Kako star kavč/sedežno imate?

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
gospodinja
16.06.2026 ob 7:07
Naša garnitura ni ravno stara (kakšnih 6-7 let), je pa že kar zmahana. Najbolj je problem, ker je en del kavča vidno bolj zmahan kot drugi (tam kjer zvečer sedi mož hehehe). Neumno se mi zdi menjati komplet garnituro zato, ker je en del uničen, po drugi strani ga pa tudi ne morem več gledati takega.
0
Avatar gosta
Nikka
16.06.2026 ob 7:26
Moja bela usnjena sedežna ima pet let. Vsako leto jo pobarvamo s sprejem za usnje iz Merkurja.
0
Avatar gosta
Kako debeli ste?
16.06.2026 ob 9:11
Nimamo kavča ali sedežne ker je to drag špas. Valjati se po sedežni da se naredi luknja ..... 😂 V bistvu zakaj bi imeli sedežno? Sedežna je lahko dražja od ene kuhinje ali elementov za spalnico. Ne, hvala.
-3
Avatar gosta
isto
16.06.2026 ob 9:40
Imam kotno. Cca 5 let stara. Vedno sedim/ležim na vogalu. Je orng zmahana tam (ja nisem lahke kategorije 😆), drug del je k nov. Ne bom menjala. Bo z naslednjo isto. Vržem čez deke in je. Ni vidne razlike. Ker je samo sedišče zmahano.
1
Avatar gosta
rok-1
16.06.2026 ob 10:28
Hja... mislim da bo ravno polnoleten te dni. Na par mestih včasih zaškripa kakšna vzmet... a ni panike. Je pa kmalu v planu zamenjava, ker bi malo večjega in drugačne oblike. Ikea roba.
1
Avatar gosta
Od vselitve
16.06.2026 ob 10:37
14 let.
1
Avatar gosta
pogrešam
16.06.2026 ob 10:40
@rok-1

Ikea je imela včasih svetovne sedežne. Na žalost so menjali podizvajalca.
0
Avatar gosta
rok-1
16.06.2026 ob 10:58
@pogrešam

O tem pa nimam pojma. Mislim da bova spet kaj našla tam - kako bo, pa lahko povem čez nekaj let. Kakšne pol ure sem si do zdaj vzel v salonu, da sem sedel na eni... in občutek je bil OK. Mislim da je bila ta ena redkih, ki ima skladiščni predal pod sedežem - in to mi prav pride.
0
Avatar gosta
dve
16.06.2026 ob 12:57
ena 6 let stara iz Harvey Normana, blago, je že čist zmahana
druga je 40let stara usnjena sedežna garnitura, ki jo bolj čuvamo kot sebe he he he, je neuničljiva!
0
Avatar gosta
Sam povem
16.06.2026 ob 13:10
Imela sva eno sedežno, kjer si sedel veliko, se je ugreznilo, ker so vsepovsod une čudne pene..
Sedaj imava kvalitetno že 4 leta.
Nikjer se nič ne pozna, pa sva vedno
na istih pozicijah.
0
Avatar gosta
Alja
17.06.2026 ob 11:11
Najbrž bo okrog 18 let stara. Enkrat sva jo dala pretapicirat, zdaj bi bil pa čas za drugo rundo.
0
Avatar člana Frogica
Frogica
17.06.2026 ob 11:13
6let. Upam, da se dolgo zdrži,res mi je všeč!
0
Avatar gosta
99
17.06.2026 ob 11:37
@Sam povem
Res je.
Vse je v penah.
Ko pa sediš na istih mestih, pa postane katastrofa.Prav čutiš one dile
pod sedežno.
0
Avatar gosta
sedanja
17.06.2026 ob 11:39
Sedanja 5-6 let. Prejšnja je bila pa pre/stara 😉.
0
Avatar gosta
Ja
17.06.2026 ob 11:40
Naš kavč je še od moževe prababice. Druga sedežna pa je od sosedove sestrične, ki nam jo je podarila pred 51 leti.
0
Avatar gosta
Enako
17.06.2026 ob 11:42
@Ja
Inako je bilo pri nas.
Potem smo pa segli v žep, in kupili
kvalitetno.
Nobenih problemov že 6 let.
0
Avatar gosta
Nimam sedežne
17.06.2026 ob 11:46
Nimam sedežne, z ženo imava pa fuck chair in je res zakon. Celo kamasutro lahko izvedeš na njem, pa še priročen je za kakšno zlaganje cot, al pa gledanje tvja.
-1
Avatar gosta
or
17.06.2026 ob 12:11
prvi 6 let, drugi 7 let, zdaj imamo novega ca. 1 leto.
imamo pa zdaj vzmeten kavč in je ogromna razlika..
0
Avatar gosta
šmonca
17.06.2026 ob 12:17
22 let staro usnjeno. Sva jo že enkrat obnovila, pa bo zelo kmalu spet čas.
0
Avatar gosta
Stara
17.06.2026 ob 12:25
18 let. Še vedno je ok. Imam pa zaščiteno z deko. Tudi fedri še držijo. Takrat je stala čez 2 Jurija.
0
Avatar gosta
Kdo
17.06.2026 ob 15:54
Mi imamo samo lesene klopi. Če koga žuli v tazadnjo, damo pomrit s tepihom. Če pa še vedno žuli, damo pod tepih suho travo.
0
Avatar gosta
Cinija
17.06.2026 ob 18:13
21 let staro usnjeno Natuzzi garnituro s počivalnikom. Počasi razmišljam o zamenjavi, čeprav še vedno čisto dobro služi namenu.
0
Avatar gosta
Jp
17.06.2026 ob 18:50
Od kar sem kupila stanovanje. Skoraj 20 let. Kot nov ko ga globinsko očistim, vsake par let
0
Avatar gosta
Sovražim Janšo prvi!!!
17.06.2026 ob 19:30
@gospodinja Službo si poišči in gibaj se zunaj na zraku.
Levaki socialkarski. Presenečen da te vsaj toliko zdrži.
Vedno moraš imeti en kavč v rezervi. Koliko kavčev je kupila Levica?
0
Avatar gosta
gospodinja
17.06.2026 ob 19:32
@Jp

Koga pa priporočaš za globinsko čiščenje? Veliko čistilnih servisov to ponuja samo vprašanje, kako naredijo. Naša sedežna je svetle bež barve in se kar pozna umazanija.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026