@ima drug nick
Ne, ima istega, sicer ga ne bi prepoznala.
Kot na SČ, se pa tudi tukaj oglaša le v nekatere redke teme.
0
Ena mona 19.10.2025 ob 21:09
Idesija, BTDT in wd še ni 🙁
0
Ena mona 19.10.2025 ob 21:31
Kje je general glanzkopff?
0
Cvg 19.10.2025 ob 21:38
Nisem opazila Zartrose
0
big deal 19.10.2025 ob 21:49
@Ena mona
Big deal.
0
seveda je tu 20.10.2025 ob 7:59
@Cvg
poglej Blui, samo malo je spremenila način pisanja. Verjetno zato, ker je tam svečano izjavila, da je MON bil in bo ostal edini forum, kjer je sodelovala. Zarečen kruh pa to 🙂
Pa tistega ni bivši xxl182, sedaj 3469, upam da nikoli ne zaide sem, tip je počen
0
Mene 20.10.2025 ob 22:54
Mene tud ni.
0
(˘・_・˘) 20.10.2025 ob 23:06
a ni dovolj, da je Darwin na polno aktiven na temu forumu.
0
Hhhhh 20.10.2025 ob 23:09
Še malo in bo cel psiho oddelek tu. Ocenjujem, da ste uspeli norijo prestaviti na drug forum. Že izgleda kit SČ. Kdor ni med 5 norci tudi ne more dojet kaj si pišete. Admin ima 5 forumskih imen in si dopisuje sam s sabo. ČESTITAM.
0
anoinmno3469 20.10.2025 ob 23:12
@Planika
Tega modela Anonimno3469 pa zares pogrešam. In to kot ženska, neatraktivna, s preveč moškimi hormoni, ex feministka, ex levičarka, ex baba z moško copato, ki slednje več ni, saj sva se bivanjsko razšla, ostala pa prijatelja.
Sem izguba, povrhu družboslovka z neuporabnim FDV-jem, čista nula na družbeni lestvici, v mladih lepih letih sem bila 7 do 8 (prime time), zdaj sem max. 5ka.
Vzela sem si k srcu njegove nasvete, postala bolj feminilns, ne vodim več moškegs nasilno, možačasto in femilevakarsko, ampak mu sledim, ga ubogam ter spoštujem. Pa tiho sem, zaprla gobec in POSLUŠAM. Ne mečem se več naprej in hvalim z ex dosežki, namesto tega spodbujam in čislam ter spoštujem partnerja, zato je velika možnost, da bova čez nekaj let spet skupaj, ko bo ugotovil, da nisem več škart roba, ampak sem delala na sebi zadnja leta.
Tako duhovno kot intelektualno, še zlasti pa FIZIČNO.
Iz zašpehane mone ki se je smilila seb in sam jamrala sem tudi po veliki zaslugi Anonimno3469 se zbrcala v rit s kavča, ugasnila TV, kupila športno opremo in že mesece vsak dan pretečem in hitro hodim uphill in downhill do 3 ure dnevno.
Ker hodim in hodim in tečem in se razgibavam na svežem zraku, so mi nehale hoditi - neumnosti po glavi.
Osredotočila sem se na izboljševanje sebe, da bom spet vredna svojega dedca,ki sem si ga po neumnem skoraj zapravila.
Anonimo3469 je (bil) najbolj trda mačistična šola in pridigar, kar sem jih brala, ampak po mesecih oponiranja na SČ sem sprevidela, da ima prav.
Evo, njega res pogrešam, spremenil mi je lajf na boljše, neprimerno boljše!
0
Navajo 21.10.2025 ob 10:11
Robi je bil faca, bi bil dobra družba za podebatirat ob pivu in viskiju v kafiću. Rokec je pa totalen beta soy boy na nivoju belega viteza 8409 in mentalno skorajda na nivoju genetsko defektnega spačenca Matjažka. Rokec je resnično totalen normi, ki mu baba ukazuje doma.
Glede naših babnic je pa sledeče…
Monovka bi bila prava za ponedeljek. Ufff, ženska v zrelih letih za začetek tedna… Pogrešam deliti pojsteljo z žensko 60+, daleč nazaj je bilo, ko sem imel kot mladec pri 25ih dve ljubimki v njunih 60ih. Čudoviti spomini, res nekaj posebnega, v pojstelji sem se resnično potrudil za ti dve ženski.
Za torek bi bila Ena južna, mmmmm temni lasje, balkanski geni… Pa še sarmo bi mi naredila, ko bi prišel do nje, da jo potešim…
Sreda bi bila rezervirana Alarijo, živahna primorka v letih… In ob tem še razvajena, cel dan bi jo razvajal v luksuzu do maksimuma, potem bi pa celo noč ona mene…
Četrtek bi bil pravi dan za Zartrico, da ji vrnem upanje v življenje, romantiko in ji dam vsak teden en čudovit dan in eno noro noč… Niti za trenutek je ne bi spustil iz objema, ves fokus bi bil na njej, bila bi kraljica za eno noč na teden.
Petek bi bil pravi dan za Frogico (ko bo ločena), v Istri sprehod po promenadi ob sončnem zahodu, potem bi šla na koktelj in viski ob pogledu na zaliv in nato nora akcija celo noč… Zabavna ženska s smislom za humor.
Sobota bi bila rezervirana za mojo bivšo…
Nedelja pa za mojo bejbo… Mlado imamo za prihodnji razplod, ker je sposobnost brejosti edina dolgoročna ženska pozitivna lastnost, dobre gene moramo pravi moški širiti.
Grenivka bi mi kuhala tiste dni, ko bi prišel domov. Človek mora dobro jesti.
0
ehehhehehe 21.10.2025 ob 10:13
Navajo, ja Dashenko pa pozabljaš..
0
Navajo 21.10.2025 ob 10:37
Mah ne vem katera je Dashenka.
Poanta je v tem, da imam zadnjih 10 let z izjemo moje bivše, le mlajše s športno postavico.
Bivša ni več tako mlada in ima lepe povešene zize. Ni pa še dobila ful gubic in je športno fit.
Pasalo bi mi malo spremembe po dolgem času in končno spet ena starejša, kul bi bilo imet eno 50+ za parkrat na mesec. Sej pravim, že 10 let nisem z eno, ki bi bila vsaj 20+ let starejša od mene in pogrešam razvajat starejšo žensko.
Pač kul je bit mlad tip in imet ob mladih ženskah še kakšno starejšo, ker je čisto druga scena, drug filing in drugačen odnos, brez nekih pričakovanj o prihodnosti, preprosto čisto uživanje, ob tem je pa kul, ker lahko starejši ženski daš svoj fokus tiste momente, ko si z njo.
0
Nič bolje 21.10.2025 ob 10:39
@Navajo Še vedno si enak bedak kot si bilo na sč. Indijansko tele od klošarsko zgube.😁
0
Navajo 21.10.2025 ob 11:14
Ehhh prizadeti Milanček, ki se skriva pod psevdonimi… Tupec si in tupec boš ostal!!!
Veš prizadeti Milanček… Klošar nisem, ker imam pri svojih 35ih svojo hišo, v garaži pa imam črnega A6, letnik 22 hehheheheheh.
Tudi bedak nisem, ker sem poslovno dokaj uspešen mladec hehehehhehe… Odkar nas je v času kljovid plandemije plešasti puklasti sociopatski Albanec, s svojo kriminalno psihotično kamarilo, prisilil v delo od doma, sem lahko 2-3 dni na teden doma hehehehehheheheh…
Moja največja življenska težava je v tem, da trenutno nimam ene starejše ženske in imam na voljo le mlade. Pasalo bi imeti ob moji bejbi in bivši še eno dodatno špranjico. Pač fino je imeti redno na voljo vsaj tri špranjice. Mogoče sem malo razvajen, ampak obožujem izbiro.
Ti čudaški Milanček pa lahko le sanjaš o tem, da bi imel na voljo vsaj eno špranjico hehehehe.
Še lani sem lahko ob petkih okušal intimne predele svoje bivše, v soboto svoje FWB-jke in v nedelo svoje bejbe. Mmmmmmm lizati tri sočne špranjice in ritke v treh dneh in jih potem zapolniti z kamnito trdnim ter poslušati njihovo vzdihovanje. Ufffff, nič ni boljšega kot okušati najslastnejše okuse tega sveta, vsak dan drug okus, potem se pa še sprostiti v njihovih globinah… Čarobno…
0
Sem pernata zalega 21.10.2025 ob 17:08
Oh kok je ta Navajo obseden 🙄
0
Mlaj 21.10.2025 ob 17:17
@Sem pernata zalega
Danes predvsem fejst fukotožen, luna pa to. Po domače povedano, ovulira. 😜
0
jst pa vam mamo 21.10.2025 ob 18:01
@Navajo
milanček ni 🤐 čist navaden buzerant je
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
19.10.2025 ob 17:23