Danes zjutraj v mestu...okoli 10h...sam wolt vsepovsod. Ali folk nima zajtrka? Doma ali pri družini... enih 7 woltarjev videla na delu. Res mi je to neobičajno za velikonočno nedeljo....
-7
Dutch Bantam 05.04.2026 ob 20:31
Ja, Golob je tako svinjsko podražil hrano v štacunah, da se mora obubožan narod pred lakoto zateči k woltu. Kam smo prišli ...
-2
Svetlana 05.04.2026 ob 20:32
Levi smo levi tudi za kuhat.
0
Ježeš 05.04.2026 ob 20:40
Ja pač nimajo vsi velikonočnih zajtrkov, nimajo družin, mogoče so imeli nočna dežurstva, mogoče so bolni ... sto in en razlog!
6
Ježeš 05.04.2026 ob 20:42
Mogoče pa so tudi v službe kaj naročali. Niso vsi doma v nedeljo! Tudi jaz sem imela včasih delovna dva vikends v mesecu.
3
zakaj pa nisi... 05.04.2026 ob 20:47
@Domačica
... ti sama kaj dobrega skuhala, spakirala in odnesla na urgenco, polocijo, v bolnico, ipd?
1
pa kaj te briga 05.04.2026 ob 20:50
Ok, v Ljubljani živijo muslimani, pravoslavni (ki imajo veliko noč 12.4.), katoličani, ateisti ... In ja, ljudje delajo tudi za cerkvene praznike, medicinske sestre, zdravniki, šoferji, reševalci, ...
Pa kaj tebe briga, kdo naroča wolt ob 10h za praznik? Smo v kapitalizmu, dragica. Celo v turbokapitalizmu.
3
Anonimnež 05.04.2026 ob 20:51
itak je več razlogov, lahko so tudi muslimani, Indijci in tak dalje... pa kje piše, da rabmo vsi enak jest .../ pa velika noč gor ali pa dol.../ uf, to je ta vaška retardirana miselnost, zato ne gre naprej...
to večno , tudi tukaj - zakaj, zakaj, zakaj, kdo, kdo... to je to.. nekaj gnilega v narodu... , ne more skontat v svoji tintari slovenceljski, da drugi živijo , mislijo, naredijo .drugače- kot oni, da ni njihova edina ta prava..., razumeš...
2
na travniku 05.04.2026 ob 20:56
Pa to nabijanje tradicije, tradicije pod mus more tako bit kot diktirajo komande, no pa ne plešejo vsi tako kot rimo- krščanstvo komandira. Na vsem širnem svetu ne obstaja samo to. Ovce.
0
Enciklopedija 05.04.2026 ob 20:59
Avtorica pa še ni šla dlje kot do ograje svoje vasi, no...Saj razumemo, da takšni potem postavljajo takšna trapasta vprašanja .
3
vsemogočni 05.04.2026 ob 21:22
@Dutch Bantam
Hrana se povseod po Evropi draži. Je pa Golob vsemogoči, da mu uspe podražati tudi drugje.
1
naročila sem si zajtrk 05.04.2026 ob 21:24
Zakaj ne bi? Sama sem v stanovanju, pri družini pa sem bila včeraj, vendar sem se zaradi zdravstvenih težav hitro vrnila in nimam energije za druženje. Želim si le preživeti. Na žalost nič od praznikov. Od velikonočne hrane pa sem imela potico (že pojedla) ter imam še nekaj jajc.
4
Redneck 05.04.2026 ob 21:51
@Enciklopedija
‘40 min nazaj
Avtorica pa še ni šla dlje kot do ograje svoje vasi, no...Saj razumemo, da takšni potem postavljajo takšna trapasta vprašanja .’
Pametnjakovič,
živim že skoraj 20 let v različnih ekonomsko gospodarsko močnih državah. Kjer Wolt ne bi nikoli preživel. Ker je markentiški nateg za vas , ki še niste nikoli prišli do ograje svoje vasi. Prepričali so vas, da se niste več sposobni sprehoditi okoli vogala do trgovine, ampak morate plačati za to, da vam nekdo vse pripelje do doma.
Ovce beee, plačujte za svojo butavost in nesposobnost. Pametni bogatijo na vaši IQ minus 😘
0
kaj je narobe??? 05.04.2026 ob 21:56
Jaz.
Ker se ne ubadam v naprej, kaj se bo kuhalo čez 5 dni in potem pogosto zmanjka nečesa, kar bi šlo v neko jed.
Nimam problemov s tem, plačam tistih 5 eur dostave in kuham kar mi paše, ne glede na dan. 😆
0
vem kdo 05.04.2026 ob 22:01
To so antikristi.
0
Pavza 05.04.2026 ob 22:51
Ne, pametni naročijo na dom, da ne rabijo gledat ksihtov drugih ljudi. Bog pomagaj, da tebe vidijo.
0
Kronski žeblji so se začeli to 05.04.2026 ob 22:52
@Domačica Kronski žeblji so se začeli topiti v senci sedmega boga, vi pa še kar plešete v dvorani brez tal, medtem ko nam zlato v žilah kraljev postaja kislina!"
Kaj si pa ti delalo ob 10ih zjutraj po celem mestu? Nimaš zajtrka, družine ipd.?
2
Domačica 06.04.2026 ob 12:27
@ej brihta
Šla sem iz nočne (zdravstvo).
0
nočna 06.04.2026 ob 12:48
@Domačica
Kaj si potem počela še toliko ur? Šetkala in gledala woltovce?
1
Ne bluzi 06.04.2026 ob 13:15
@Redneck
Povsod v ekonomsko razvitem in tudi manj razvitem svetu je danea dostava hrane na dom popolnoma normalna stvar, mogoce ne ravno Wolt, je pa kaj drugega.
Celo v hotelu si ljudje narocajo dostavo, videno na Norveskem, Japonskem, v Belgiji, Franciji in se kje.
3
ej brihta 06.04.2026 ob 14:37
@nočna
Očitno ja. Tradicionalno slovensko 😆
0
eno 06.04.2026 ob 14:39
@Redneck
No daj eno to močno državo, ki nima dostave hrane v mestih povej 😆
0
Pri nas tako 06.04.2026 ob 14:49
Brezbožniki in lenuhi naročajo na Wolta za praznike.
0
da 06.04.2026 ob 14:54
@Pri nas tako
Ekstra produktivni nelenuhi in globoko verni ljudje pa na forumih svojo dobroto talajo na praznike 😆
1
oh 06.04.2026 ob 14:57
@Pri nas tako
kaj ima vera zraven pri naročilu hrane ali robe iz trgovine? A mogoče v Bibliji piše, da je dostava hrane greh? 😆
1
Pa še pro nas 06.04.2026 ob 17:54
V naš blok je največ dostave hrane ob nedeljah in praznikih.
1
hm 06.04.2026 ob 20:25
Ti pa res ne vidiš 10 cm pred svojim nosom.
0
predvidevam 06.04.2026 ob 20:37
Da tisti k so lačni bli 😆
1
Vega 06.04.2026 ob 20:39
kdo pa hod kupovat v albanske pekarne na praznik- imajo gnečo, ...
1
leteči 06.04.2026 ob 20:54
@Redneck Ok, trenutno živim v najbrž ekonomsko gospodarsko najmočnejši državi - in ne boš verjel, Wolt (in ostale podobne variante) ves čas spidirajo vsepovsod naokrog, 24/7.
2
Tako je bilo 06.04.2026 ob 23:39
Sem bila na rehabilitaciji v Strunjanu. Hrana zanič. V obeh restavracijah. Sem si hrano potem kar naročala.
05.04.2026 ob 20:25