Jaz bi se rada lepo imela v življenju. Potem se ne bi zatekala h alkoholu in drogam. H alkoholu in drogam se zatekam, ker mi je hudo v življenju. Če bi mi bilo lepo v življenju, se alkohola in drog tudi dotaknila ne bi.
0
Dr. Kač 25.06.2026 ob 17:00
Joj, najdi si moškega, bolje ko vsaka droga. Samo pazi, da ne bo kvazi slavska pokveka 😆 ki nas je podjarmila Jugookupatorju.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
25.06.2026 ob 16:12