Kdo vam gre tu najbolj na živce?

Deli na Facebook Deli na X
  • 1
  • 2
Avatar gosta
Forumka
08.05.2026 ob 11:06
Meni froga, viharni, yara, svetilnik.
4
Avatar gosta
Campari 123
08.05.2026 ob 11:19
NIHČE 😊
6
Avatar gosta
Torej
08.05.2026 ob 12:32
Norci.
0
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
08.05.2026 ob 12:34
@Forumka Ti si tisto obsedeno trol tele? Ja, imaš težave, hudeee. ☝️😁
-4
Avatar gosta
Isto
08.05.2026 ob 12:52
Tudi meni zgoraj omenjeni, najbolj pa še froga
0
Avatar gosta
Zabavno
08.05.2026 ob 12:54
Noben, ker sam presodiš, kaj prebereš. Zato pa je čvek, da kaj napišemo....
3
Avatar gosta
Jambor
08.05.2026 ob 13:09
Viharnik, kdo pa...
1
Avatar gosta
TI!!!!
08.05.2026 ob 13:15
Na živce mi grejo taki, ki odpirajo teme o tem, kdo nam gre najbolj na živce.
Kaj tebe briga, kdo gre komu na živce? Nihče te ne sili biti na forumu.
5
Avatar člana Yara
Yara
08.05.2026 ob 13:19
Yara!
1
Avatar člana Mačka
Mačka
08.05.2026 ob 13:21
@Yara tud jst občasno grem sama seb😉
2
Avatar gosta
Gigantura
08.05.2026 ob 13:39
Noben. Sem se naucila z misko scrolat in klikat naslednji post ...
3
Avatar gosta
Recimo
08.05.2026 ob 13:43
Samo uni, ki se skoz razjezi za yt muzko in pataya človek.
6
Avatar gosta
Živci
08.05.2026 ob 13:48
Ljudje, ki odpirajo take teme mi gredo res na jetra!!!
3
Avatar gosta
evo seznam
08.05.2026 ob 13:49
Forumka.
2
Avatar gosta
Indijanski pregovor
08.05.2026 ob 13:50
Nihče, vsak po svoje je poseben, na svoj način. Tudi, če se ne strinjamo recimo. En tak primer imam s staro forumašico, najini mnenji se včasih krešejo, marsikje pa se strinjava in si ne zameriva.
To je ta odnos, ki šteje.
5
Avatar gosta
NL
08.05.2026 ob 13:50
Dutch Buntnjeni Buntam
2
Avatar gosta
Indijanski pregovor
08.05.2026 ob 13:52
@NL kolk sem se nasmejala
0
Avatar gosta
Tona
08.05.2026 ob 13:52
Levičarji in levicarke. Ne moreš jih poslušat iti gledat.
2
Avatar člana Frogica
Frogica
08.05.2026 ob 14:19
Ok mi trije smo res naporni, sam kaj pa svetilnik? On je pa ja bolj normaln a ni?
0
Avatar gosta
Vsi ok
08.05.2026 ob 16:15
Naporni ste pridaniči ki take sovrsžne teme odpirate. Meni so vsi ok.
-3
Avatar gosta
beboti
08.05.2026 ob 16:43
1
Avatar člana iDESI
iDESI
08.05.2026 ob 17:43
-1
Avatar gosta
Najbolj tisti
08.05.2026 ob 18:16
Najbolj tisti, ki jamrajo, pa sprašujejo za nasvete in jih potem ne upoštevajo. Pa pol pridejo spet jamrat. Lahko naštejem vsaj dva taka uporabnika (Šnelca, Psihiatrična pacientka). Za kaj več nisem ziher, ker ne vem, če ista oseba sprašuje ali ne - vsake toliko se pojavi ista pretekla tema, pa odgovorimo, svetujemo, potem je nekaj časa mir, pol pa spet ista (zelo, zelo podobna) tema - recimo o tisti ženski, ko ji razbijajo (mislim da od moža sestra al neki) po stanovanju, sesajo pa ne vem kaj, pa nima miru, a se ne zna odselit.
-1
Avatar gosta
Ohohoho
08.05.2026 ob 18:49
Vidim, da ste vsi prebrali, ampak bi bilo super, če bi kdo še kaj napisal, da ne govorim sam s sabo.😂
0
Avatar gosta
SB
08.05.2026 ob 18:53
@Yara ti si še edina, ki je za en hhhu.rac, vse druge so za dva. Razen Mačke.
0
Avatar gosta
SB
08.05.2026 ob 18:55
@Mačka ti si še edina, ki je za en hhhu.rac, vse druge so za dva. Razen Yare.
0
Avatar gosta
kranjski janez
08.05.2026 ob 19:28
men se zdijo zelo problematični verniki ene smeri pa so med seboj malo skregani, ampak v bistvu so si podobni po izobrazbi, razgledanosti, IQ.......
in to so Matias, Viharc, Gizdalin ki je lahko eden izmed teh- uporaba nick name npr.
to so tipi z manjvrednostim kompleksom, izredno žaljivi in nestrpni do vsega živega in opazil sem da jih nihče ne mara, nihče jih ne bi imel za sosede, so kot dvojno zapečeni.... in vsi imajo težave s hemoroidi
3
Avatar gosta
beboti
09.05.2026 ob 14:31
🤪
0
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
09.05.2026 ob 14:48
@Frogica To si mene trikrat štela?
-3
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
09.05.2026 ob 14:51
@kranjski janez Mah, po moje boljšega od tebe obsedeni ni na forumu. Takoj priletiš ne glede na uro. Ne verjamem, da si sploh že kak post zamudilo, ne tu, ne prej na sč..... jaoooo☝️😁
-2
Avatar člana Frogica
Frogica
09.05.2026 ob 20:15
@Viharni jezdec
Težek si res za najmanj tri.. pa ne po kilah seveda
2
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
09.05.2026 ob 20:20
@Frogica Kurc pa taka ljubezen. Ni dobro, ni dobro, veš? Si bom drugo našel. ☝️😁
-2
Avatar gosta
Meni
09.05.2026 ob 20:24
Milan in Matjaž
3
Avatar gosta
Sissi 123
09.05.2026 ob 20:26
Nimam živcev, zato mi nihče ne gre na živce. Ne zmenim se za druge, gledam v svoj krožnik..
1
Avatar gosta
Kr neki
09.05.2026 ob 20:27
@MeniNe izmišljaj si. Uporabnikov s tema imenoma sploh ni na forumu.
-1
Avatar gosta
Štefka
09.05.2026 ob 21:40
Je kar fajn forum. Fante imamo kar fejst tukajle na forumu in prec pametne, več takih in bi bil svet lepši z izjemo viharnega jezdeca.
1
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
09.05.2026 ob 21:59
@Štefka HEJ TIČA KICA VICA LOOOON 😁



Ti si trol tuml runkl bunka, zelo obsedeno z mano, ha? 😁
-2
Avatar gosta
Najbolj tisti
09.05.2026 ob 23:20
Jooj, pa še Užaljeno sem pozabila. Pa ona Nataša.
0
Avatar člana Matias
Matias
10.05.2026 ob 0:12
Hm, sprašujem se, kakšna je dejansko razlika, če ti gre nekdo na ku.rac ali pa na živce? Prvo menda ni slabo, če gre za kakšno simpatično žensko? 🙂
2
Avatar gosta
nekoč nekje
10.05.2026 ob 22:07
Ojej, s čim se eni obremenjujete. Z nicki na forumu. In potem si, verjetno v manjku lastnega življenja, v glavi sestavljate sliko o uporabnikih,ki vam gredo na živce. Itak pa tu gor lahko našteješ glih 10 stalnih nickov, tako da, ne vem o čem bi naj debatirali v zvezi z identiteto anonimusov, ki imate v vsaki temi drugi nick?

Na živce...dol vas vgasnem pa vas ni več. Lol.
0
  • 1
  • 2
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026