Avatar gosta
Šnelca_783
21.06.2026 ob 8:52
Koncala sprehod. Pogledam skoraj 29 stopinj, pa se ni ura 9.

Ko bi kaj dezevalo. 🙂
0
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
21.06.2026 ob 8:56
Niso nič špricnili včeraj pri tebi? 😁
-2
Avatar člana Frogica
Frogica
21.06.2026 ob 9:01
@Šnelca_783
In kaj ti to pove? Pozno si šla na sprehod😀
0
Avatar gosta
Lj
21.06.2026 ob 9:06
Lj. 21. Meni paše. Končno poletje.
0
Avatar gosta
tudi LJ
21.06.2026 ob 9:11
@Lj

Pri nas na severnem balkonu je točno 20. Včeraj je dobro ohladilo. Danes se bo vsaj pol dneva dalo dihat.
0
Avatar gosta
Šnelca_783
21.06.2026 ob 12:54
Halo dež javi se. Rabimo te.
Naj gre ElNino stran in pride ElPiove 🤣
0
Avatar gosta
HETERO
21.06.2026 ob 16:22
toplo je točno toliko kot za ta čas mora bit, ne vem kaj delate paniko
aja, poročila gledate kar naprej
1
Avatar gosta
Kje spiš?
21.06.2026 ob 16:24
@HETERO Ti si res retardiran.
-1
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
21.06.2026 ob 17:40
Šel zdaj malo pogledat na sonce. Dobro kurijo. 😁 To bilo fajn mal spravt za zimo.

Zdaj pa šnelo moli namesto mene, da med osmo in deseto zvečer ne bo dežja, ker moram pošpricat vinograd.
-2
Avatar gosta
Šnelca_783
21.06.2026 ob 17:55
@Viharni jezdec
Ja bi bilo fajn spravit za zimo.

Poslji meni dez, drugace moram zvecer zalivat. Najprej v sod natocit xyz litrov vode, pocakat da se voda temperira pol vsako plodovko posebej z zalivalnikom zalit... 🫣 Mama mija. 🤕
Drugo leto dam kapljicni.
0
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
21.06.2026 ob 17:59
@Šnelca_783 Jp. Jaz sem pa mal klimo prižgal, drugač mi je pod kovtrom prevroče. 😁
-2
Avatar gosta
Šnelca_783
21.06.2026 ob 18:08
@Viharni jezdec
Pod kovtrom??🤨🫣Pa vrzi ga skoz okno da kaka svinja se uleze😂😁😉
0
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
21.06.2026 ob 18:10
@Šnelca_783 Tu nimamo pujcekov. Bi moral na jago na primorsko. 😁
-2
Avatar gosta
Šnelca_783
21.06.2026 ob 18:12
@Viharni jezdec
Zdaj se svinje v morju kopajo in lubenico zrejo pa krulijo. 😁
0
Avatar gosta
Narobe delas
21.06.2026 ob 18:34
@Šnelca_783

Danes zaliješ in spet na novo napolniš sod.
Naslednjič lahko brez čakanja zalivaš in potem spet napolniš.
0
Avatar gosta
Šnelca_783
21.06.2026 ob 18:47
@Narobe delas
Pol je voda pretopla..
0
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
21.06.2026 ob 21:53
Evo šnelo, že slaba ura od špricanja, zdaj je pa komot nevihtič, ne spere več. Nekaj se namreč bliža in bliska od daleč. Še bazen in stopnice sem sosedoma na brzino sestavil pred tem. Stari na turbo pogon pod večer in ponoči. ☝️😁
-2
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
21.06.2026 ob 21:55
Multinično Minusek, dober večer tud tebi. Al si pridno, ves čas čakaš tu.☝️😁
-2
Avatar gosta
Šnelca_783
21.06.2026 ob 22:52
@Viharni jezdec

No, pol si resil. 🙂

Pri nas se tudi neka zdajj bliska, rumen light show. Soparno je, ce bo dez???
0
Avatar gosta
Slovenka
21.06.2026 ob 23:01
Pri nas nevihta, bliska, grmi, uliva...
0
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
22.06.2026 ob 6:20
Šnelo, si preživela? Menda ste tokrat ponoči imeli najbolj pestro na Primorskem?
-2
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026