Mislim da sedaj ko bo desno sredinska vlada, Janković ne bo več kandidiral. Če bi bil Golob, bi po mojem še vztrajal en mandat. Sedaj bo imel pa preveč nenaklonjeno vlado .
0
na slabše 18.04.2026 ob 9:40
Jankovič je enako dober in kooperativen z levimi in desnimi.
Eni in drugi od tam pošteno izgubijo, če postavijo nekoga na novo....
2
Kreeten 18.04.2026 ob 17:39
Upam da ga noben več ne izvoli! Nabija parking ure, veča območja plačljivih parking con, Tivoli ima zdaj tud za vikend parkirnino, na veliko odvaža s pajkom okoli blokov. Izjemno sovražen je do prebivalcev Lj. Plus ogrožanje zdravja z drekovodom in sežigalnico. Obuup od človeka.
4
Kk tk 18.04.2026 ob 17:42
NE. Bo pa moral naslednik imeti močno ekipo primopredaje in revizijo
4
Grenivka 18.04.2026 ob 17:50
Zoki naj se odpove zaradi higiene dela in morale, dva mandata imajo zakonsko čisto dovolj. Normalni ga tudi ne bodo več volili.
Katero (politično) prase gre prostovoljno stran od državnega korita?
2
Tg0.rt 19.04.2026 ob 6:32
Saj mora kandidirati, Ljubljančani tako zahtevamo.
-1
Nadstrešek fan 19.04.2026 ob 8:46
A mu ni Vučić ponujal azil?
0
10% 19.04.2026 ob 12:48
No, ste pa res smešni.
Gospod 10% bo še kandidiral !
Pol ljubljane je razdal svojim srbskim prijateljem ( poglejte imena lastnikov gostiln, bifejev ) in še nima dost.
Sinova nucata keš.
2
Obupp 19.04.2026 ob 12:55
Prizadet vsak ki ga bo volil.
2
huškaA0 19.04.2026 ob 12:55
Vsekakor veliki, DA
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
18.04.2026 ob 9:32