Se strinjam. Podpirati moramo gospodarstvo, ne pa lenih socialcev . Osamosvojitev Slovenije sem si predstavljala manj balkansko.
4
razdvajanje ustrahovanje 23.05.2026 ob 9:30
Uživajte v sovraštvu, razdvajanju, ustrahovanju in prevarah.
-2
ah ja 23.05.2026 ob 9:49
Ja sedaj bo vaše bedno življenje kar na enkrat fenomenalno 😆
No moje bo isto. Ker mi ga ne krojijo eni pajaci ampak si ga sama.
Vi pa kar še naprej čakajte in navijajte za princa ki vas bo rešil, princeske sposobne.
0
Dutch Bantam 23.05.2026 ob 9:54
Bencin bo šel gor. Sranje, ker ne bo mogel Golob bit kriv. Bo pa Kučan
Prav kul bo videti, s kako hitrostjo bo tu nekdo s svojim lastnim giftom za vse večne čase pokopal samega sebe skupaj s svojim spremstvom vred.
Glede na začetni tempo bo jeseni že finiš.
-2
Zadnja 4 23.05.2026 ob 10:16
@razdvajanje ustrahovanje to smo zadnja 4 leta uživali, pa smo glih tako preživeli.
2
51 23.05.2026 ob 10:17
@Čveka to so napovedovali tudi Golobu. 51 glasov je pa močnih
2
Stanje šoka 23.05.2026 ob 10:29
Orenk jih boli.
2
Stekl levičarji 23.05.2026 ob 10:34
Levičarji so skrajno arogantni, ko so na oblasti in v opoziciji izrazito agresivni.
@51
I hi hi hi hi… koliko tu manjka od napovedane ustavne večine????
Vidiš, hitro se nekateri morate zadovoljiti z malim…
-3
Epic Fail 23.05.2026 ob 10:42
Prvi šok je mimo. Sedaj je na vrsti gledanje v stekleno kroglo in šloganje. Napovedi gredo... od povratka jeseni... pa vse do konca sveta. 😅
0
hi hi hi 23.05.2026 ob 10:43
@Čveka
Ah, ta pederski smeh 🤣
0
uauza 23.05.2026 ob 10:57
Kje vidiš kakšnega levičarja noret? Al pa sploh debatirat o tem? To samo tisti gradniki državni tu uspešni sposobni cele dneve tu al pa pred tv viseči bluzite. Dobesedno polna tema uspešnih janšistov 😆 En drugmu kimajo 😆 Večini dol visi kdo je na oblasti. Živimo skozi isto. Nismo od države odvisni. Tudi vi skozi isto životarite pred ekrani. Kaj točno se spremeni? No mogoč vam bo socialno znižal. Pa bencin bo šel gor. In bodo tisti vaši dizli še več stali kot stojijo že sedaj.
@hi hi hi
👍 o, to pa vsekakor! Od nekdaj sem imela moške veliko raje …😉
0
ustavna večina 23.05.2026 ob 11:07
Zabitost SDS ovc je brezmejna.
Ravno gledam na X-u - danes so bedaki, pijani od veselja, privlekli na plano tvit Janše iz lanskega leta, kjer je 9. julija 2025 napisal: Dedovanje privilegijev bomo ukinili prvi mesec po prisegi nove vlade.
To njegovo objavo ovce zdaj pošiljajo naokoli in mislijo, da se bodo borčevske penzije ukinile. (Kar sicer podpiram)
Ampak zabitoglave ovce niso sposobne prebrati njegovega nadaljnjega pisanja.
Nekdo mu je odgovoril: Ker to je nekaj povsem novega, kar leta 2004, 2012 in 2020 še ni obstajalo.
In kaj je na to rekel Janša? Tole: Je obstajalo, samo najprej ni bilo večine v koaliciji za ukinitev, nato pa je to leta 2013 preprečilo US. Zato sedaj potrebujemo ustavno večino razuma.
Evo, toliko o tem, kaj lahko v resnici naredi nova vlada.
-1
Fata je 🤐 23.05.2026 ob 11:18
@Čveka
Ko Fata, tako je Mujo reko, bolan!
0
Phallos 23.05.2026 ob 11:20
@Čveka
Recimo ti, ko si 20 let imela tipa z mahjnim tičem.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
23.05.2026 ob 9:15
Akrapovič-Boscarol power.