Kaj je tisto kar določa, kdaj ima nekdo rad človeka in kdaj ne? K sreči imam ob sebi človeka ki me ima iskreno rad, ki ni z menoj iz navade, ampak ker si želi deliti čas z menoj in se postarati. Nisem imela vedno sreče , srce je bilo kar poškodovano in ranjeno. Zakaj se nekdo v nas zaljubi in v nas vidi nekaj več, medtem ko večina tega ne vidi? Usoda, sorodne duše ali pravi timing?
0
verjamem 23.06.2026 ob 22:31
Nekoč nekje prebrala, da se partnerstva sklepajo v Nebesih. Jaz verjamem v to.
0
Sissi 123 23.06.2026 ob 23:11
To je samo epizoda neprištevnosti. Mine, brez skrbi.
Verjetno je precej odvisno od timinga.
Zakaj, pa ima verjetno vsak nek svoj razlog. Znanec se je zaljubil v svojo bodočo ženo, ko ga je na pločniku položila s kolesom. 🙂
0
Danes je torek 23.06.2026 ob 23:24
@verjamem
Jaz pa upam v to... Sem bila prepričana, da sem se našla s ta pravim, on isto rekel zame. Imela dva otroka. Po 15-ih letih za vedno odšel s 15 let mlajšo.
23.06.2026 ob 22:26