Je Erika edina od 2000 zaposlenih na RTV, ki lahko vodi Tarčo?

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
tv
12.02.2026 ob 19:55
Ok, je zbolela, normalno vsak lahko zboli. Ampak zakaj oddaje potem ne vodi nekdo drug?
Saj imajo dovolj voditeljic in voditeljev. Lahko pa bi tudi objavili samo prispevke novinarjev, ki so raziskovali DARS.
Če bi jim bilo v interesu objavit, bi že našli način.
-1
Avatar gosta
kdo je rekel
12.02.2026 ob 19:59
Kdo je rekel, da je zbolel? Danes sta na sporedu dve drugi oddaji in menda do volitev ob četrtkih naj bi bila soočenja. Namesto Erike je komot kdo drugi, bil je Bergant parkrat. Je bilo užitek gledat in poslušat.
0
Avatar gosta
tv
12.02.2026 ob 20:10
@kdo je rekel

Za danes je bila planirana Tarča z razkritji o nepravilnostih na DARSu in kadrovanjih na ministrstvu za kmetijstvo, v katera naj bi bila vpletena Tina. Potem pa so nenadoma to Tarčo odpovedali, nekateri mediji pišejo, da je vodstvo zahtevalo naj Tarča spremeni temo in da je zato Erika šla na bolniško.
Iz RTV-ja pa so sporočili, da zaradi nenadne odsotnosti nekoga iz uredništva izvedba Tarče ne bo mogoča in bo zato na sporedu dokumentarec o Orbanu in omizje na temo desničarjev.
Zakaj pa Tarče ne vodi ta voditeljica, ki bod vodila Omizje?
0
Avatar gosta
ENKIVE
12.02.2026 ob 20:10
ERIKA E R I K A je trmasta ne moreš je podkupiti, ampak ravno to bi radi v SVOBODA-i
tole je ziher bilo tako, vse bo prišlo na dan, brez skrbi, ko bo SVOBODA na volitvah popušila bo prišlo na dan
prej seveda ne bo prišlo na dan, ker ne sme, ta oddaja današnja bi povedala marsikaj, ampak zdaj je kar je, SVOBODA JE ZMAGALA ne za dolgo
v nadaljevanju bodo soočenja, ki bodo seveda regulirana, kdo jih bo vodil, kdo bo dajal besedo posameznim strankam
vi pa ne bodite naivni in ne nasedajte temu vplivu SVOBODE na rtv medij
vse vzemite z veliko rezervo, zavedajte se kdo je trenutna oblast, ki lahko stori mnogo več kot opozicija.......
volite s svojim srcem, komu res verjamete
pa niti slučajno ne mislim na Janševo SDS, tako kot ne na SDS
srečno Slovenija
upam da bo zmagovalna stranka imela več posluha za narod in nič za G LO B A L I S T E, ala F A Š I S T E ala D A V O S
-1
Avatar gosta
tv
12.02.2026 ob 20:12
TARČA na FB
Ob javnih pisanjih glede termina Tarče v predvolilnem času so se na družabnih omrežji o našem delu ponovno vnele burne razprave. Danes je odpadla zadnja oddaja pred začetkom predvolilnih soočenj. Dejstvo je, da je odpadla po tem, ko so nam nadrejeni sporočili, da oddaje, kakršno smo sprva načrtovali za danes, ne bo. Pisno smo prejeli tudi opozorilo o mogočem ukrepanju zoper uredništvo, če bo oddaja taka, kot smo jo načrtovali. Žal nam je, da se o tem razpravlja javno, preden smo se imeli priložnost o tem pogovoriti znotraj RTV Slovenija.
A javnih razprav smo že vajeni in lahko povemo, da se vsem zahvaljujemo za podporo naši zavezi k novinarskem delu, torej zbiranju, preverjanju, verodostojnem sestavljanju in objavljanju informacij, ki opozarjajo na nepravilnosti ravnanja tistih na oblasti, ne glede na trenutno priljubljene politične barve.
To ni nekakšna posebna mantra Tarče, niti "organiziran napad" ali sojenje, še manj pa poceni senzacionalizem, ki nam ga ob različnih razkritjih očitajo v zapisih pod psevdonimi, vplivne osebnosti pa v raznih intervjujih. To je in mora ostati osnova povsem običajnega novinarskega dela, še posebej v imenu javnega medijskega servisa.

https://www.facebook.com/tarca.rtvslo/posts/pfbid0QScnUK3qsooqX7vhe921n9kz8pLaxmsFa9APgigZ2D5G1uLbE8mss4nrH4kt1xKrl Tarča
-1
Avatar gosta
Popay 123
12.02.2026 ob 20:23
Če pa je SVOBODA depolitizirala RTV. 🥵
0
Avatar gosta
To so spet
12.02.2026 ob 21:21
@tv
Desnjakarji nekaj natvezili in zdaj to gonite okoli... nehajte s temi teorijami zarote
0
Avatar gosta
tv
12.02.2026 ob 21:23
@To so spet

Pa saj je uredništvo Tarče na FB objavilo, kaj se dogaja, da so prejeli opozorilo glede oddaje.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026