.2026 ob 14:16
Luka Mesec se dela norca iz sebe. Sedaj se je spravil na Petrol in bencinske črpalke . A ne ve, da mora nekdo čistiti črpalke. Da je Petrol dal v najem bencinske črpalke. Isto kot restavracije. Da tisti ki najema toalete, mora plačati najemnino in dati plačo ženski ki skrbi za WC. Da sekret papir ni zastonj. Da ko cel avtobus turistov pride na pumpo, grejo vsi na sekret . Da mora za njimi nekdo počistiti . Zamenjati papir. Kaj njemu ni jasno. Mene je res sram da imamo take 🤐 za politike.
-9
Avatar gosta
A misliš
14.02.2026 ob 14:23
A misliš, da Brodnjak čisti ali kako?
7
Avatar gosta
Sramota
14.02.2026 ob 14:28
@A misliš
Kaj ima direktor NLB pri wcju. ??
0
Avatar gosta
Indijanski pregovor
14.02.2026 ob 15:15
Hahaha odličen je Luka Mesec v videu, ko meče kovance za stranišče.

Caki malo Luka, kaj praviš???? koliko ima plače predsednik uprave Petrola 28.000 na mesec +drobiž.... Veliko drobiža.
Luka mi je vedno bolj všeč. Veliko si upa. A kdo ve v kateri stranki je, pojma nimam.

Z veseljem plačam en euro za Petrolovov wc, vsak kovanec bo zaračunan v nebesih še v času življenja tej gospodi.
Tudi Zidar ni ušel roki pravice ... Vsak nabran kovanček.... Ja ja
7
Avatar gosta
Celi avtobusi so drugje
15.02.2026 ob 8:22
@sramota

Nikoli ni na Petrolovih črpalkah na wc cel avtobus.
To je ponavadi tam, kjer so postojanke, kot Lom ali kje drugje, kjer imajo restavracijo in bar. Večinoma imajo Petrol črpalke ločene.
3
Avatar gosta
Krolevac
15.02.2026 ob 8:39
@Indijanski pregovor

Res je Luka super, a kaj jo nam taki kot je on, pospesno unicujejo gospodarstvo. Znani pregovor pa pravi - tam, kjer ni, se vojska ne more vzeti.
-5
Avatar gosta
Indijanski pregovor
15.02.2026 ob 8:45
@Krolevac gospodarstveniki (izjeme) si sami uničujejo gospodarstvo s prevelikimi apetiti in pohlepom.
5
Avatar gosta
kaj je s črpalkami in escem
15.02.2026 ob 8:48
Kaj dela, kaj je s črpalkami?
0
Avatar gosta
ddddddd
15.02.2026 ob 10:51
Socialisti ne razumejo, kako funkcionira gospodarstvo. <Ni čudno, da so nas Hrvati prehiteli.
-2
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026