KJE STE STARA KOMPANIJA GARDA FORUMA

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Furnir
27.06.2026 ob 16:37
Ali Malinca še kar vsak dan piše o gobah in kako jih suši?
Kaj pa Petrca ali je že našla sorodno dušco?
Frederik se še kar bori z davkarijo?
Timotej veliki ali je že našel novo službo in postal direktor podjetja ob strani kot je omenjal?
Kaj pa Viharni jezdec, ta še piše tukaj in napada ljudi in njihove you tube kanale on pa svojega ne upa pokazat sploh?
Kako kaj Amadeus ali je še na kolesu dan in noč ne glede na vreme?
Simpatija ali ima še vsakogar za svojega fena in se takoj zatreska?
Mirna ta velika ali je še v Avstriji ali se je vrnila v Slovenijo, kot je napovedala?
Kje ste garnizon stari?
-1
Avatar gosta
stara garda
27.06.2026 ob 16:54
To niso stara garda tega foruma, ampak migranti s starševskega.
1
Avatar gosta
stare gare migrantov
27.06.2026 ob 16:55
Točno tako!
1
Avatar gosta
Samo povem
27.06.2026 ob 17:00
@Furnir
Stara garda so vsi +10 let registrirani na čveku, te ki jih ti naštevaš so iz SČ in po besednjaku, ki ga uporaljajo imajo psihične težave IQ pa 50
2
Avatar gosta
ena cvetka
27.06.2026 ob 17:16
Avtor...izgleda, da tvoje poznane stare garde "čveka" ni več, je nekako razpadla..., edino Viharni se javlja, mogoče tudi Yara, da je od prej ......
Veliko nas je sem prišlo po ukinitvi Starševskega čveka in smo nekako invazivna sorta , ki je prevzela vsakodnevna dogajanja ...se zdi, da je stara garda bolj medlo delovala ...
Avtor, daj sodeluj še ti ...welcome ...
0
Avatar gosta
gosak
27.06.2026 ob 17:22
Furnir, furnir...ja pa kje ste avtohtoni čvek-ovci...? Tu smo iz Starševskega prišli ...
Pa od vas ta starih ni nikogar za debate , edino Yara včasih ...no , pa Viharni jezdec se pofočka ...
Ostalih vas., . .katere ti naštevaš pa ne poznamo...Furnir, torej ...kdo si ...?
0
Avatar člana Mačka
Mačka
27.06.2026 ob 17:22
Jst sem tud se ta stara. Sam nobenga od teh ne poznam. Razen viharnega
1
Avatar gosta
gosak
27.06.2026 ob 17:25
Ja, pa Mačka, ...točno je še od prej..., samo Mačka se bolj redko oglaša ...
Mačka, fajna si za debate...sam premalo si tu...
0
Avatar gosta
gosak
27.06.2026 ob 17:29
Uf, aja ...pa še Medo ali Medved..., je apetitlih, menda je tud od prej , ...ko on začne od hrane , njaaama ...naa pa tud ga ni večkrat gor...
0
Avatar člana Mačka
Mačka
27.06.2026 ob 17:39
@gosak ko pa ni nč takih odbitih tem zame. Vse sam ena politika, pa tajke, kaj naj se pol oglašam.
0
Avatar člana Yara
Yara
27.06.2026 ob 17:42
Medo - upam, da se nam še kaj oglasi. Sedaj bi nas zagotovo s kakšnim slastnim sladoledom podražil. Mimogrede - obstaja sladoled z okusom trojanskih krofov? Za okus blejske kremšnite vem, da obstaja in sem ga že probala, ampak ni bil nek kulinarični presežek.
0
Avatar gosta
zuj
27.06.2026 ob 17:43
So viharnega že odpeljali ponovno na zdravljenje na psihiatrijo?
0
Avatar gosta
gosak
27.06.2026 ob 17:44
Ja, Mačka saj., ..to imaš pa tudi prav...
Mogoče pa ti odpreš kakšno fajno temo ...pa da sodelujemo ...?
0
Avatar člana Mačka
Mačka
27.06.2026 ob 17:45
@Yara o yara pozdravljena. Ja medo bi nam zihr cedil sline zdaj po vsem trojanskem. Men je bla od tam vcas dobra gibanica. Smo mel veze. Smo cel pleh dobil za frustek v sluzbo. Dobri, stari casi.
0
Avatar člana Yara
Yara
27.06.2026 ob 17:47
@Mačka pozdravljam te nazaj 🙂 Že kaj odštevaš do dopusta?
0
Avatar člana Mačka
Mačka
27.06.2026 ob 17:47
@gosak čist sem ven z odpiranjem tem. Čeprav zanč mi je ena črna mačka, taka na stirih nogah, prečkala pot. Le kaj bi to pomenilo? Veš mogoč?
0
Avatar gosta
zuj
27.06.2026 ob 17:48
Men je blo smešno za viharca ko je takrat reku da se mora vsaka dva meseca pofočkat pri psihiatru in neko injekcijo dobit pa neke tablete da žre hahhaha

Petrca pa je zih že omožena
0
Avatar člana Mačka
Mačka
27.06.2026 ob 17:50
@Yara uhhh, jst sem komaj en teden kar sem bla na glavnem dopustu. Odštevam do septembra, konec avgusta, če grem mrbit še mčkn. Še ni zihr, sam drgač moram že začet odštevat do novega leta. Torej kje bomo letos za NL 😅
Ti greš kdaj in kam? Da dobim kako idejo. Moram štirinožno žval met s sabo, zato avion odpade.
0
Avatar gosta
gosak
27.06.2026 ob 17:52
Ja, ja...Mačka , črna mačka je - čista sreča..., da ostane živa , ko prečka cesto, ...v teh cajtih nabito polnih cest ...
0
Avatar člana Mačka
Mačka
27.06.2026 ob 17:56
@gosak ta je bla pogumna. Valjala se je po sosednjem pasu, pol pa prav elegantno vstala in zelo počas šla čez na drugo stran. Ustavili smo se, da smo ji dovolili izvest njen manever. Pa to na kar dost prometni cesti. Prov dobr za videt mi je blo, kako samozavestna je bla
0
Avatar člana Yara
Yara
27.06.2026 ob 17:58
@Mačka torej si bila v času, ko je najlepše in še ni toliko gužve. Mi gremo čez 14 dni, bi pasalo it že prej, samo smo še na šolarko in dijaka pa morebitne popravce (ki jin sicer ni bilo, ampak nikoli ne veš ...) vezani glede termina dopusta. Gremo pa na enega od srednjedalmatinskih otokov, kot ponavadi 🙂
0
Avatar člana Mačka
Mačka
27.06.2026 ob 18:02
Ja itak, jst nimam takih skrbi več, tud jaz gledam dol za september. Nizje od Zadra.
0
Avatar gosta
awr
27.06.2026 ob 18:03
hahah men je res smešno zakaj so viharca takrat sploh spokali na psihiatrijo
drkal si ga je pred dvema starkama pa sta ga prijavili prostaka
nekaj je bilo še v cajtngih in potem tista pripetija ko se je tožaru z delodajalcem ko so zvedl kakega manijaka imajo v svojih vrstah
0
Avatar člana Yara
Yara
27.06.2026 ob 18:05
@Mačka priporočam Vis 🙂
0
Avatar člana Mačka
Mačka
27.06.2026 ob 18:14
Zaenkrat se h Korčuli nagibam. Je pa tud Vis opcija
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026