Jaz pa nočem bit frej za vikend, Delam.
Rajši grem v torek, sredo na izlet - nobenega nikjer. Tist sendvič in pijačko si pa tko moraš doma pripravit, ker je vse zaprto. 🙂
Kako je zaprto? Me smo vsak dan nakupile sprot, pa kofitugou in cukr pa sladoled za po peš. Še štrudl smo doble tak ko ga je stara mama delala. Majkemi, že zato se je splačal it in bom šla še. Sploh ne povem kam, da ne bo gužve.
Jaz pa nočem bit frej za vikend, Delam.
Rajši grem v torek, sredo na izlet - nobenega nikjer. Tist sendvič in pijačko si pa tko moraš doma pripravit, ker je vse zaprto. 🙂
Vreme čist spomladansko. LP Foxi
Jaa, js si bom tudi vzela prosto med tednom, ne bo gužve, vse bo umirjeno. Top 🙂
Kaj je novga doma? Jst sem koncno mal frej tale vikend, drugace pa zelo zaposleno.
V Kranj počasi priihaja pomlad, vsako jutro me zbudi prepevanje kosa (okrog 5.30 začne s podoknicam), danes sem šla prvič v šoping v ex Qlandio (zdaj je menda vse Supernova) in hči sem po pouku peljala na prvi sladoled v Evropo (strežejo samo zunaj, poveš kater sladoled bi rad in prinesejo ven).
Ah, pa v knjižnici sem bila prvič po 2. lockdownu, mi je bilo fajn, da sem bila edina stranka, poleg mnogih knjižničarjev, ki so se smukali med policami.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
27.02.2021 ob 19:20