škoda le, da mora vsakič znova stabilizirati državo, ker jo levuharji zavozijo do amena. da so skrajni levuharji nesposobni se vidi povsod po svetu. nekdanja sovjetska zveza, jugoslavija, zdaj venezuela, severna koreja, kuba, slovenija ...
-2
Jah 29.04.2026 ob 12:33
Problem niso levičarji, problem so SKRAJNI levičarji tipa Levica z Luko Mescem in Astro na čelu! Ti so problem, ker ti poznajo le uravnilovko! Kradi sposobnejšim, daj nesposobnim lenuhom! To je njihov moto!
-2
Desna 29.04.2026 ob 12:38
Se z obema strinjam!
-1
drzi 29.04.2026 ob 12:38
drzi. najboljsi primer so kitajci. na oblasti komunisticna partija, ki pa fura kapitalizem.
0
4x bil pv 29.04.2026 ob 12:50
Prvič 4 leta, drugič malo manj kot 2 leti (se ne spomnim, zakaj), tretjič 2 leti. Koliko bo sedaj?
2
8409 29.04.2026 ob 12:52
Pejte enkrat mal Kitajsko pogledat, v mestih 1. reda 23. stoletje, ni da ni, mal ven iz centra pa srednji vek, ilovica po tleh, ratal jim je narest najbolj neenako družbo na svetu, upokojeni član partije ima $1.500 penzije + čuda nekih ugodnosti od zastonj hiše naprej, kmet na podeželju dobi pa 2 dolarja na mesec penzije, 1 proti 1.000 je razmerje in enako hoče Levica narast, razkošni privilegiji za “naše”, kavni sektor, “nevladniki”, kulturniki…, vsi drugi pa revšna in beda.
0
A res 29.04.2026 ob 13:10
Strančiral bo spet ministrstva, potem se bojdi pa del brez stresa. Nazadnje je bilo, da bo to trančiranje koristllo zaradi podnebnosti. Pa je vse še bolj onesnaženo. Predvsem taka učinkovitost trančiranja koristi zdravju pri delu.
Ne bi bilo za vse nas varneje, če bi dali Janši raje Lego kocke ali kak puzzle, če že mora nekaj sestavljati?
Že ideja o Počivalšku na gospodarstvu in Mahniču na obrambi je grozljiva.
Prav sramotno za državo pa je imeti bivšega kaznjenca kot PVja.
2
hja 29.04.2026 ob 13:47
Če v tretje ne gre dajmo pa še četrtič probat 😆
No saj lepo da se veselite nižjih plač, take čudovite kot so bile pod janšo. Pa nižjega bdp. Pa višje brezposelnosti. Pa izgubljenih tovornjakov in fascinantnih mask.....krasno vam bo. Spet boste dobro živeli. Reveži pod levico umirate od lakote, jasno komaj čakate da vas pride obsojenc nafutrat spet.
@hja
Nekaj tule ne štima. Desni prisegajo na denar. Kako gre to skupaj z zategovanjem pasu, ki ga obljublja desna politična elita?
1
Obup ja 29.04.2026 ob 13:53
@Čveka
Primitivci na vseh nivojih. Kot ena grozljivka. Kot v slabi risanki z zlobnim koruptivnimi županom, ki je ugrabil mesto, vred!
1
Z levo roko 29.04.2026 ob 15:07
@Obup ja
Velesposobni večkratni PV se pa menda ja ne da motiti od enega župančka v nekem ugrabljenem zaselku, kaj? To pa on ja reši mimogrede s kakimi nizkocenovnimi filmčki.
Tujih producentov je že zmanjkalo? Še niso dobili plačanih dosedanjih umetnin?
0
noro 29.04.2026 ob 15:11
Koalicija osumljencev, pravnomočno obsojenih in ovadenih bo tokrat sestavljala vlado! Za v Guinessa!
@noro
Le počakajmo še malo. Če bi to sestavljanje vlade teklo tako gladko, bi že zaprisegla. Kolikor se sliši, se jim presneto mudi, le da jim očitno ne gre.
1
Vjj 29.04.2026 ob 15:26
@Čveka
Kar čakaj
Janši se nikamor ne mudi, sigurno pa jim bo uspelo. V to ne dvomim. Golob je prvič dobil rekordnih 41 poslancev, lahko je biti mandatar v takem primeru sedaj je dobil 1 poslanca več kot Janša, pa nič ni mogel. In sedaj mu vse dol visi, kot užaljen otrok se on več ne gre.
@Vjj
Ti si še pod vtisom Janševih izjav preteklega tedna? Osveži si podatke. Včeraj je bil krepko slabe volje, ko je njegov predsednik državnega zbora prestavil proceduro na konec praznikov.
Ne bomo špekulirali, čemu se mu tako mudi s sestavljanjem vlade in skrivanjem te aktivnosti, sem pa prepričana, da obstaja zelo dober razlog za to dvojno igro.
Da pa ga peče Golobova večina v še aktualni vladi, tisti en sedež več in predvsem dejstvo, da Golob tega ni zlorabljal, pa razumemo vsi, celo mnogi njegovi. Ti pač ne. Nič hudega. Se zgodi…
1
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
29.04.2026 ob 12:29