Noben. Sem se naucila z misko scrolat in klikat naslednji post ...
3
Recimo 08.05.2026 ob 13:43
Samo uni, ki se skoz razjezi za yt muzko in pataya človek.
6
Živci 08.05.2026 ob 13:48
Ljudje, ki odpirajo take teme mi gredo res na jetra!!!
3
evo seznam 08.05.2026 ob 13:49
Forumka.
2
Indijanski pregovor 08.05.2026 ob 13:50
Nihče, vsak po svoje je poseben, na svoj način. Tudi, če se ne strinjamo recimo. En tak primer imam s staro forumašico, najini mnenji se včasih krešejo, marsikje pa se strinjava in si ne zameriva.
To je ta odnos, ki šteje.
5
NL 08.05.2026 ob 13:50
Dutch Buntnjeni Buntam
2
Indijanski pregovor 08.05.2026 ob 13:52
@NL kolk sem se nasmejala
0
Tona 08.05.2026 ob 13:52
Levičarji in levicarke. Ne moreš jih poslušat iti gledat.
Najbolj tisti, ki jamrajo, pa sprašujejo za nasvete in jih potem ne upoštevajo. Pa pol pridejo spet jamrat. Lahko naštejem vsaj dva taka uporabnika (Šnelca, Psihiatrična pacientka). Za kaj več nisem ziher, ker ne vem, če ista oseba sprašuje ali ne - vsake toliko se pojavi ista pretekla tema, pa odgovorimo, svetujemo, potem je nekaj časa mir, pol pa spet ista (zelo, zelo podobna) tema - recimo o tisti ženski, ko ji razbijajo (mislim da od moža sestra al neki) po stanovanju, sesajo pa ne vem kaj, pa nima miru, a se ne zna odselit.
-1
Ohohoho 08.05.2026 ob 18:49
Vidim, da ste vsi prebrali, ampak bi bilo super, če bi kdo še kaj napisal, da ne govorim sam s sabo.😂
0
SB 08.05.2026 ob 18:53
@Yara ti si še edina, ki je za en hhhu.rac, vse druge so za dva. Razen Mačke.
0
SB 08.05.2026 ob 18:55
@Mačka ti si še edina, ki je za en hhhu.rac, vse druge so za dva. Razen Yare.
0
kranjski janez 08.05.2026 ob 19:28
men se zdijo zelo problematični verniki ene smeri pa so med seboj malo skregani, ampak v bistvu so si podobni po izobrazbi, razgledanosti, IQ.......
in to so Matias, Viharc, Gizdalin ki je lahko eden izmed teh- uporaba nick name npr.
to so tipi z manjvrednostim kompleksom, izredno žaljivi in nestrpni do vsega živega in opazil sem da jih nihče ne mara, nihče jih ne bi imel za sosede, so kot dvojno zapečeni.... in vsi imajo težave s hemoroidi
@kranjski janez Mah, po moje boljšega od tebe obsedeni ni na forumu. Takoj priletiš ne glede na uro. Ne verjamem, da si sploh že kak post zamudilo, ne tu, ne prej na sč..... jaoooo☝️😁
Hm, sprašujem se, kakšna je dejansko razlika, če ti gre nekdo na ku.rac ali pa na živce? Prvo menda ni slabo, če gre za kakšno simpatično žensko? 🙂
2
nekoč nekje 10.05.2026 ob 22:07
Ojej, s čim se eni obremenjujete. Z nicki na forumu. In potem si, verjetno v manjku lastnega življenja, v glavi sestavljate sliko o uporabnikih,ki vam gredo na živce. Itak pa tu gor lahko našteješ glih 10 stalnih nickov, tako da, ne vem o čem bi naj debatirali v zvezi z identiteto anonimusov, ki imate v vsaki temi drugi nick?
08.05.2026 ob 11:06