Najprej, ne iščem seksa, temveč resno zvezo, starost dobra sredina 40ih.
Bil na treh zmenkih v zadnjega pol leta, prvi je bilo popolno neujemanje z obeh strani že na začetku, tako da do drugega zmenka ni prišlo.
Druga ženska je bila simpatična in sva prišla do drugega zmenka, kjer pa žal meni ni v celoti kliknilo, tako da sem potem prekinil.
Tretje pa niti ni bil nek zmenek, ampak bolj pijača in je nekako odprto.
Imam občutek, da je bazen dejansko samostojnih žensk brez partnerja precej majhen pri teh letih.
Precej pa je takih, ki iščejo financerja, kar recimo tudi na spletnih portalih morda malo zavito napišejo.
0
Lero 09.02.2026 ob 9:21
Coca-cola Zero 😃
0
Za svetilnik 09.02.2026 ob 17:31
Pusti kontakt
0
in zakaj 09.02.2026 ob 19:52
si ti domišljaš da mene zanimajo babe. kakšno korist pa imaš od teh bab. nobene nitša njentae nada nula. samo strošek živce ti bo uničila pa svobodo. a zaradi tiste gljivične piz...ki jo ima NO THANKS TO IMEJ KAR TI
-3
Nula 09.02.2026 ob 20:06
Ne hodim na zmenke, ker mi zmanjka časa že za spoznavanje. Danes sem delal od 6:00 do 18:00, ampak čez dober teden se mi bo trud poplačal. Marsikdo ne zasluži toliko, kot jaz zadnjih nekaj mesecev mečem na varčevalni kupček (pa daleč od tega, da bi strogo šparal).
Če pa kdaj mimo prileti kakšna prijetna, lahko karte hitro premešam. Ampak dvomim v kaj takega. Vlaganje v ženske in odnose je igra z negativnim izidom.
1
kok je danes fehtarc kle gor 09.02.2026 ob 20:14
@Za svetilnik kok je kle gor potrebnih babnc dr rugel je zmer reku da je v slo polno hornic in so hodle k njemu na psihoterapijo ti svetilnik si pa nik ukradu
@svetilnik
svetilnik, kolega je samski malo nad 40, razšel se je, tudi onpravi, da je malo frej žensk pri teh letih in polno žensk, ki jih sploh ni sram iskati finančne ugodnosti, financerja, direkt prosijo za denar, da jim pomaga , si izmišljujejo zgodbice, kako so uboge itd. Mene bi bilo sram
Ja, taka je tudi moja izkušnja. Take pač samo črtaš.
Saj sem tu že pisal ( https://www.cvek123.com/ali-je-egoizem-samovsecnost-novo-normalno-stanje.html ), ko me je ena kontaktirala z dvema otrokoma in potem slučajno vprašam, koliko časa pa je že samska in mi odgovori, da pa je še z možem, ker nima kam iti. Ampak, če bi imela kam iti (wink, wink), bi pa takoj šla. Huh.
Ampak niso vse take 😉.
In najbolje je to: ne rabiš tisoč takih žensk, le eno 😉.
1
Campari 123 09.02.2026 ob 21:01
Mojega zadnjega zmenka se ne spominjam več, tako daleč nazaj je že 😒
@ančeTaT
ahahaha a se hecaš s tem, da te je kontaktirala,in bi kar prišla??
Žal se ne hecam. Se ne spomnim točno ali je ona mene ali sem jaz njo prvi kontaktiral, v glavnem po nekaj časa tipkanja, sem jo čisto slučajno to vprašal in mi namigne, da pač išče pravega, da bi moža pustila. Mnjah.
@ančeTaT
Kaj pomeni odprto?
?
1
Campari 123 12.02.2026 ob 9:18
ančeTAT, PA VEŠ DA IMAŠ PRAV. SAMO V RIT BI SE MORAL BRCNIT.
0
ženska 14.02.2026 ob 14:41
Sem ženska. Ne hodim na zmenke, ker sem debela in to še dodatno zmanjša že tako majhen ribnik primernih moških pri teh letih (40+). Raje čas porabim zato da izboljšam sebe. Če bom potem še pri volji za vezo bom takrat iskala. Mogoče pa sploh ne, ker v resnici mi je dobro v življenju. Sem zadovoljna. Imam lepo življenje.
Kot "ženska" zgoraj. Hodim bolj malo, pa še rezultat je nikakav.
1
Naj 14.02.2026 ob 17:19
Kot prvo je problem prehitro odnehanje. Redko koga zares spoznamo po enem ali dveh zmenkih. Kot drugo so problem nerealna pričakovanja. Redke izjeme imajo službo z visoko plačo, brez stresa im sanjskimi nalogami, ampak v odnosih pa se pričakuje samo vse najboljše.
2
Zgi 14.02.2026 ob 22:41
@svetilnik
Svetilnik čist razumem da si bil peaced off.Ampak veliko ljudi ki je v nesrečni vezi, išče neko drugo osebo, neke vrste bolj lažno upanje, da obstaja še upanje , da se opogumijo in naredijo korak naprej. Najtežje je iti stran , ko nič nimajo, niti iluzije v glavi. Veliko parov se loči takrat ko imajo vsaj neko simpatijo, če ne ljubimca, takrat lažje zberejo pogum. Tudi če se s to osebo ne obdrži, so zaradi nje zbrali pogum, ta oseba jim je dala upanje.
Sedaj pa se vrniva k tebi. Ti si samski , ločen,tebi predstavlja problem ena ki je v zakonu, ki ni samska. Iščeš samsko, zato se počutiš da ti lažejo ko skrivajo zakon. Saj lažejo. Najbolje je tak način kot si ga ti ubral, ločitev, razmislek umiritev in gremo dalje iskati srečo. Veliko ljudi pa išče bližnjice. Vsi ti ki imajo ljubimce, simpatije. Ali jih iščejo.
Če ni neke kemije, potem verjetno ni ravno najbolj smiselno hoditi na nadaljnje zmenke.
Recimo sam se spomnim še v mladih letih, so naju kolegi z eno punco spravili na zmenek. Po petih minutah sva oba vedela, da ne bo šlo, ker sva bila značajsko popolnoma različna in se lepo pozdravila in odšla vsak k sebi. Brez zamere.
Je pa verjetno res, da z leti postaneš izbirčnejši oz. morda prej opaziš določene stvari, ki običajno ne vodijo v pravo smer. Recimo neujemanje vrednot. Mislim, da če to ne štima, potem je dolgoročno zveza obsojena na propad.
Vsak ima verjetno tudi neko svojo prtljago iz preteklosti, ki jo večinoma projicira v prihodnost. Recimo samo za primer: sem naletel na nekaj žensk, ki imajo izrecno zapisano v profilu, da ne marajo motoristov. Meni je to zanimivo, ampak ej, vsak je svoje sreče kovač. Če posplošuješ ravnanje (očitno slaba izkušnja iz preteklosti) nekega motorista na celo skupino, potem si pač ustrezno zožaš potencialne kandidate.
Pa želim uspešno dejtanje vsem. 🙂
2
Sestra Vendelina 14.02.2026 ob 23:06
Hmmm, glede na stanje s katerim sem imela opravka z moškimi osebki v neki klepetalnici, po moje še dolgo ne bom imela želje it na zmenek. Večinoma vezani. Razočarani. Obsedeni z neko fantazijo ali fetiši. Mlajši bi starejše. Starejši so zafrustrirani in imajo neke svoje ideale. Mislim da se nobenemu niti ne da s kom iti na zmenek. Vsi bi nekaj, samo ne vejo kaj. Izguba časa.
4
Kocka 15.02.2026 ob 8:30
Zmenki? Hahaha. Kaj naj hodim poslušat tja jamranje nekih žensk kako so uboge ker jih dec ni pri vsem upošteval in bil predpražnik in so se morale z 2-3 froci ločit in iti narazen. A res, uboga revica? Šele pri ta tretjem otroku si ti ugotovila da pa ta dec ne bo zate? Aja prej si hotla manipulirat z otroki, sedaj ko mi bo pa otroka speku bom pa jst dobila karte v roke al.... Jojjj, kdo bo to hodil na takšne zmenke? Poleg tega, takšna ženska je samo za malo igranja ob prostem času nič drugega. Zapletat se z žensko ki ima že goro nekih tipov in otrok je katastrofa za tebe ne njo... Ona takega butla potrebuje ja, ti pa če si butel nasedeš, če si pa pameten se pa umakneš brez debate.... In potem te še vpletejo notri v ta njihov začaran trikotnik, petkotnik, sedemkotnik, itd.... Pol pa maš samo sranje od sranja...
3
Frik 15.02.2026 ob 10:03
Nič, vsaka ki jo povabiš si zadnji čas spremisli ali najde nek izgovor da ne more tako da prišparaš čas, bencin in energijo 🙂
2
Krojač 15.02.2026 ob 10:12
Moški zavohajo obupane ženske in to jih odbije. Če je ženska obupana in išče pobeg to moški začuti in se raje odmakne ker ve da to ni dobro za nič. Veliko je danes teh žensk ki so ˝srečno zaljubljene˝ in na fb objavljajo srečne slike medtem ko na portalih iščejo pobeg od ˝srečnega življenja˝. Kot moški sem ugotoovil da to kar drugi predstavljajo kao srečo to sploh ni sreča ampak na zunaj tako prikazujejo v resnici so pa v sebi prazni. Zakaj bi sam imel takšno življenje? Rajši sem sam se ukvarjam sam s sabo in svojimi problemi in je to to. Nebi bikoli več šel v kakšne zveze še najmanj pa na neke zmenke.
2
8409 15.02.2026 ob 11:13
Najbolj glasni kako nočejo žensk, kako so vse iste in brezveze, so zmeraj uni, ki imajo najmanj ponudbe.
-1
Vedi 15.02.2026 ob 11:38
Ne hodim. Sem že v tistih letih, ko se kot kaže nobeni več ne da, možno pa tudi da sam nisem dovolj zanimiv. Da bi pa se vsiljeval, pa božal ego nekomu, ki mu ni zame, je pa mal brezveze.
2
Kiki 15.02.2026 ob 11:53
Pejte raj s kolegi na per, bo manj razočaranj in slabe volje. Boste vsaj nekaj imeli od tega večera 🙂
2
Campari 123 15.02.2026 ob 12:25
baba Varga mi je napovedala v bližnji prihodnosti en zmenek z levinjo. Pravi da ta zmenek ne bom nikoli pozabil.
1
8409 15.02.2026 ob 12:27
“Da bi pa se vsiljeval, pa božal ego nekomu, ki mu ni zame, je pa mal brezveze.”
Odkod ta ideja, da če eni nisi, da če ji pa ego božaš, ji pa rataš? Ni tega, ne obstaja, če ji nisi, ji nisi, nič ne pomaga, da greš na kolena in se sliniš, kvečjemu bi jo še bolj odbil.
Ampak zakaj bi sploh razmišljal na tak način, a ni bolj logično, da se omejiš na tiste, ki si jim zanimiv?
-2
Qqq 15.02.2026 ob 12:53
Res je, kot je napisal en zgoraj. Če ženska nima službe, je bolana ali kaj podobnega, jo bo moški samo hotel spolno izkoristit. Tudi tisti, ki se imajo za poštene, moralne, itd. Kot živali...
2
Herman 15.02.2026 ob 13:15
jaz ko povem, da imam majhnega se vstanejo in odidejo 🥸
09.02.2026 ob 8:50