Avatar gosta
sveča
05.10.2025 ob 5:48
Že dva tedna se ni oglasil. Niti na starem forumu. Je umrl? Upam, da je dobro.
0
Avatar gosta
Anonimno bolano
05.10.2025 ob 5:56
Ne kliči hudiča.
0
Avatar gosta
maca
05.10.2025 ob 6:08
Res je. Sem pričakovala, da se bo razpisal pred zaprtjem, pa je kar poniknil.
0
Avatar gosta
kurina pot
05.10.2025 ob 6:24
Tudi slepa kura zrno najde. Kmalu bo tu.
0
Avatar gosta
to bo
05.10.2025 ob 6:59
S torbičarjem Božotom sta se poročila. Civilno, ker muslimani ne dopuščajo istospolne poroke.
0
Avatar gosta
izpolnil polje
05.10.2025 ob 7:10
Srčni infakt. Debelost in ostalo.
0
Avatar gosta
zeh
05.10.2025 ob 7:54
Upam da najde. Vsaj dolgčas ne bo.
0
Avatar gosta
točn to
05.10.2025 ob 8:44
Avtor: Anonimno bolano
Ne kliči hudiča.


Točno to.
0
Avatar gosta
užaljenčki
05.10.2025 ob 9:05
Avtor: točn to
Avtor: Anonimno bolano
Ne kliči hudiča.


Točno to.

Daj nehaj.. Zabaven je bil, je pa res, da vas je stalno drmal. Preživite..življenje se nadaljuje.
0
Avatar gosta
mislite da je zlahka prenesel
05.10.2025 ob 10:20
Predvidevam, da ga je pobralo od šoka, ko je pogledal na starševski in videl, da ne obratuje več.
0
Avatar gosta
žmal
05.10.2025 ob 10:37
Mon ni bil samo Koki. Meni je hudo, da je zaprto. Pogrešala bom nekatere
0
Avatar gosta
koki je tu
05.10.2025 ob 10:42
Kura lima tiste psihiatrične teme. Misli, da je zabaven. V bistvu je pa samo žleht.
0
Avatar gosta
Pomešal si
05.10.2025 ob 10:45
Avtor: koki je tu
Kura lima tiste psihiatrične teme. Misli, da je zabaven. V bistvu je pa samo žleht.

Mislim da Koki in Psihiatrična pacientka nista ista oseba.
0
Avatar gosta
zdaj je čisto izgubljen
05.10.2025 ob 18:15
Ni ga. Tudi Frede ni. Malo je bil počasen in ni ugotovil kam smo se preselili.
0
Avatar gosta
Opazovalka
05.10.2025 ob 18:28
Eni dejansko kličete hudiča! A ni že Psihiatrična bolnica dovolj? Morate klicati sem še to zmešano Kuro??? Pogrešate psihične in agresivne izpade in žalitve?
0
Avatar gosta
širše
05.10.2025 ob 18:36
Avtor: Opazovalka
Eni dejansko kličete hudiča! A ni že Psihiatrična bolnica dovolj? Morate klicati sem še to zmešano Kuro??? Pogrešate psihične in agresivne izpade in žalitve?

Ni bil tako slab. Do mene je bil vredi. Ostali sami veste zakaj vas je žalil. Po moje zato, ker ste tudi sami problematični. Še bolj kot on. Mu pa štejem v dobro, da se je vedno potrudil argumentirati. Vi ste zgolj spam.
0
Avatar gosta
tukaj je
05.10.2025 ob 18:43
Samo Viharc. CF in Kokija se ne zasledi nikjer.
0
Avatar gosta
Vse se enkrat konča
05.10.2025 ob 19:08
Ikoničen lik iz starševskega čveka. Zdi se, da ga ne bo nazaj. Že na starševskem, ga je bilo v preteklih tednih vedno težje zaslediti.
0
Avatar gosta
anonimno čist prfrknjeno
05.10.2025 ob 19:10
Njegova prijateljica Šnelca je že tukaj.
0
Avatar gosta
kaj vem
05.10.2025 ob 19:28
Kje je pa floki😄
0
Avatar gosta
vidim
05.10.2025 ob 19:40
Ne vem kdo je to, al i je mogu bit jako popularan. Naj pride. Nism vedu za to mon čvekalnico, a bilo je divje. Ne kot tu. Sem čital ravno tam. Škoda a Zdaj ste vsi ludaci tu.
0
Avatar člana Gizdalin
Gizdalin
05.10.2025 ob 20:17
Je rekel, da moški ne izpolnjujemo norme o biseksualnosti, da bo še malo počakal na zakasnele učinke mavrice. Namreč na MON-u nas je bilo 99% biseksualcev, tukaj pa le borih 98%, res sramotno. 🙂
0
Avatar gosta
pretiravaš
05.10.2025 ob 20:32
Je rekel, da moški ne izpolnjujemo norme o biseksualnosti, da bo še malo počakal na zakasnele učinke mavrice. Namreč na MON-u nas je bilo 99% biseksualcev, tukaj pa le borih 98%, res sramotno. 🙂

Nikoli ni trdil tega. Niti blizu. Sem ga pozorno brala in si nekaj malega zapisala.
0
Avatar gosta
mavrica
06.10.2025 ob 11:12
Tudi mavrice ni maral. Tako da Matjažko, dva krat narobe. Njemu je bilo samo do biseksualcev, geji in mavrica pa so se mu zamerili. Se ne spomnim zakaj že.
0
Avatar gosta
Vaga in vesel oče
06.10.2025 ob 11:22
Upam, da pride nazaj. Pogrešam tudi Vagabunda in Veselega očeta. Oni so znali poskrbeti za zabavo.
0
Avatar gosta
Zabavno… komu kaj?
06.10.2025 ob 14:38
@Vaga in vesel oče

Če ti je zabavno ponavljanje enih in istih maloumnih nadlegovanj, moraš vzeti na znanje, da mnogi nenehnega ponavljanja, provociranja in lajnanja ne razumemo kot zabavno, temveč nadležno. Enako so nam zoprni ljudje, ki druge nadlegujejo z edinim ciljem, da jih provocirajo in sprožajo nervozo, odpor in slabo voljo, potem se pana moč zabavajo ob izbruhih jeze. Če je to zabavno… ti težko kdo pomaga.

Za Vago ne vem, kar je pa Veseli trosil, je pa bilo vulgarno, žaljivo, nesramno in podlo.
0
Avatar gosta
smeha polna vreča
06.10.2025 ob 17:25
@Zabavno… komu kaj?
Koki vam je obilo živcev požrl, haha. Verjamem, da se je smejal vaši jezi. Tudi mi smo se smejali.
0
Avatar gosta
Kaj vse koga zabava
06.10.2025 ob 18:10
@smeha polna vreča

Nekaj zelo izprijenega je v tem, da te lahko zabava jeza in slaba volja drugih…
0
Avatar gosta
smeha polna vreča
06.10.2025 ob 18:34
@Kaj vse koga zabava
Kaj pa ti je naredil? Nikogar ni napadel brez povoda in razloga. Verjetno si bila nestrpna in pisala nesprejemljive stvari.
0
Avatar gosta
koki je vagabund in veseli oče
06.10.2025 ob 18:47
@Vaga in vesel oče
Saj Koki je Vagabund in Vesli oče. Gre za isto osebo.
0
Avatar gosta
😎
06.10.2025 ob 20:09
Ko ga jebe.
0
Avatar gosta
Koki
06.10.2025 ob 21:18
Evo me😝😝😝Iskana oseba sem👍
0
Avatar gosta
Kaj vse koga zabava
06.10.2025 ob 21:26
@smeha polna vreča

Ah bejž no. Kisa se ti od sile, ker je “tvoj” mon ugasnil in zdaj se ti plete po glavi, da boš še drugim privoščil kos tvoje groze, a?

Kure ni nihče provociral. Provokacija je nastala v njegovi blodnjavi glavi, od prvega do zadnjega zapisa.

Pa četudi bi ga že kdo provociral- a se zato pustiš metati iz tira? Normalen človek gotovo ne.

Norcev pa nas večina ni usposobljena razumeti in tudi prenašati jih nismo dolžni.

Užaljen in prizadet? Hja, izvoli biti. Komu mar.
0
Avatar gosta
smeha polna vreča
07.10.2025 ob 9:31
@Kaj vse koga zabava
Vidim, da me imaš za Kokija. Mon sem bolj brala, kot komentirala, zato vas dobro poznam. Večinoma ste prepotentneži in obsedenci. Da nihče ni provociral Kokija? Res tako misliš? Mislim, da niso nikogar toliko provocirali kot njega in Darkota. Verjetno si ravno ti provokatorka. Že beseda kura te izdaja. Tako si ga nazivala in obsedeno ponavljala ta naziv. On bi po tvoje moral biti tiho? Ni to v njegovem karakterju, biti tiho in požreti vse. In zato mi je bil všeč, ker imam rada ljudi, ki se postavijo zase. Morda je izbral le malce napačno taktiko. Ampak vseeno..
0
Avatar gosta
Dvomim
07.10.2025 ob 9:44
@Koki Dvomim, da si Koki. Koki bi napisal roman, ne pa otročjo izjavo. In zasledili ga bi v drugih temah. Saj ne zdrži biti tiho, ne da bi izrazil svoje mnenje.
0
Avatar gosta
veseli vagabund
07.10.2025 ob 10:24
Zna držati. Koki je malo spominjal na Vago, tudi veseli foter bi znal biti.
0
Avatar gosta
Kaj vse koga zabava
07.10.2025 ob 11:44
@smeha polna vreča

Če si res brala, bi morala ugotoviti, da se je v Kuro zaganjal le MV, ostali smo ga ignorirali ali celo kdaj z njim poklepetali, kadar je bil v dobri koži.
Da bi pa njegova neutemeljena obtoževanja za namišljene napade tolerirali, pa ne bi bilo niti smiselno, niti njemu v korist, niti ob predpostavki, da bi ga razumeli z njegovimi stiskami vred.

Večina ljudi ni usposobljena za razumevanje ljudi z avtističnim spektrom osebnostnih primanjkljajev. Normalen uporabnik se zato z njim ni nikoli spuščal v debate. Se je pa kdo upravičeno branil, kadar je bil brez razloga obtožen neke njegove namišljene zadeve. Forum pač ni pripadal njemu in pika. Kadar se je obnašal v tej smeri, je deloval zlonamerno in škodljivo. Zakaj bi se to dopuščalo?
0
Avatar gosta
smeha polna vreča
07.10.2025 ob 13:37
@Kaj vse koga zabava
To ne drži. Ker Koki se nikoli, ampak res nikoli, ni kregal z modrim vragom. Mv je stalno robantil, na vse, ne le na kokija. Mnogi so se prepirali z MV, le Koki se ni nikoli. Koki je bil eden redkih, ki ga je sprejemal. Jaz nisem imela potrpljenja in sem mvju samo napisala naj o.... Se pa spomnih provociranja in izživljanja nad Kokijem s strani mnogih drugih, predvsem anonimnih. Menjavanje nikov, pa to. Mv je izumil besedo multiniki za njih. Koki je trdil, da mu to počne le ena ali dve osebi. Jaz mislim, da jih je bilo več. Med njimi si gotovo bila tudi ti. Ponavadi si začela komentar z ah in no. Tako kot počneš sedaj. Saj tako te je Koki nazival, kot Ah no. In podobno. Je imel več imen zate. Tudi drugim si bila težka, saj si tako kot Koki, rada vsiljevala svoj prav. Toda Koki, je občasno vsaj znal biti simpatičen, ti nikoli.
0
Avatar gosta
anoanjo
07.10.2025 ob 13:54
Briga me.
0
Avatar gosta
Saj nismo bili slepi
07.10.2025 ob 16:03
@smeha polna vreča

😄 kot, da nismo brali istega foruma, no.
MV je imel vsak dan polna usta “Kurjega bebota”, da ostalih ogabnosti ne omenjam.
Koki je nekajkrat sam priznal kraje nikov, vsake toliko je bil Freda in je letal za MV…

Kakor je izgledalo, je peščica pacientov imela veliko veselje krasti nike drug drugemu, predvidevamo lahko, da je bila marsikatera svinjarija napisana v Kokijevem imenu, pa ni bil Koki avtor, kar pa ne pomeni, da ni Koki sam sprožil ogromno ene kregarije.

Kakorkoli, perla ni bil nobeden in težko si našel koga, ki ga ni odneslo v nesramnosti in zdraharije. Najhuje je pa bilo, da so ta medsebojna obračunavanja med prastarimi sovražniki uničevala forum, pričkali so se pa eni in isti, ki so viseli na monu dneve in noči.
Občasni uporabniki se niso nikoli vtikali v njihove zdrahe, pa so bili s strani Kokija redno obtoženi, da mu nekaj hočejo.

Podobno pravkar počneš tudi ti. Pojma nimaš, s kom se pogovarjaš, pa kar obtožuješ. Malo razmisli o svoji razsodnosti. Svet je precej večji od mon-ekipe in ne suče se vse samo okoli vaših prebliskov.
Ni ti treba istih neumnosti delati tudi tukaj. Eno zaprtje foruma bi ti moralo zadostovati kot lekcija.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026