Koliko ste bili stari ko ste postali starši

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Bl
06.11.2025 ob 20:01
Jaz pri malo pod 30 let, po fakulteti, urejenem bivalnem problemu , pa imam med najstarejšimi otroke
0
Avatar člana Frogica
Frogica
06.11.2025 ob 20:13
26. Potem sm delala še podiplomca.
0
Avatar gosta
Zoya
06.11.2025 ob 20:15
rodila pri 34-ih... se mi zdi , da prepozno .../ oziroma - to ni zame in ostala pri enem ...nee ,hvala .../ ker sem bila razvajena .. pač samo služba in jaz ...dolgo spanje, lepo se hranit dobro, ven se zabavat brez obveze ....potem pa tak preobrat , kot zombi .../ moj pa zahtevno službo- veliko odsoten..+ brez babic & in kakšne kompanije za poturit v čuvanje .../ ....težak porod , zahteven dojenček, malček, nato se mi je vlekla osnovna šola...- energijsko te izčrpa , ...šele zdaj, ko je na faksu in koker tolk samostojen ...sem spet sama svoja - z menopavzo pri 50+...tak ti je v lajfu...ene pa polne energije rojevajo skoraj pri 45, super-ženske , to vse same zmorejo , ...nič jamrat .. ane ...moja štorija...ampak, lej sva ga spravila gor in je kar fajn ratal...z veliko truda in ukvarjanja , ne bi pa kot rečeno ponavljali ...vsa čast , ena tam iz you tuba- čaka 6 otroka ...ala vera ,res...nismo vsi za vse- tud ,če imamo maternico...
2
Avatar gosta
Bi ponovila
06.11.2025 ob 20:28
30. Če bi se še enkrat rodila, bi še enkrat v približno isti starosti, morda celo kako leto kasneje.
Pred tem študij, gradnja, nekaj življenja, ko si zares odrasel in samostojen, pa otroke, nič prej.
0
Avatar gosta
Zgodaj
06.11.2025 ob 20:34
Dobrih 18. Super, nikoli mi ni bilo žal.

Ko si star 40 let, je otrok odrasel. Greš kamor želiš, ker te ne rabi za kuhanje itd...
3
Avatar gosta
Alja
06.11.2025 ob 21:00
Pri prvem ravno 23, drugi pri 25. Nič kompliciranja, poti sva izbirala sproti, je bilo fajn, velikokrat tudi težko, ampak je šlo...drugače smo pa porinili, da je šlo 😉
3
Avatar gosta
Grof
06.11.2025 ob 21:05
Jaz sele pri 59 - tih.
-2
Avatar gosta
jaz tako
07.11.2025 ob 10:29
31 in 34.
Če bi bila možnost, bi imela otroke prej.
Tam okoli 26ega.
1
Avatar gosta
Tkle
07.11.2025 ob 11:14
32. Prej sva skoraj 10let potovala kolikor se je dalo ker sva vedela, da ne želiva potem otrok vlačiti po letalih in/ali jih puščati v varstvu.
2
Avatar gosta
Sasa
07.11.2025 ob 11:27
Pri 26.
1
Avatar gosta
Nina
07.11.2025 ob 12:55
Pri 43.
0
Avatar člana Yara
Yara
07.11.2025 ob 13:00
28.
0
Avatar člana Mačka
Mačka
07.11.2025 ob 13:53
Pri prvem 25
0
Avatar gosta
Noseča
07.11.2025 ob 14:09
Sigurno nimaš otrok med najstarejšimi. Ženske rojevajo še po 40. letu. Dosti nas je prvič rodilo po 30. letu, nismo nek fenomen.

Prvič sem rodila pri 36.
1
Avatar gosta
bila
07.11.2025 ob 14:19
26
0
Avatar gosta
Enaaa
07.11.2025 ob 15:13
1. pri 24ih
2. pri 27ih
3. pri 31ih
4. pri 43ih
1
Avatar člana vednonesramen
vednonesramen
07.11.2025 ob 15:33
Jst 22 žena 20 😊
0
Avatar gosta
pozno
07.11.2025 ob 15:43
Pri 44ih. Drugi pri 46. Oba nenačrtovana, oz. smo že obupali po 20ih letih poizkusov.
Življenje pač ne gre vedno po načrtih. Ampak je bilo že tako prav. Uživamo 🙂
5
Avatar gosta
Prana
07.11.2025 ob 17:07
Pozno, 🫣

Pravijo, pa, da je treba otroke imeti mlad ( ne premlad) ko si še dovolj neumen, da misliš, da je to lahko...pa takrat so tudi stari starši še mladi 😉
0
Avatar gosta
Tatko
07.11.2025 ob 17:23
Prvič pri 26 drugič pri 29.
0
Avatar člana mcmis
mcmis
07.11.2025 ob 17:32
21, 23, 29.
0
Avatar gosta
Slovenka
07.11.2025 ob 17:40
31,39.
0
Avatar gosta
pozno
07.11.2025 ob 17:50
@Prana

Dobro da si povedala, ju bova poslala nazaj.

p.s.
Stari starši so svoje že vzgojli (no naši vsaj), torej kaj imajo tu zraven? Za pocartat, zgodbice povedat, igrat....so še vedno dovolj pri sebi. Saj si mlada, menda boš ja sama porihtala otroke. Menda jih ja ne boš eni stari mami porinla, saj veš....mlad treba met otroke, dokler zmoreš 😆 Oz. po tvoje očitno zato da so stari starši dovolj mladi da ti jih porihtajo.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026