Ali Malinca še kar vsak dan piše o gobah in kako jih suši?
Kaj pa Petrca ali je že našla sorodno dušco?
Frederik se še kar bori z davkarijo?
Timotej veliki ali je že našel novo službo in postal direktor podjetja ob strani kot je omenjal?
Kaj pa Viharni jezdec, ta še piše tukaj in napada ljudi in njihove you tube kanale on pa svojega ne upa pokazat sploh?
Kako kaj Amadeus ali je še na kolesu dan in noč ne glede na vreme?
Simpatija ali ima še vsakogar za svojega fena in se takoj zatreska?
Mirna ta velika ali je še v Avstriji ali se je vrnila v Slovenijo, kot je napovedala?
Kje ste garnizon stari?
-1
stara garda 27.06.2026 ob 16:54
To niso stara garda tega foruma, ampak migranti s starševskega.
1
stare gare migrantov 27.06.2026 ob 16:55
Točno tako!
1
Samo povem 27.06.2026 ob 17:00
@Furnir
Stara garda so vsi +10 let registrirani na čveku, te ki jih ti naštevaš so iz SČ in po besednjaku, ki ga uporaljajo imajo psihične težave IQ pa 50
2
ena cvetka 27.06.2026 ob 17:16
Avtor...izgleda, da tvoje poznane stare garde "čveka" ni več, je nekako razpadla..., edino Viharni se javlja, mogoče tudi Yara, da je od prej ......
Veliko nas je sem prišlo po ukinitvi Starševskega čveka in smo nekako invazivna sorta , ki je prevzela vsakodnevna dogajanja ...se zdi, da je stara garda bolj medlo delovala ...
Avtor, daj sodeluj še ti ...welcome ...
0
gosak 27.06.2026 ob 17:22
Furnir, furnir...ja pa kje ste avtohtoni čvek-ovci...? Tu smo iz Starševskega prišli ...
Pa od vas ta starih ni nikogar za debate , edino Yara včasih ...no , pa Viharni jezdec se pofočka ...
Ostalih vas., . .katere ti naštevaš pa ne poznamo...Furnir, torej ...kdo si ...?
Medo - upam, da se nam še kaj oglasi. Sedaj bi nas zagotovo s kakšnim slastnim sladoledom podražil. Mimogrede - obstaja sladoled z okusom trojanskih krofov? Za okus blejske kremšnite vem, da obstaja in sem ga že probala, ampak ni bil nek kulinarični presežek.
0
zuj 27.06.2026 ob 17:43
So viharnega že odpeljali ponovno na zdravljenje na psihiatrijo?
0
gosak 27.06.2026 ob 17:44
Ja, Mačka saj., ..to imaš pa tudi prav...
Mogoče pa ti odpreš kakšno fajno temo ...pa da sodelujemo ...?
@Yara o yara pozdravljena. Ja medo bi nam zihr cedil sline zdaj po vsem trojanskem. Men je bla od tam vcas dobra gibanica. Smo mel veze. Smo cel pleh dobil za frustek v sluzbo. Dobri, stari casi.
@gosak čist sem ven z odpiranjem tem. Čeprav zanč mi je ena črna mačka, taka na stirih nogah, prečkala pot. Le kaj bi to pomenilo? Veš mogoč?
0
zuj 27.06.2026 ob 17:48
Men je blo smešno za viharca ko je takrat reku da se mora vsaka dva meseca pofočkat pri psihiatru in neko injekcijo dobit pa neke tablete da žre hahhaha
@Yara uhhh, jst sem komaj en teden kar sem bla na glavnem dopustu. Odštevam do septembra, konec avgusta, če grem mrbit še mčkn. Še ni zihr, sam drgač moram že začet odštevat do novega leta. Torej kje bomo letos za NL 😅
Ti greš kdaj in kam? Da dobim kako idejo. Moram štirinožno žval met s sabo, zato avion odpade.
0
gosak 27.06.2026 ob 17:52
Ja, ja...Mačka , črna mačka je - čista sreča..., da ostane živa , ko prečka cesto, ...v teh cajtih nabito polnih cest ...
@gosak ta je bla pogumna. Valjala se je po sosednjem pasu, pol pa prav elegantno vstala in zelo počas šla čez na drugo stran. Ustavili smo se, da smo ji dovolili izvest njen manever. Pa to na kar dost prometni cesti. Prov dobr za videt mi je blo, kako samozavestna je bla
@Mačka torej si bila v času, ko je najlepše in še ni toliko gužve. Mi gremo čez 14 dni, bi pasalo it že prej, samo smo še na šolarko in dijaka pa morebitne popravce (ki jin sicer ni bilo, ampak nikoli ne veš ...) vezani glede termina dopusta. Gremo pa na enega od srednjedalmatinskih otokov, kot ponavadi 🙂
Ja itak, jst nimam takih skrbi več, tud jaz gledam dol za september. Nizje od Zadra.
0
awr 27.06.2026 ob 18:03
hahah men je res smešno zakaj so viharca takrat sploh spokali na psihiatrijo
drkal si ga je pred dvema starkama pa sta ga prijavili prostaka
nekaj je bilo še v cajtngih in potem tista pripetija ko se je tožaru z delodajalcem ko so zvedl kakega manijaka imajo v svojih vrstah
27.06.2026 ob 16:37
Kaj pa Petrca ali je že našla sorodno dušco?
Frederik se še kar bori z davkarijo?
Timotej veliki ali je že našel novo službo in postal direktor podjetja ob strani kot je omenjal?
Kaj pa Viharni jezdec, ta še piše tukaj in napada ljudi in njihove you tube kanale on pa svojega ne upa pokazat sploh?
Kako kaj Amadeus ali je še na kolesu dan in noč ne glede na vreme?
Simpatija ali ima še vsakogar za svojega fena in se takoj zatreska?
Mirna ta velika ali je še v Avstriji ali se je vrnila v Slovenijo, kot je napovedala?
Kje ste garnizon stari?