Ljudstvo je Musarco med govorm na proslavi izžvižgalo

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Adtzt
26.06.2026 ob 16:11
Ja, nevladniki in podobno, pač ljudje imajo tega dovolj. Je pa revskala nazaj, da so nekulturni. Po zgledu 'kulturne ministrice' Aste la viste?
-7
Avatar gosta
Indijanski pregovor
26.06.2026 ob 16:22
Par neotesancev pač ni ljudstvo.
Upam, da so prejeli visoke položnice za izgrede. Ker smo to morali gledati, to neotesano ljudstvo tudi mi, ki plačujemo javni RTV, kajne.
8
Avatar gosta
primitivci desni
26.06.2026 ob 16:25
Ne ljudstvo, ampak par desnih plačancev.
12
Avatar gosta
edino pravilno
26.06.2026 ob 16:28
zavzema se za nv o jevce ki cuzajo naš denar. kok je dobil un od države, 600 jurčkov . in vi to podpirate ga mad slovenska
-3
Avatar gosta
Xs
26.06.2026 ob 16:36
Na taksnih državnih proslavah se ne sme kazat kaksni primitivni so lahko ljudje, enostavno sploh ne gres ali pač ne ploskaš s tem si lahko nasproten. Sicer je pa povedala resnico, so pa tudi pri Jansevem govoru zvizgali.
7
Avatar gosta
kakšno resnico
26.06.2026 ob 16:39
@Xs je povedala. da moraji biti nvojevke ki se na naš račun hodijo sončit na karibe maldive na mauricius, medtem ko raja cr kava na šihtih za jurja recimo meciinska sestra, jaz bi takim k si ti dal davla na leto ene 50 jurjev pa bi take plačevali ot je ona pa vno jevci, ostali ne plačamo nič. zabolelo te bo šele takrat ko te bo direktno udarilo po hrbtu ali denarnici.
-3
Avatar gosta
Tvoj denar?
26.06.2026 ob 16:58
@edino pravilno
Tele primitivno! Kateri tvoj denar? Socialko?
-2
Avatar gosta
Opismeni se najprej
26.06.2026 ob 17:01
@kakšno resnico

V drugem razredu obvladajo velike začetnice, veš.
Dokler ne znaš niti pisati, zalapni!
2
Avatar gosta
cuzavci in zafuranci
26.06.2026 ob 17:27
@Opismeni se najprej cuizavci in zafuranci nič ne obvladajo. usedi s ena vlak iz lj za škofljico in tam nagni svojo betico čez okno, na postaji je grafit kjer piše MASNA PIČ.... tko da ne lapaj gluposti
-2
Avatar gosta
Super
26.06.2026 ob 17:29
Eni kar mislijo, da bodo s to evropsko in zahodno sekto naredili nov sionističen svet kjer se bomo vsi podredili in bili hlapci. Seveda...
4
Avatar gosta
Zdaj veste
26.06.2026 ob 18:04
Tako dolgo bi morali žvižgati, da bi se pobrala od tam. Ona je predsednica na Metelkovi, Fužinah in Dražgošah, ni pa predsednica Slovenkam in Slovencem.
-7
Avatar gosta
Sedaj končno ve,
26.06.2026 ob 18:15
koliko je vredna.
-3
Avatar gosta
Nika
26.06.2026 ob 18:19
Musarco so zadnje čase povsod izžvižgali , ona je vaje užaljena. Zdaj je dojela, da ljudstvo ne mara levičarjev.
-3
Avatar gosta
grda prevara volivcev
26.06.2026 ob 18:25
@Nika, večinsko ljudstvo ima raje levičarje kot desničarje, zato smo izvolili NPM, zato smo izvolili Goloba. A dve stranki sta se pretvarjali, da nista z Janšo in so nekateri v dobri veri, da je to res, volili njiju.
4
Avatar gosta
dolgčas
26.06.2026 ob 18:27
To žvižganje je bilo del načrta. Zato je Janša rinil na govorniški oder, ker je želel dokazati, da bodo žvižgali samo njej, njemu pa ne.
Organizirano so prišli, se hvalijo s tem.
6
Avatar gosta
Ni res
26.06.2026 ob 21:23
@grda prevara volivcev
To pa ni res. Cela Evropa se obrača na desno, ker je z LGBT, migranti, izrivanjem domačega človeka šlo predaleč. Ljudje so siti tega. Več je bilo ob volitvah desnih strank kot levih , dajte prebrat mal programe pa povejte, kaj je Logar in Stevanović imel skupnega v PE hrani z Golobom in Levico. Za vas je vse prevara če ni po vaše. Pirc Musar je zmeraj manj priljubljena, izžvižgali so jo ljudje ki se z njo ne strinjajo. Verjetno bolj desni, ker ona je izrazito leva. Že z Golobom je bila v vojni, z Janšo pa se huje. Je egoistična težavna ženska ki priznava le svoje mnenje. Meni ena najslabših predsednica. Borut Pahor je bil za njo profesor.
1
Avatar gosta
Ni res
26.06.2026 ob 21:23
@dolgčas
Janša je predsednik vlade in ima vedno govor ob osamosvojitvi.
-1
Avatar gosta
Popay 123
26.06.2026 ob 21:34
kletni troli SdS nroa24tv greznic bluzijo... Če bo Pirc Musar spet kandidirala, bo vsako okuženo opico, ki jo bo predlagala SdS nora24tv & ns greznic za pacientom na čelu dobesedno povozila... tomceva jeba je izpadla že takoj na štartu, logar je pa tud sm vedel da bo v drugem krogu skanslan.....
1
Avatar gosta
Pomiri se
26.06.2026 ob 22:27
@Popay 123
Škoda ker ni dobrih kandidatov in potem tak ološ zmaga. Nikakor mi ona ni všeč. Človek ima ob volitvah dve opciji, ali gre na volitve in nekoga izbere ali pa ne gre . Ti pa se pomiri s tem kletni 24 noratv in ne vem kaj vse našteješ. Smo ljudje ki nismo politično opredeljeni, pa nam gre ona na živce s stalnimi provokacijami.
1
Avatar gosta
TV POPER
26.06.2026 ob 23:10
@Adtzt
Ja, je kazala togoto ob tem, ker niso vsi padli v nezavest od sreče ob njenem sovražnem govoru. Še ena tovarišica učiteljica svobodnjaška, kot so bile nekatere svobodnjakinje v prejšnjem sklicu DZ, ki so vodile seje kot mali diktatorčki.
-2
Avatar gosta
Gz65tg
26.06.2026 ob 23:43
Ko se kruljenje levih svinj stopnjuje, potem se ve, da vlada dela dobro.
-5
Avatar gosta
ve se
27.06.2026 ob 5:46
Vsi vedo, da je žvižgal tisti trop iz plačanega avtobusa.
Imeli so natančna navodila, kdaj in kako.
Zdaj se pa celo malo sekirajo in jim je nerodno, ko so videli, da so bili oni edini tam, ki so se drli in žvižgali...
Rekli so jim, da bo tam še ogromno takšnih...
6
Avatar gosta
spomnimo se
27.06.2026 ob 6:30
@ve se
Spomnimo se proslave leta 2021 ko so morali prireditev varovati Policaji ker se je po mestu norelo, razbijalo požigalo, namen izgrednikov je bil uničiti prireditev, takrat ste jim moralisti ploskali...
1
Avatar gosta
Takole bo bolj držalo
27.06.2026 ob 9:38
@Sedaj končno ve,
Musar ni treba plačevati za ploskanje, to rabi oni drugi govornik.

Tisti avtobus pijanih nahajpanih huliganov pa itak ni niti opazil, da se niso pripeljali na drugoligaško tekmo.

Je pa grdo zatajil notranji minister, ki ni sposoben organizirati niti nadzora vstopa na prizorišče.
5
Avatar gosta
jasno
27.06.2026 ob 9:57
@primitivci desni

No je bilo to. Nisem ravno njen fen, a je imela zelo lep, dober govor.
1
Avatar gosta
Inge
27.06.2026 ob 10:48
Upam, da čimprej dobimo predsednika. Ni prostora za levičarje. Videli smo, da so jo povsod izžvižgali .
-1
Avatar gosta
vedelo se je
27.06.2026 ob 10:50
@grda prevara volivcev

Vedelo se je, da bosta ti dve stranki za JJ.
3
Avatar gosta
jasno
27.06.2026 ob 10:55
@vedelo se je

Žal so nekateri nasedli, pa tako očitno je bilo.
0
Avatar gosta
desno in levo
27.06.2026 ob 11:08
@Ni res

Pri nas imamo desnico in levico samo na papirju, v reali so pa vsi nadi politiki desni in levi, kakor veter zapiha in kakor je za njih boljse.

Btw, Jansa je uradno najvecji komunist med nasimi politiki, se mi zdi, da tudi Kucan ni bil taka zvezda KPJ, kot je bil Jansa, ki je bil kovan v zvezde in je veljal za najvecji zgled in up KPJ.
1
Avatar člana Čveka
Čveka
27.06.2026 ob 11:12
Nek prastrah pred pametnimi ženskami hudo preganja te desne navijače. Je že zelo smešno.
1
Avatar gosta
Komunajzarji SDS
27.06.2026 ob 11:55
@Čveka
Ta desni idijoti priznavajo le svojega puklastega Janšo, kot edino avtoriteto.
-1
Avatar gosta
Slaba predsednica
27.06.2026 ob 12:33
Zakaj je treba vsako temo obrniti na politiko? Pirc Musar bi morala biti predsednica drzave ampak ni predsednica . Ona je provokatorka. Zelo konfliktna oseba, nesposobna sprejemati drugo mnenje, pogled. Izjemno geocentrična. Saj Musar jih verjetno okoli ušes dobi, če jo ne posluša, ljudje ki ne živimo z njo, pa imamo lahko svoje mnenje. Zato nismo desni. Zame je ona najslabša predsednica, prepirljiva. Nisem ne leva, ne desna, ne hodim na volitve, ampak ko njo vidim pa si rečem kaj so ljudje izvolili , to naj imajo.
1
Avatar gosta
Slaba predsednica
27.06.2026 ob 12:37
@Čveka
Ni pametna žensk, je zelo pokvarjena. Kradla je na polno, rdeči križ, delala v Aktivi pri Darko Horvatu, ki je pobegnil potem iz države , sedaj se pa zavzema za šibke, LGBT zastavo naj si obesi na dačo. Resno ljudje, nehajte z politiko, pa poglejte samo osebo kot osebo. Pirc Musar je popolnoma konfliktna oseba, ki kljubuje, provocira, ne povezuje. Ne čudim se da so jo ižvizgali, jaz ne bi, ker se ti ne spodobi, bi pa zavijala z očmi ker je vsa njena podoba zlagana.
1
Avatar gosta
Popay 123
27.06.2026 ob 12:46
@Pomiri se
a veš, men se čisto je.be za razne nevladnike in sociale., ki jih kao ona zagovarja, ob meni ni bilo nikoli takih ljudi, niti nisem njen simpatizer.., saj nimam niti malo rad žensk v politiki...., edin ajde, če je ženska j e b o zovna.. jo zaradi tega rad pogledam, kar ona niti malo ni.. ampak sovražim preberi še 1x....
kletne propagandne hinavske trole Sd(efekt)S nora24tv greznice na forumih, ki se filajo s propagando tistih dveh cepcev na nora24tv...
-1
Avatar člana Čveka
Čveka
27.06.2026 ob 13:02
@Slaba predsednica
Ljudje s slabo vestjo imajo vedno potrebo po mešanju megle in iskanju izgovorov. Pride verjetno od nerazumevanja splošno znanih pojmov, skupaj s pomanjkanjem samoktitike in odgovornosti.
V tem primeru recimo opozarjanje preimenujejo v provociranje.

Razumemo. Pač ni prijetno, da so primanjkljaji vsem tako očitni, zato je lažje kritiko ignorirati, kritika pa napadati.

@Slaba predsednica
V srednjem veku so pametne in sposobne ženske kurili na grmadah pod obtožbo čarovništva. Nekateri še do danes niso prišli dlje od srednjeveškega strahu in jih iritira navaden kos tekstila, obešen na fasado…

Funkcija predsednice države JE politično definirana in trenutno je Musar edina, ki javno zastopa naša ustavna načela, pa če vam je všeč ali ne.

Njena kritika politike trenutne vladne garniture je več kot na mestu in je povedana v imenu 80% Slovencev in Slovenk.

Vaša manjšina razdiralcev vrednot Slovenije nima prav zgolj zato, ker bolj galamite. Poznamo obratno sorazmerje med glasnostjo in razumom. 😉
-3
Avatar gosta
Drhal, ne ljudstvo
27.06.2026 ob 15:49
@Adtzt
Ljudstvo ali primitivna drhal?
Še vedno verjamem, da je večina Slovencev kulturna, da ima osnovne moralne vrednote in se zna obnašati. Tisti, ki na proslavi izžvižgajo predsednico, pač niso normalno slovensko ljudstvo, ampak družbeni poden brez osnovnih manir in brez moralnih vrednot. Verjetno so bili Janševi plačanci, mogoče isti, kot tisti, ki so protestirali pred sodiščem, da bi podprli svojega kriminalnega velikega vodjo. Opranoglavci brez lastne pameti. Sramota za slovenski narod. Izmečki. Drhal. Nevredni pljunka.
1
Avatar gosta
nekoč nekje
27.06.2026 ob 16:57
Musarca naj raje pove, koliko denarja je njen mož zatajil pred Slovenijo, ko je ustanavljal slamnata podjetja v tujini.

Žene tajkunov mahajo z rdečo zvezdo in bluzijo o socialističnih vrednotah.
1
Avatar gosta
to so ti
27.06.2026 ob 18:58
@Drhal, ne ljudstvo
Tole je pa tako res, da bolj res ne more biti.
Drhal, svojat, smeti...
Družbeno dno, izmečki.
-1
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026