rodila pri 34-ih... se mi zdi , da prepozno .../ oziroma - to ni zame in ostala pri enem ...nee ,hvala .../ ker sem bila razvajena .. pač samo služba in jaz ...dolgo spanje, lepo se hranit dobro, ven se zabavat brez obveze ....potem pa tak preobrat , kot zombi .../ moj pa zahtevno službo- veliko odsoten..+ brez babic & in kakšne kompanije za poturit v čuvanje .../ ....težak porod , zahteven dojenček, malček, nato se mi je vlekla osnovna šola...- energijsko te izčrpa , ...šele zdaj, ko je na faksu in koker tolk samostojen ...sem spet sama svoja - z menopavzo pri 50+...tak ti je v lajfu...ene pa polne energije rojevajo skoraj pri 45, super-ženske , to vse same zmorejo , ...nič jamrat .. ane ...moja štorija...ampak, lej sva ga spravila gor in je kar fajn ratal...z veliko truda in ukvarjanja , ne bi pa kot rečeno ponavljali ...vsa čast , ena tam iz you tuba- čaka 6 otroka ...ala vera ,res...nismo vsi za vse- tud ,če imamo maternico...
2
Bi ponovila 06.11.2025 ob 20:28
30. Če bi se še enkrat rodila, bi še enkrat v približno isti starosti, morda celo kako leto kasneje.
Pred tem študij, gradnja, nekaj življenja, ko si zares odrasel in samostojen, pa otroke, nič prej.
0
Zgodaj 06.11.2025 ob 20:34
Dobrih 18. Super, nikoli mi ni bilo žal.
Ko si star 40 let, je otrok odrasel. Greš kamor želiš, ker te ne rabi za kuhanje itd...
3
Alja 06.11.2025 ob 21:00
Pri prvem ravno 23, drugi pri 25. Nič kompliciranja, poti sva izbirala sproti, je bilo fajn, velikokrat tudi težko, ampak je šlo...drugače smo pa porinili, da je šlo 😉
3
Grof 06.11.2025 ob 21:05
Jaz sele pri 59 - tih.
-2
jaz tako 07.11.2025 ob 10:29
31 in 34.
Če bi bila možnost, bi imela otroke prej.
Tam okoli 26ega.
1
Tkle 07.11.2025 ob 11:14
32. Prej sva skoraj 10let potovala kolikor se je dalo ker sva vedela, da ne želiva potem otrok vlačiti po letalih in/ali jih puščati v varstvu.
Pri 44ih. Drugi pri 46. Oba nenačrtovana, oz. smo že obupali po 20ih letih poizkusov.
Življenje pač ne gre vedno po načrtih. Ampak je bilo že tako prav. Uživamo 🙂
5
Prana 07.11.2025 ob 17:07
Pozno, 🫣
Pravijo, pa, da je treba otroke imeti mlad ( ne premlad) ko si še dovolj neumen, da misliš, da je to lahko...pa takrat so tudi stari starši še mladi 😉
p.s.
Stari starši so svoje že vzgojli (no naši vsaj), torej kaj imajo tu zraven? Za pocartat, zgodbice povedat, igrat....so še vedno dovolj pri sebi. Saj si mlada, menda boš ja sama porihtala otroke. Menda jih ja ne boš eni stari mami porinla, saj veš....mlad treba met otroke, dokler zmoreš 😆 Oz. po tvoje očitno zato da so stari starši dovolj mladi da ti jih porihtajo.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
06.11.2025 ob 20:01