Kako se kot vplivnica pride do dobrih zaslužkov?

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
torta
03.05.2026 ob 8:30
A ima kdo kakšno idejo, teh vplivnic je na stotine že v Sloveniji, kako pa od tega živeti?
0
Avatar gosta
Pajo
03.05.2026 ob 10:17
če si mlada in lepa, lahko imaš love do krove
0
Avatar gosta
Jp
03.05.2026 ob 10:33
Metlo v roke, je zdravnik povedal da plačuje čistilko 20eur na uro, na črno, brez davka. Če se posnameš, kako čistiš...dobiš še dodatne folowerje, ki imajo fetiš na to... seveda z minimalisticnimi cunjami
0
Avatar gosta
Zato
03.05.2026 ob 10:51
Ker so odjemalci. Takoj ko se bodo moski spravili k sebi in ne bodo vec ziveli samo za seks in razne perverzne svinjarije, tudi vplivnic ne bo vec. Moski bodo hodili v sluzbo, po sluzbi delali doma in skrbeli za dom. Ne bo casa za neumnosti
2
Avatar gosta
kako
03.05.2026 ob 10:58
Lahko narediš fb skupino na temo, ki te zanima in potem notri objavljaš razne zadeve na to temo, ki te zanima. S tem ustvariš neko skupnost, potem pa se spomniš, da bi lahko dala delat neke unikat izdelke, ki bi poosebljali tebe ali to skupino, na primer daš tiskat svoje merch ali kaj drugega. In pol prodajaš ta merch prek fb skupine, instagrama itd.
Lahko delaš affiliate marketing, se pravi oceniš nek izdelek, pod objave daš svojo povezavo do nakupa izdelka, pa služiš z vsakim nakupom tega izdelka. Lažje je mogoče, če ti firme dajo kakšno kodo za popust in potem, ko posnameš video z izdelkom, poveš še tisto kodo. Ne vem, koliko ti plača firma za objavo, mogoče je odvisno tudi od prodaje prek tvoje kode s popustom.
0
Avatar gosta
Qwerty
03.05.2026 ob 12:09
@Zato
"Takoj ko se bodo moski spravili k sebi in ne bodo vec ziveli samo za seks in razne perverzne svinjarije..."

Takoj ko, praviš? A se že kje kažejo kakšni trendi v to smer? Pusti nakladanja redpillerjev, kakšen bi po njihovo moral biti svet; glej, kaj počenejo. Npr. zadrogirani crkujejo na k-urbah. Še njim se ves svet (potreba po dokazovanju, "zdravljenju" lastnih frustracij) vrti okrog ženskih muc. No, to in pa pede-rsko iskanje odobravanja drugih moških. Skratka, še sami ne vidijo onkraj svojega tiča.
0
Avatar gosta
Stara forumašica
03.05.2026 ob 12:22
Ni vsak ali vsaka, ki ima odprt profil, že kar vplivnež.
0
Avatar gosta
jp
03.05.2026 ob 13:36
@Stara forumašica Ti bi bila. Popolna ženska, bi se imenoval tvoj profil.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 40 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026