Koliko goriva plačate na mesec?

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Firbec
21.10.2025 ob 12:36
Koliko goriva plačate na mesec? Koliko km naredite na dan?
0
Avatar gosta
Jaz
21.10.2025 ob 12:39
0€, ker nimam avta. Mi zadostuje karta za vlak za 65€ - brez omejitev 😉
0
Avatar gosta
Jona
21.10.2025 ob 12:48
Max en tank na mesec. Za ostalo so tu noge in kolo. 😉
0
Avatar gosta
Firbec
21.10.2025 ob 12:59
@Jona
Ja, koliko je to?
0
Avatar gosta
Šnelca_783
21.10.2025 ob 13:05
30-50 eur na mesec, dizel
0
Avatar gosta
Domača
21.10.2025 ob 13:15
Jaz tankam vsak teden, včasih tudi 2krat. Nekako porabim 5, 6 tankov disla na mesec.
Mož tanka približno 3krat na teden. Ima terensko službo.
Sin in hči okoli 2krat na mesec, včasih 3krat.
Mlajša dva pa še nimata avta.
0
Avatar gosta
Malo
21.10.2025 ob 13:17
cirka 25km dnevno, tankam 1x mesečno 45l
0
Avatar gosta
hambi
21.10.2025 ob 13:20
Nekje okoli 300 evrov. Kak mesec več, kak mesec manj.
0
Avatar gosta
jaz tako
21.10.2025 ob 14:03
Filam vsak dan mojega električarja, na dan od 50 do 200 kilometrov, več redko.
Gorivo nič, štrom pa 3 do 4 e na 100
0
Avatar gosta
ne veliko
21.10.2025 ob 14:07
Tam ene 120e na mesec. Službo imam stran 30km v eno smer. Občasno delam od doma. Za prevoz dobim v šihtu mesečno 200-220e. Odvisno kolikokrat delam od doma (takrat mi dajo za štrom par evrov).
0
Avatar gosta
wfe
21.10.2025 ob 14:27
Ca. 370 eur. Letno 45.000 km. Poskušal preskočit na EV, zaenkrat ni dovolj praktičen zame. Mogoče, ko se doseg izboljša oz. skrajša čas polnjenja in lokacije polnilic namnožijo. Do takrat bo EV drugi avto pri hiši, za to je pa super.
0
Avatar gosta
nula
21.10.2025 ob 15:58
100km na dan, nič, ker se EV fila ponoči doma.

@wfe tudi pri nas je bil EV mišljen kot drugi avto, ampak je hitro ratal prvi, potem še en EV, šele tatretji je hibrid. Bencinar je zgodovina. Ko se navadiš, ni bojšega.
0
Avatar člana Čveka
Čveka
21.10.2025 ob 16:52
Za zasebne poti tri do štiri tanke diesla, torej okoli 200 litrov mesečno. Res pa skoraj vsak vikend naredim okoli 700km na vikend in nazaj.

S službenim avtom pa vsak teden dva do tri tanke, prav tako diesel, torej med 800 in 1000 litri goriva mesečno.

Počasi bi si morala omisliti lastno črpalko in postati sebi najboljši kupec goriva😉
0
Avatar gosta
Vozač
21.10.2025 ob 16:56
Cca 100€ mesečno. V službo se vozim 30km v eno smer.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026