Na koliko imate po tej vročini klimo naštimano v hiši? Jaz kr na 20° ker drugače nerazhladi dosti. Spati pa ne morem s prižgano, ker se zbudim vsa zabuhla brez nje je pa muka kako se vi borite s poletnim vročinam?
0
mal prižgemo 22.06.2026 ob 11:33
V hiši jo imamo samo v mansardi, prižgemo pozno popoldne, ko je res vroče in ko smo doma, za kakšni 2 uri, potem je pa zunaj itak že dost hladno in se odprejo okna in piha fino čez. Ponavadi na 24 stopin.
Spodnji prostori pa so hladni, ni potrebe po klimi. Kaj bo v naslednjih dneh pa ne vem, bomo videli.
0
rok-1 22.06.2026 ob 12:04
Na 24 - 25. Pa do spalnice skoraj ne seže, tako da tam raje odpiram okno, ko je mogoče - kar je pozno ponoči, pa do jutra.
0
Slovenka 22.06.2026 ob 12:08
Tudi mi imamo na 24°C. Vklopimo jo tam ob ene 12h...13h. Ponoči, dokler se še kolikor toliko zunaj shladi pa okna vsa odprta.
0
Hjeh 22.06.2026 ob 12:18
Čez dan na dry 20 da gre pp celmu flatu. Ce je preveč toplo pa kar na 16 izuševanje sam pol nisem v tem prostoru, kasneje prešaltam na 20, temp.v stanovanju je potem 22. Na tej tem.lahko vse delam: čistim, pospravljam, kuham..ne samo ležim.
22.06.2026 ob 11:29