Skos lajnajo o ženskah. So pa neki luzerji, pijanci, zadrogiranci. Nimajo svojega življenja. Skos se z ženskami ukvarjajo.
-1
Nja 23.06.2026 ob 10:32
Ženske tudi, a posredno, s prodajanjem svojih teles na OF…
0
ni vam pomoči 23.06.2026 ob 10:58
@Nja
Niti 1% svetovnega ženskega prebivalstva ni na OF. To samo ti misliš da je, ker samo to gledaš 😆 Imaš zelo ozek pogled v "resnični" svet. Ti ga algoritem online kreira.
Obratno 8% svetovnega moškega prebivalstva plačuje za to. Ostali ki si ne morete privoščit pa po forumih svoje sanjarije o ženskah bluzite in lepite šit ki ste ga online o ženskah našli. Dobesedno se vam svet vrti okoli žensk. Celo takih ki jih menda nočete 😆
Če bi 1/10 te energije v kaj koristnega vložili bi bilo celo mogoče kaj iz vas.
-1
Ama Ama 23.06.2026 ob 14:08
Sploh tisti, ki ne dobijo 😆
0
Stara lisica 23.06.2026 ob 18:38
Najhujši so tisti s pomanjkanjem testosterona, ki ne vedo, a bi ali ne bi.
2
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
23.06.2026 ob 10:25