Je polovica starcev bolanih na psihi??

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Jericapipip
11.05.2026 ob 14:16
Kaj mislite je večina starcev oziroma upokojencih psihičnih bolnikov,ali torej narcistov,torej prvo jaz ,potem pa nihče drug,ta mladi pa naj se zmeša zaradi njih??
-5
Avatar gosta
pika konec
11.05.2026 ob 14:19
Taki so vsi, ne glede na starost. Vsak gleda na svojo rit. Gresta pač živet na svoje.
1
Avatar gosta
Pati...
11.05.2026 ob 17:00
Kot nimajo vsi mladi in v srednjih letih psihične motnje, osebnostne motnje, narcistične motnje, tako tudi vsi starejši, upokojenci nimajo naštetih motenj. Posploševanje ni okej.
8
Avatar gosta
Narcisti???
11.05.2026 ob 17:32
@Jericapipip
Ti zelenjava nepismena se najprej pouči, kako se čemu reče, potem se pa spravi delat in zaslužit, da boš stalo na lastnih nogah.
4
Avatar gosta
Ne vsi
11.05.2026 ob 17:49
@Jericapipip ....Veliko pa.Bolj so stari, bolj so ego.Upajmo, da mi ne bomo taki..P.S.Sem upokojenka.Mlajša.
-2
Avatar člana svetilnik
svetilnik
11.05.2026 ob 18:25
Ne.
3
Avatar gosta
omg
11.05.2026 ob 18:31
Japajade, seveda da so.
-2
Avatar člana svetilnik
svetilnik
11.05.2026 ob 18:34
Sem imel priložnost sodelovati s precej starejšimi ljudmi in daleč od tega, da jih je polovica norih.
In med njimi jih je veliko zelo pozitivnih ljudi, ki z veseljem pomagajo s svojimi izkušnjami, znanjem, itd.
Je pa res, da so nekateri (redki) lahko prav hudičevo zlobni in zagrenjeni.
6
Avatar gosta
limonada
11.05.2026 ob 19:03
Jah, mlado pa staro ne gre vkup po skupnih gospodinjstvih , ...zelo redki uživajo v takih krdelnih razporeditvah....Slej kot prej začnejo ta stari ...ali komandirat ali nadzirat, se vtikovat v sam odnos dveh mladih, mlade družine ... ali neki pametovat ta mladim ...
Avtorica, vam izgleda ne uspeva in bo potreben premislek ...ali vse koristi, ki jih nudijo ta stari odtehtajo -ta notranji mir ..., mir in zasebnost , to intimo para ..., katere ima mlad par, ko se zna sam zase porihtat ...
0
Avatar gosta
Usklajenost
11.05.2026 ob 19:11
Zakaj bi se ta mladi zmešalo zaradi starih ?
Ker je vedno izbira ...vzemi ali pusti .
So te v kaj prisilili, si zvezana na radiator, ti pištolo tiščijo, ...?
In včasih ta pameten odneha. Pusti. Odide. Izplača. Poplača.
Čisto vse je rešljivo, po logiki.
Torej , Jerica ..kaj boš ukrenila v zvezi s tem...?
3
Avatar gosta
rok-1
11.05.2026 ob 19:14
Točno tako kot pravi Svetilnik. Relativno malo jih je (usekanih), sploh med ljudmi, ki so izpolnili svoja življenja. Morda jih je več v kakšnih bolj zategnjenih okoljih...
2
Avatar gosta
Ime
11.05.2026 ob 19:27
Problem je v komunikaciji, ne v tastarih
3
Avatar gosta
lastna izkušnja
13.05.2026 ob 14:34
@Ime
Z manipulatorskim, ozkoglednim, zlobnim tipom človeka enakopravna komunikacija NI mogoča.
2
Avatar gosta
Upokojenka
13.05.2026 ob 15:12
Problemi so ljudje z demenco, ki si ne morejo pomagati in tisti, ki so bili vse življenje zlobni, zdaj pa se jim ta z leti samo še stopnjuje.
3
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026