Koliko goriva plačate na mesec? Koliko km naredite na dan?
0
Jaz 21.10.2025 ob 12:39
0€, ker nimam avta. Mi zadostuje karta za vlak za 65€ - brez omejitev 😉
0
Jona 21.10.2025 ob 12:48
Max en tank na mesec. Za ostalo so tu noge in kolo. 😉
0
Firbec 21.10.2025 ob 12:59
@Jona
Ja, koliko je to?
0
Šnelca_783 21.10.2025 ob 13:05
30-50 eur na mesec, dizel
0
Domača 21.10.2025 ob 13:15
Jaz tankam vsak teden, včasih tudi 2krat. Nekako porabim 5, 6 tankov disla na mesec.
Mož tanka približno 3krat na teden. Ima terensko službo.
Sin in hči okoli 2krat na mesec, včasih 3krat.
Mlajša dva pa še nimata avta.
0
Malo 21.10.2025 ob 13:17
cirka 25km dnevno, tankam 1x mesečno 45l
0
hambi 21.10.2025 ob 13:20
Nekje okoli 300 evrov. Kak mesec več, kak mesec manj.
0
jaz tako 21.10.2025 ob 14:03
Filam vsak dan mojega električarja, na dan od 50 do 200 kilometrov, več redko.
Gorivo nič, štrom pa 3 do 4 e na 100
0
ne veliko 21.10.2025 ob 14:07
Tam ene 120e na mesec. Službo imam stran 30km v eno smer. Občasno delam od doma. Za prevoz dobim v šihtu mesečno 200-220e. Odvisno kolikokrat delam od doma (takrat mi dajo za štrom par evrov).
0
wfe 21.10.2025 ob 14:27
Ca. 370 eur. Letno 45.000 km. Poskušal preskočit na EV, zaenkrat ni dovolj praktičen zame. Mogoče, ko se doseg izboljša oz. skrajša čas polnjenja in lokacije polnilic namnožijo. Do takrat bo EV drugi avto pri hiši, za to je pa super.
0
nula 21.10.2025 ob 15:58
100km na dan, nič, ker se EV fila ponoči doma.
@wfe tudi pri nas je bil EV mišljen kot drugi avto, ampak je hitro ratal prvi, potem še en EV, šele tatretji je hibrid. Bencinar je zgodovina. Ko se navadiš, ni bojšega.
21.10.2025 ob 12:36