Kje ste zares stara ekipa..

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Cindy. 123
27.06.2026 ob 18:29
Miška, Mačka, Sahhy, Redna, VN, itd.. Res smo bili super. Kdaj se skregali tudi, a vedno ostali v mejah normale. Ni pofockajte se če ste se na tem svetu. Aja kužek Dezzy mi je umrl. 😪😪😪
-1
Avatar člana Mačka
Mačka
27.06.2026 ob 18:31
O cindy, sožalje, mas kaj drugi zdaj? Jst mam tud mladičko, je prejšna tud dočakala svojo starost
-1
Avatar gosta
Cindy. 123
27.06.2026 ob 19:38
Mačka, ne nimam. Me je vrglo to v hudi žalovanje, depresijo 7 mesecev. Preveč hudo je.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026