Meni deluje Ivo Boscarol nekoliko izčrpan človek, ki ga mucijo dolocena obolenja ali pa je samo tako asketski tip, ki si ne privošci nič nepotrebnega.
Za svojih 70 let, ki jih je praznoval v razvpiti Odiseji, ima dobro postavo brez kančka odvečne maščobe, ne deluje pa mi, da ima močne mišice, prej nekoliko mlahavo.
Morda se ukvarja poleg poklicnih letalskih letov še s kakšno fizkulturno dejavnostjo, morda mu nekoliko fitnesa ne bi škodovalo.
-2
mislim 21.04.2026 ob 12:07
Mačo, vreden greha pri vsem svojem izgledu sedemdeset odtenkov sive.
-3
mačo za mačote 21.04.2026 ob 12:12
domnevam, da njega ženske ne zanimajo.
0
Zabavno 21.04.2026 ob 12:23
70 let, normalno da je izčrpan, celo življenje aktiven, biznis na biznis.
So še mladi izčrpani, na FB cel dan čepet..
Kapo dol. 70 let življenja, ni mal.
4
šarmer 21.04.2026 ob 13:09
Najbrz res ne rabi energije, ki bi jo pridobival z gresnimi nagnenji v ženski druzbi.
Njegov svet je visoko nad oblaki ali v neskončnosti neba pod oblaki.
Nedvomno pa deluje dovolj sarmantno tudi v ženski druzbi.
2
beboti 21.04.2026 ob 13:13
ČLOVEK, KI SKORAJ NE SPI ...
-1
kapo dol 21.04.2026 ob 13:45
Čisto super zgleda za svoja leta! Naravnost odlično.
Skoraj tako, kot 20 let nazaj.
2
... 21.04.2026 ob 13:48
...
Vam povem..
Ni pol pizde vreden!
0
Nuška 21.04.2026 ob 13:59
N̈a ženske čare deluje kot hladni špricer.
Nič od zapeljevanja ga ne zanima.
Sicer ima žensko, toda o kakšni razvpiti razuzdanosti, ni govora.
0
v glavi 21.04.2026 ob 14:02
@...
A je kdo to vprašal?
Saj ne mora biti nihče dober na vseh področjih!
Ima pač v glavi, kar imajo drugi kje drugje...
3
ah ti moški 21.04.2026 ob 14:08
Vsak ima dve glavi.
0
Primerjava 21.04.2026 ob 14:22
Recimo, Janša mi je bolj ohranjen. Samo iz profila se večini pozna 70. decenija življenja. Moj šef je kakšno leto črez, izredno postaven se mu pa pozna, da pretiriva v športu. Noge že begajo v X obliko, kolena ga izdajo. Če so drugače prizemljini, pa so mi ok.
-2
00 21.04.2026 ob 14:24
@...
Adijo pamet!
1
sivi odtenki 21.04.2026 ob 14:39
V vsakem sedemdesetletniku je slej ko prej sedemdeset odtenkov sive.
Pa ne mislim samo v spolnosti.
Na splošno.
Ps: Janez Janša pa nikakor še ni sedemdesetletnik.
0
Jansha 21.04.2026 ob 14:43
@sivi odtenki
2 leti gor ali dol.
0
občan 21.04.2026 ob 14:57
Ob lepo okrogli obletnici sem pričakoval, da bo Občina Ajdovsčina imenovala eno ulico po zaslužnem občanu občine.
Potem pa vse tiho je bilo.
3
lol 21.04.2026 ob 15:18
A vsak velik podjetnik bo imel kar svojo ulico, ali kako?
Odpravil bi vse ulice, ki imajo ime po brigadah, po korpusih, po bataljonih.
To so prežvekovalci preteklosti, temne sence zaradi katerih so jame polne kosti in zemlja prepojena s krvjo.
Zakaj ne bi ene ulice imenovali po ZARES zaslužnem občanu?
0
Bla bla 21.04.2026 ob 16:36
@...
A si ga sprobala?
Kaj pa veš kakšen je, če se dobro naspi...
-1
Bla bla 21.04.2026 ob 16:42
Kdo je njegova zenska , kakšna znana osebnost?
-2
Odisejka 21.04.2026 ob 18:07
Ostarela lepotica mu že dobro gleda v denarnico....
Naj ji uspe!
0
zeh 21.04.2026 ob 19:31
@svetilnik
Nekam je moral "podariti", če si je želel konkretno znižati davčno osnovo.
Jaz na te "donacije" ne dam nič, tu ne gre za dobrodelnost ampak za davčno optimizacijo. Takšni "dobrodelneži" so vsi ki imajo enormne prihodke, tudi v tujini. In tile tiči darujejo samo neprofitnim organizacijam. O pranju denarja in vračila dela dobrodelnih zneskov pa raje ne bi...
Nobene ulice imenovane po Boskarolu ne rabimo. Nikjer.
Lahko mu pa ti postaviš spomenik na svojem vrtu, med solato, nekaj estetskega, kot so naredili Sevničani s hlodom Melanije recimo.
0
Tu pa tam... 22.04.2026 ob 11:58
Boscarol je ( še vedno) odličen ljubimec...
0
Ta je 22.04.2026 ob 12:17
Boscarol je najglasnejša lopovska podlasica v Sloveniji. Drugi so vsaj tiho. Ta pa skoz nekaj laja in se ven meče.
-2
Take podlasice kot ti 22.04.2026 ob 12:25
@Ta je ti podlasica, dol je ena tema o izkoriščanje delavcev, tam se oglašaj prisklednik podrepniški.
Ti steguješ umazan jezik pri ljudeh, kot je Boskarol. ki so pošteno plačali zaposlene jih šolali in štipendirali. Obenem pa donirali za razvoj matične občine in še mnogo drugih donacij. Podlasica kjer se izkorišča in ne plačuje zaposlenih si pa tiho.
2
Vemo 22.04.2026 ob 12:40
@zeh tako je. Svetilnik je, vemo, bolj kratke pameti..
-2
Pošten je 22.04.2026 ob 16:15
@Take podlasice kot ti Pošten je. Saj je pošteno obogatel v hitrem času. Vsaka požrešnost in bogatenje je vedno na račun drugih. Pa ti to razumelo ali ne.
-1
Ja ja 22.04.2026 ob 16:18
@Pošten je si ljubosumno? Če bi ti kaj delalo bi tud imelo.
1
Ne 22.04.2026 ob 16:38
@Ja ja Ne. Si pa zato ti neumno, ki aplavdiraš požrešnosti in grabljenju na kup. Kot da so take požrešne lopovske podlasice nekaj več in potrebujejo več za življenje kot mi ostali. Na koncu pa ne more nič s sabo vzet. In to lopovsko prase od Boscarola je že eno tako, ki je z eno nogo že pod cipresami.
-2
Da 22.04.2026 ob 16:39
@Ne ja podlasica si imelo ustvarjat pa bi imelo.
1
Imam 22.04.2026 ob 16:45
@Da Imam dovolj za življenje. Ta ima pa veliko preveč nagrabljenega. In koliko je on nagrabil, imajo posledično toliko drugi manj. Saj to smo že vse skozi dali. Od cesarjev in graščakov dalje. Graščaki so tud bili "nekaj več" . Problem ste zarukana teleta, ki sami proti sebi navijate in podpirate pitanje sitih in požrešnih, ki jih ni moč nikoli nasititi.
-2
In sem 22.04.2026 ob 16:48
@Da In sem prepričan, da si na socialki in nimaš niti za burek. Le tako bitje je toliko neumno, da se čuti pomembno, če ploska požeruhom in lopovom.
-2
Eliza 910 22.04.2026 ob 16:49
Gospod Boscarol je velik gospod. Veliko je naredil za Wajdušno, tudi razdelil en del kapitala med zaposlene. Kakšen doprinos skupnosti ste pa vi?
0
Potem zapri usta 22.04.2026 ob 16:49
@Imam res opletaš z umazanim jezikom, nisi se pa poglasil v temi, kjer resnično delodajalci kradejo zaposlenim, jih zrlinčijo in delajo z ljudmi kot s smetmi.
Pokvarjenci hinavski.
2
Da 22.04.2026 ob 16:51
@In sem podlasica si imelo ustvarjat, pa bi imelo tud za burek.
2
Resnično 22.04.2026 ob 16:53
@Potem zapri usta Seveda, resnicno. Ta pa ne. Miljoni so iz neba padli. Vsak, ki je nagrabil, je nagrabil na račun drugih, posredno ali neposredno. Če tega ne razumeš si res ekstra zarukano tele. In tak nima nikoli dovolj
On bi še nekaj miljonov, če bi se le dalo. Dokler bo migal rabi še več.
0
Jasno je 22.04.2026 ob 16:55
@Da Jasno je, da si socialkarsko tele. Le tako buta samo sebi v škodo.
0
O ja 22.04.2026 ob 16:57
@Resnično nimaš pojma kaj je plemenitenje svojega premoženja. Najbolje, da tebi podari, ki leno lajaš v tej temi.
Pokončno lahko hodi, kot odličen delodajalec, krajan, občan, državljan, svetovljan.
Kaj si pa ti? Eno navadno skrito pezde.
21.04.2026 ob 11:26
Za svojih 70 let, ki jih je praznoval v razvpiti Odiseji, ima dobro postavo brez kančka odvečne maščobe, ne deluje pa mi, da ima močne mišice, prej nekoliko mlahavo.
Morda se ukvarja poleg poklicnih letalskih letov še s kakšno fizkulturno dejavnostjo, morda mu nekoliko fitnesa ne bi škodovalo.