Šel zdaj malo pogledat na sonce. Dobro kurijo. 😁 To bilo fajn mal spravt za zimo.
Zdaj pa šnelo moli namesto mene, da med osmo in deseto zvečer ne bo dežja, ker moram pošpricat vinograd.
-2
Šnelca_783 21.06.2026 ob 17:55
@Viharni jezdec
Ja bi bilo fajn spravit za zimo.
Poslji meni dez, drugace moram zvecer zalivat. Najprej v sod natocit xyz litrov vode, pocakat da se voda temperira pol vsako plodovko posebej z zalivalnikom zalit... 🫣 Mama mija. 🤕
Drugo leto dam kapljicni.
Evo šnelo, že slaba ura od špricanja, zdaj je pa komot nevihtič, ne spere več. Nekaj se namreč bliža in bliska od daleč. Še bazen in stopnice sem sosedoma na brzino sestavil pred tem. Stari na turbo pogon pod večer in ponoči. ☝️😁
21.06.2026 ob 8:52
Ko bi kaj dezevalo. 🙂