To so neke mučke zadaj! Zdaj ko je sranje v Siriji, pa imamo kar na milijone in milijone beguncev in vsi romajo v Evropo! To so spet neke igrice velikih, ne more biti druga. Verjetno so fajn naštudiral psiho EU voditeljice Angele Merkel in kako bo reagirala! Ko bo Evropa spoznala svojo zmoto in da je bila fajn nategnjena, bo pa že davno prepoznk! Škoda! Pa tako lepo je bilo dokler je trajalo! Mir, brez meja... zdaj pa samo sranje od sranja. Pa še psiho babe moramo vsak dan poslušat (hipijevke ki orgazmirajo ob besedi begunci).
Dobro, jasno da so bili begunci ampak niso ti romal na tisoče km daleč! Da sploh ne omenim, da se je zdajšnjim romarjem pridružilo na stotisoče ekonomskih migrantov.
Kako zgodovinsko čtivo v roke vzeti, je že dovolj tista iz osnovne šole, potem pa malce razmišljati v kolikšni meri se stvari spreminjajo oziroma ponavljajo.
Ne sprenevedaj se. Je tudi njih prišlo v Nemčijo več kot milijon v enem letu? Je ta afganistanski milijon ljudi, tudi robantil čez 8 tretjih drzav, da je prišel do Nemcije in uničeval in smetil vse na poti?
Tudi tebi opozorilo! Ne trudi se s tujimi članki. SMO V SLOVENIJI, si na SLOVENSKEM ČVEKU!!
Predvsem pa - SMO SLOVENCI NA SVOJI ZEMLJI!!
Na instagramu ni člankov. Če bi odprla moj link bi videla kaj je v njem.
MOJ ....tvoj link?? Daj nehaj utrujat! Pejt pucat .... pa da ne bi kšno mlek ukradla, ki je namenjen njim!
TU si pa moteč element! Ena lenuhinja! Blentava! Samooklicana dobrotnica. 🙁 MRŠ izpred kompa! Pa pober se delat!
Ne sprenevedaj se. Je tudi njih prišlo v Nemčijo več kot milijon v enem letu? Je ta afganistanski milijon ljudi, tudi robantil čez 8 tretjih drzav, da je prišel do Nemcije in uničeval in smetil vse na poti?
15.01.2016 ob 10:41