Ti si zihr 40 in te je zadelo zdaj, da je to To.😁😁😁Pravično je, vsakemu malo pogače, malo gorja in konec čaka vse. Življenje je neverjetna pustolovščina in izkušnja in ga je vredno živet. Pa čeprav imam težko življenje.
2
Jpjp 07.04.2026 ob 21:35
Se v živo spomnim, ko sem bil 14 in je bratranec praznoval 18. Se mi je zdelo, kako je že star. Par trenutkov naprej, in evo, jih imam 54 😭
4
Gi 07.04.2026 ob 21:44
Hitro gre . Imam 49.
2
Sissi 123 07.04.2026 ob 21:46
Res je, hitro gre. A vseeno me ne mika v tem trenutku, da bi živela 100 let. Morda si z leti premislim. Sem imela vsega čisto dovolj. Uporabniška ocena 4/10.
1
solza 07.04.2026 ob 21:46
@Krjavelj
Sem pa kar več. Sem našla neke stare fotografije družinskih članov, mene mlade, lepe, vitke. Sem začutila neko tako žalost, nostalgijo, za vsemi pokojnimi svojci, za svojo mladostjo.
Kaj pa ljubezenske poživitvene injekcije? Včasih je dobro poseči po drogah. 🙂
Te grabijo krči, povezani s starostjo? Poglej, kako znajo ene zrihtat vse brez vnosa magnezija:
2
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
07.04.2026 ob 21:17