Na primer Martin Strel, tip se baje otepa žensk, pa Klemen Boštjančič… ali pa iz tujine npr Owen Willson, ki ima nos v videzu penisa… baje ženske kar lazijo za njim, padajo v komo, ko ga vidijo… v čem je fora?
0
kaj blebečeš 18.06.2026 ob 13:21
Prvi laže, drugi se ne otepa nobenih žensk in še vedno živi z ženo, tretji ima pa milijone.....
1
Cjjs 18.06.2026 ob 14:01
Vid Valič tudi, dolg oster nož, pa je od nekdaj privlačen ženskam . Ampak Boštjancic pa ne vem, da se otepa žensk. Obraz ima grd, grob. Je pa ločen, pred dvema letoma sta se ločila.
Moški mora biti tako grd, da ga moraš občudovat, potem je pravi. 😉
Mick Jagger, Keith Richards… to! Ne pa Brad Pitt.
Moška karizma, ne pa cukerček. Lepe imamo sinove, ne moške. Moški pa morajo biti zmogljivi 😉
@Nič jasno
Zdaj šele vidim…. Za M. Strela se verjetno tepejo “ti ga imej, jaz ga nočem” 😄
2
Taktoje 18.06.2026 ob 17:20
Menda je nos pokazatelj, kaj se skriva v hlačah. 🙃
2
Pozabla si 18.06.2026 ob 17:24
@Nič jasno
Kaj pa Vincent Cassel?
0
Bi rekla 18.06.2026 ob 17:27
Preveč punčkasti moški imajo premalo testosterona.
2
ruj fuj 18.06.2026 ob 17:49
ženske ne padejo na moško lepoto, ampak na moč, slavo in denar. to jih naredi mokre. fizično se jim moški sicer bolj ali manj gnusijo, glede na to, kaj so pisale o sivih ženskah, same pa fu.....jo s še bolj zapuščenimi moškimi.
0
Shj 18.06.2026 ob 17:51
@Bi rekla
Recimo Romih 🤣
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
18.06.2026 ob 12:47