Naša garnitura ni ravno stara (kakšnih 6-7 let), je pa že kar zmahana. Najbolj je problem, ker je en del kavča vidno bolj zmahan kot drugi (tam kjer zvečer sedi mož hehehe). Neumno se mi zdi menjati komplet garnituro zato, ker je en del uničen, po drugi strani ga pa tudi ne morem več gledati takega.
0
Nikka 16.06.2026 ob 7:26
Moja bela usnjena sedežna ima pet let. Vsako leto jo pobarvamo s sprejem za usnje iz Merkurja.
0
Kako debeli ste? 16.06.2026 ob 9:11
Nimamo kavča ali sedežne ker je to drag špas. Valjati se po sedežni da se naredi luknja ..... 😂 V bistvu zakaj bi imeli sedežno? Sedežna je lahko dražja od ene kuhinje ali elementov za spalnico. Ne, hvala.
-3
isto 16.06.2026 ob 9:40
Imam kotno. Cca 5 let stara. Vedno sedim/ležim na vogalu. Je orng zmahana tam (ja nisem lahke kategorije 😆), drug del je k nov. Ne bom menjala. Bo z naslednjo isto. Vržem čez deke in je. Ni vidne razlike. Ker je samo sedišče zmahano.
1
rok-1 16.06.2026 ob 10:28
Hja... mislim da bo ravno polnoleten te dni. Na par mestih včasih zaškripa kakšna vzmet... a ni panike. Je pa kmalu v planu zamenjava, ker bi malo večjega in drugačne oblike. Ikea roba.
1
Od vselitve 16.06.2026 ob 10:37
14 let.
1
pogrešam 16.06.2026 ob 10:40
@rok-1
Ikea je imela včasih svetovne sedežne. Na žalost so menjali podizvajalca.
0
rok-1 16.06.2026 ob 10:58
@pogrešam
O tem pa nimam pojma. Mislim da bova spet kaj našla tam - kako bo, pa lahko povem čez nekaj let. Kakšne pol ure sem si do zdaj vzel v salonu, da sem sedel na eni... in občutek je bil OK. Mislim da je bila ta ena redkih, ki ima skladiščni predal pod sedežem - in to mi prav pride.
0
dve 16.06.2026 ob 12:57
ena 6 let stara iz Harvey Normana, blago, je že čist zmahana
druga je 40let stara usnjena sedežna garnitura, ki jo bolj čuvamo kot sebe he he he, je neuničljiva!
0
Sam povem 16.06.2026 ob 13:10
Imela sva eno sedežno, kjer si sedel veliko, se je ugreznilo, ker so vsepovsod une čudne pene..
Sedaj imava kvalitetno že 4 leta.
Nikjer se nič ne pozna, pa sva vedno
na istih pozicijah.
0
Alja 17.06.2026 ob 11:11
Najbrž bo okrog 18 let stara. Enkrat sva jo dala pretapicirat, zdaj bi bil pa čas za drugo rundo.
@Sam povem
Res je.
Vse je v penah.
Ko pa sediš na istih mestih, pa postane katastrofa.Prav čutiš one dile
pod sedežno.
0
sedanja 17.06.2026 ob 11:39
Sedanja 5-6 let. Prejšnja je bila pa pre/stara 😉.
0
Ja 17.06.2026 ob 11:40
Naš kavč je še od moževe prababice. Druga sedežna pa je od sosedove sestrične, ki nam jo je podarila pred 51 leti.
0
Enako 17.06.2026 ob 11:42
@Ja
Inako je bilo pri nas.
Potem smo pa segli v žep, in kupili
kvalitetno.
Nobenih problemov že 6 let.
0
Nimam sedežne 17.06.2026 ob 11:46
Nimam sedežne, z ženo imava pa fuck chair in je res zakon. Celo kamasutro lahko izvedeš na njem, pa še priročen je za kakšno zlaganje cot, al pa gledanje tvja.
-1
or 17.06.2026 ob 12:11
prvi 6 let, drugi 7 let, zdaj imamo novega ca. 1 leto.
imamo pa zdaj vzmeten kavč in je ogromna razlika..
0
šmonca 17.06.2026 ob 12:17
22 let staro usnjeno. Sva jo že enkrat obnovila, pa bo zelo kmalu spet čas.
0
Stara 17.06.2026 ob 12:25
18 let. Še vedno je ok. Imam pa zaščiteno z deko. Tudi fedri še držijo. Takrat je stala čez 2 Jurija.
0
Kdo 17.06.2026 ob 15:54
Mi imamo samo lesene klopi. Če koga žuli v tazadnjo, damo pomrit s tepihom. Če pa še vedno žuli, damo pod tepih suho travo.
0
Cinija 17.06.2026 ob 18:13
21 let staro usnjeno Natuzzi garnituro s počivalnikom. Počasi razmišljam o zamenjavi, čeprav še vedno čisto dobro služi namenu.
0
Jp 17.06.2026 ob 18:50
Od kar sem kupila stanovanje. Skoraj 20 let. Kot nov ko ga globinsko očistim, vsake par let
0
Sovražim Janšo prvi!!! 17.06.2026 ob 19:30
@gospodinja Službo si poišči in gibaj se zunaj na zraku.
Levaki socialkarski. Presenečen da te vsaj toliko zdrži.
Vedno moraš imeti en kavč v rezervi. Koliko kavčev je kupila Levica?
0
gospodinja 17.06.2026 ob 19:32
@Jp
Koga pa priporočaš za globinsko čiščenje? Veliko čistilnih servisov to ponuja samo vprašanje, kako naredijo. Naša sedežna je svetle bež barve in se kar pozna umazanija.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
16.06.2026 ob 7:07