400 000 bedakov na 490 podlage 08.10.2025 ob 13:58
Vsa južnjašaka 🤐 ljubi naš socialni sistem, dobijo stanovanje, socialo, vse ugodnosti, ta star pa na črno dela nekje v EU, DAVKOV NE PLAČUJEJO NIKJER, nadalje črnuhi in rjuharji, te pos(r)anke rešujejo pred deportacijami s tem da si jih priklenejo na sebe.
0
niso preboleli 08.10.2025 ob 14:22
Normalno da nas ne. 2. svetovno vojno so proti nam izgubili.
Namlatili smo jih, pa nas še zdaj sovražijo, ker so v sebi še vedno fašisti.
Naše manjšine živijo pri obojih in bi jih najraje kar izbrisali.
Takrat so nam pomagali Rusi...
0
400 000 bedakov na 490 podlage 08.10.2025 ob 15:25
Pa ti verjameš nebulozam katere tu pišeš ?
Ali imaš ostale za neumne pa misliš da ti bodo verjeli ?
Kako naj bi nas avstrijci marali če smo jim muzeje v luft metali, nasprotnike režima v Trstu in Gorici sredi belega dne na ulicah pobijali, njihove v fojbe zmetali, na njihovi zemlji.
Makaronarjev ne maram, jih pa po svoje razumem zakaj oni nas ne marajo.
Še s Hrvati smo se spričkali v vseh teh letih, čeprav njim dol visi za nas zadnje čase, ekonomsko postajajo tako močni da nas bodo pohrustali za malico.
Če si samozavesten, nimaš potrebe, da bi trgoval z lastno simpatičnostjo in se prilizoval drugim na račun manjvrednostnega/večvrednostnega kompleksa, ker si dovoliš biti to, kar si, kjer te briga, če drugim nisi všeč. Sami sebi moramo biti všeč! 😉
0
Anonimno123 09.10.2025 ob 8:51
@Gizdalin na kaj? Na Hrvatsko poreklo?
0
Italijani 09.10.2025 ob 10:58
Italijani komajda vedo, da obstajamo. Poznam več Italijanov iz okolice Benetk, ena od njih je celo hodila v šolo v Trst. Kaj jim je skupnega? Sploh ne vejo, da v Italiji obstaja slovenska manjšina. Mi smo se v šoli učili o italijanski in madžarski manjšini v Sloveniji, da imajo v državnem zboru svoja poslanca, itd. To je pri nas splošno znano. Večini Italijanov se sploh ne sanja, da v Italiji obstaja slovenska manjšina.
Dnk Sloveca je Hrvatski imigrant. Pirčevo Rusinjo si oglej.
0
Tonček makaronček 10.10.2025 ob 1:24
Kar se ljubezni tiče, jah mi mamo pa tako radi taljane pa haimadinstovce, kajne. Mi smo 🤐 za njih, ampak, tudi oni niso lej boljša zalega!
0
Svedrček 10.10.2025 ob 2:35
Italijanom se gladko jebe ta nas tu. Vsaj zgodovino teh dežel poznajo za razliko od tebe.
0
400 000 bedakov na 490 podlage 10.10.2025 ob 6:39
@Hrvat
Ah, daj no mir!
Povprečen prebivalec večjih mest je res 🤐, v določenih mestih pa že šiptar, na podeželju pa še vedno živimo Bavarci, pravi Slovenci, Tirolci, Furlani, nikakor pa ni povprečen Slovenec nek hrvaški begunec, prej obratno...
0
Tako je to 10.10.2025 ob 7:15
@400 000 bedakov na 490 podlage
Hja, zamejske domobranske prebeglice pač nimajo šestsobnih stanovanj, da bi lahko pod streho vzeli še bataljon nekoristnih socialcev, razen tega so zdaj že porabili nakradeno povojno srebrnino, pastir pa že dolgo ni v sedlu, da bi jim lahko primaknil kake evrčke, kot so bili vajeni.
Vsem ostalim pa dol mahamo. S tabo vred.
0
tudi ne 10.10.2025 ob 7:58
@Kje je pristna Slovenija
Hrčki tudi ne.
0
odaljevanje 10.10.2025 ob 10:23
@Hrvat
Hrvati in Slovenci sploh nimajo podobnega DNK-ja.
Zdaj, po več testiranjih se vidi, da imajo zelo podoben DNK Čehi, Slovenci, Slovaki in Avstrijci (ki so očitno ponemčeni Slovenci)
Prav tako imajo zelo podoben, če ne celo kar enak DNK tudi Hrvati in Srbi.
Iz česar je jasno razvidno, da so oboji pravzaprav isti narod, samo vera jih je razdvojila in naredila sovražnike drug drugemu. Tudi jezik obojih je bil še pred dobrimi 30 leti skoraj popolnoma enak.
Zdaj si Hrvati na veliko izmišljujejo nove besede in jemljejo besede iz slovenščine, samo da bi dokazali, da niso eno s Srbi. Žalostno!
0
Pičkon7577z 10.10.2025 ob 10:45
Zlovenistana noben ne mara. Folk je pokvarjen in zloben. To gnilo tvorbo, ki ji nekateri rečejo država, vodi fašistični firer in njegova 🤐, katerega edini program so kaznovanje, omejitve, kraja ljudi preko visokih davkov in skreganje z vsemi sosedami. Sicer pa te sive luknje še vreme ne mara.
0
Pičkon7577z 10.10.2025 ob 10:47
Zlovenistana noben ne mara. Folk je pokvarjen in zloben. To gnilo tvorbo, ki ji nekateri rečejo država, vodi fašistični firer in njegova 🤐, katerega edini program so kaznovanje, omejitve, kraja ljudi preko visokih davkov in skreganje z vsemi sosedami. Sicer pa te sive luknje še vreme ne mara.
0
nekoč nekje 10.10.2025 ob 10:50
Kdaj boste odrasli? vas imajo radi vaši starši, bratje, s,, estre, morda kakšen prijatelj, morda partnerka ali partner, če ga imate?
No, to je to, kaj še rabiš v lajfu?
0
Rožni venec 10.10.2025 ob 14:15
Ste Čehi, Slovaki in Hrvati. Potem še Ukrajinci in Rusi kot he Pirčeva. Korošci so se v odločilnih momentih uprli. Vzgled proti potujčevanju in zločinski srbizaciji naših dežel. Sicer bi jih Srbjani natrebili v "Slovenec".
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
08.10.2025 ob 12:51