V mestu je grozno vroče. Šli bi se nekam ohladit ( kopanje sploh ni nujno). Nekam, kjer je hladneje kot na betonu v mestu. Po možnosti ne daleč ( max 35 km). Kje je kaj takega?
0
Eliza 910 20.06.2026 ob 11:30
Imaš tam pri Vrhniki sotesko Star maln.Zelo lep sprehod po gozdu ob potoku.
Zbiljsko jezero. Malo sence je, voda malo hladi. Za silo bi bilo.
0
golovec, rožnik... 20.06.2026 ob 11:56
V gozdu je prav prijetno .....
Drugače pa pekel vrhnika je tudi fletno hladno običajno poleti.
0
Ulla 20.06.2026 ob 11:56
Iski Vintgar je najhladnejši.
0
Danes 20.06.2026 ob 11:59
Pekel je pri Borovnici. Iški vintgar in Star maln je za ohladit
0
Pišuka 20.06.2026 ob 12:14
@kam najbliže nabavte že enkrat to klimo. Čista sprememba kvalitete življenja. Posebno dry funkcija. Jaz imam na dry 21. Ze celih 20 let. Nikoli poparjena, skuhana, spopana. Vse lahko počneš v hladovini doma..kuhaš juhce, lavfaš sušilca, pečico..vse kot celo leto. Noblesa.
Drgač pa v Lj: Iški vintgar, mostec pa seveda gorenjska..velika planina, kak tamarček, pokljuka ipd. Tud na Rogli je prav fajn. Še jopco rabiš.
2
nekdo od tam nekje 20.06.2026 ob 16:28
Lahko prides k nam. Ni blizu, je pa hladno. Ob pol devetih zjutraj je 13 stopinjc, do popoldne bo prilezlo na 16. Ze ves junij je neverjetno hladen.
1
Za kvalitetno bivanje 20.06.2026 ob 16:34
Mesta so peklenska poleti. V hribih je tudi vroče, le noči so hladnejše.
Največji luksuz je imeti svojo hišico v naravi in svoj bazen.
2
vsak ma svoj luksuz 20.06.2026 ob 17:07
@Za kvalitetno bivanje
Meni je mesto poleti všeč. Zjutraj greš lepo malo do tržnice, potem en kofetek tam spiješ k še ni vroče, potem greš mal v gozd na šetnjo k je prijetno hladno, potem domov na hladno lepo na kosilo, mal zaleknit, pol lepo v senčko na kavico ob vodi....zvečer do poznih ur živahno na ulicah, veliko dogodkov.....meni je ljubljana najbolj carska poleti.
2
Kjeeee? 20.06.2026 ob 17:45
@nekdo od tam nekje pridemo! Za letos imam v planu izlet: Soča, Tolmin in Trenta, mogoče tudi Logarska. Da otroke mal izobrazimo o lepotah Slo. Kje ste torej na hladnem? Lp
2
Blui 20.06.2026 ob 18:01
@svetilnik
Haha, jap
0
Golob moj prijatelj 20.06.2026 ob 18:28
Porkaduš, ostante tam v svoji hebeni lublani, če se hočte hladit, je za vas betonarje več kot dovolj, Sava na Ježici.
MI VAS NA VASI NE RABMO, NE VAS, NE VAŠEGA PLEHA, NE VAŠIH SMETI, IN NE VAŠEGA SMRADU. Pa Ljubljanca je še predobra za vas na Špici
-1
grrrr 20.06.2026 ob 18:57
Kaj ni Ljubljana eno samo božanstvo in oh in sploh najboljša za tam živet ? Ne smetite naših "vukojebin". Hladite se v Tivoliju, na Rožniku, ob Ljubljanici ob veliki izbiri bazenov...
1
Rogla 20.06.2026 ob 19:01
Najboljše je na Rogli, čeprav je malo dlje od Ljubljane.
0
20 km 20.06.2026 ob 19:37
Samo 20 kilometrov iz Ljubljane je treba, pa se da dihat.
0
Dadada 20.06.2026 ob 22:56
Odličnih 22 v "kleti", kjer sem v največji vročini tunal od hčere bicikel. 2m debele stene z obokanimi stropi.
Pol se je pa itak uscal k marija.
1
kako to nate vpliva? 21.06.2026 ob 0:15
@grrrr
Ni da se premakneš izza ekrana 😆
A mami še ni klime zrihtala al kaj?
0
Oliva 21.06.2026 ob 20:40
Golovec, Bizovik, Sostro, Orle, Urh,... V vsaki grapi je senca in kakšen graben, kjer se lahko vsedeš na podrto drevje, kaj spiješ, poješ sendvič, ki ga prineseš s seboj in seveda, prav vse tudi odneseš iz gozda oz. pospraviš za sabo. Če kje opaziš lastnika, ga vljudno vprašaš, če lahko pustiš avto za kakšno uro ali več. Nihče ne vidi rad na svojem imetju tuj avto, ker nikoli ne ve, kdo se je z njim pripeljal. Tudi jaz navadno slikam avtomobile, ki so parkirani ob naših travnikih in katere vidim prvič. Tiste stalne že poznam. Gredo pač v hosto po borovnice, gobe.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
20.06.2026 ob 11:23