Italijani nas ne marajo, Avstrijci tudi ne

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Kje je pristna Slovenija
08.10.2025 ob 12:51
Kdo Slovence sploh še mara?
0
Avatar gosta
dejstvo
08.10.2025 ob 13:10
Šipci. Pa še to samo Janšo in SDS.
0
Avatar gosta
400 000 bedakov na 490 podlage
08.10.2025 ob 13:58
Vsa južnjašaka 🤐 ljubi naš socialni sistem, dobijo stanovanje, socialo, vse ugodnosti, ta star pa na črno dela nekje v EU, DAVKOV NE PLAČUJEJO NIKJER, nadalje črnuhi in rjuharji, te pos(r)anke rešujejo pred deportacijami s tem da si jih priklenejo na sebe.
0
Avatar gosta
niso preboleli
08.10.2025 ob 14:22
Normalno da nas ne. 2. svetovno vojno so proti nam izgubili.
Namlatili smo jih, pa nas še zdaj sovražijo, ker so v sebi še vedno fašisti.
Naše manjšine živijo pri obojih in bi jih najraje kar izbrisali.

Takrat so nam pomagali Rusi...
0
Avatar gosta
400 000 bedakov na 490 podlage
08.10.2025 ob 15:25
Pa ti verjameš nebulozam katere tu pišeš ?
Ali imaš ostale za neumne pa misliš da ti bodo verjeli ?
Kako naj bi nas avstrijci marali če smo jim muzeje v luft metali, nasprotnike režima v Trstu in Gorici sredi belega dne na ulicah pobijali, njihove v fojbe zmetali, na njihovi zemlji.
Makaronarjev ne maram, jih pa po svoje razumem zakaj oni nas ne marajo.
Še s Hrvati smo se spričkali v vseh teh letih, čeprav njim dol visi za nas zadnje čase, ekonomsko postajajo tako močni da nas bodo pohrustali za malico.
0
Avatar gosta
jaz pa vam mamo
08.10.2025 ob 16:05
kravatarji vas imajo radi ker jim dnar nosite
0
Avatar člana Gizdalin
Gizdalin
08.10.2025 ob 18:56
Če si samozavesten, nimaš potrebe, da bi trgoval z lastno simpatičnostjo in se prilizoval drugim na račun manjvrednostnega/večvrednostnega kompleksa, ker si dovoliš biti to, kar si, kjer te briga, če drugim nisi všeč. Sami sebi moramo biti všeč! 😉
0
Avatar gosta
Anonimno123
09.10.2025 ob 8:51
@Gizdalin na kaj? Na Hrvatsko poreklo?
0
Avatar gosta
Italijani
09.10.2025 ob 10:58
Italijani komajda vedo, da obstajamo. Poznam več Italijanov iz okolice Benetk, ena od njih je celo hodila v šolo v Trst. Kaj jim je skupnega? Sploh ne vejo, da v Italiji obstaja slovenska manjšina. Mi smo se v šoli učili o italijanski in madžarski manjšini v Sloveniji, da imajo v državnem zboru svoja poslanca, itd. To je pri nas splošno znano. Večini Italijanov se sploh ne sanja, da v Italiji obstaja slovenska manjšina.
0
Avatar gosta
slovenka
09.10.2025 ob 11:10
Koliko mislite, da je še čistokrvnih slovencev?
0
Avatar gosta
Slovenac
09.10.2025 ob 16:47
Kaj je to Slovenec. Politićka laž.
0
Avatar gosta
Hrvat
09.10.2025 ob 23:43
Dnk Sloveca je Hrvatski imigrant. Pirčevo Rusinjo si oglej.
0
Avatar gosta
Tonček makaronček
10.10.2025 ob 1:24
Kar se ljubezni tiče, jah mi mamo pa tako radi taljane pa haimadinstovce, kajne. Mi smo 🤐 za njih, ampak, tudi oni niso lej boljša zalega!
0
Avatar gosta
Svedrček
10.10.2025 ob 2:35
Italijanom se gladko jebe ta nas tu. Vsaj zgodovino teh dežel poznajo za razliko od tebe.
0
Avatar gosta
400 000 bedakov na 490 podlage
10.10.2025 ob 6:39
@Hrvat
Ah, daj no mir!
Povprečen prebivalec večjih mest je res 🤐, v določenih mestih pa že šiptar, na podeželju pa še vedno živimo Bavarci, pravi Slovenci, Tirolci, Furlani, nikakor pa ni povprečen Slovenec nek hrvaški begunec, prej obratno...
0
Avatar gosta
Tako je to
10.10.2025 ob 7:15
@400 000 bedakov na 490 podlage
Hja, zamejske domobranske prebeglice pač nimajo šestsobnih stanovanj, da bi lahko pod streho vzeli še bataljon nekoristnih socialcev, razen tega so zdaj že porabili nakradeno povojno srebrnino, pastir pa že dolgo ni v sedlu, da bi jim lahko primaknil kake evrčke, kot so bili vajeni.
Vsem ostalim pa dol mahamo. S tabo vred.
0
Avatar gosta
tudi ne
10.10.2025 ob 7:58
@Kje je pristna Slovenija

Hrčki tudi ne.
0
Avatar gosta
odaljevanje
10.10.2025 ob 10:23
@Hrvat
Hrvati in Slovenci sploh nimajo podobnega DNK-ja.
Zdaj, po več testiranjih se vidi, da imajo zelo podoben DNK Čehi, Slovenci, Slovaki in Avstrijci (ki so očitno ponemčeni Slovenci)
Prav tako imajo zelo podoben, če ne celo kar enak DNK tudi Hrvati in Srbi.
Iz česar je jasno razvidno, da so oboji pravzaprav isti narod, samo vera jih je razdvojila in naredila sovražnike drug drugemu. Tudi jezik obojih je bil še pred dobrimi 30 leti skoraj popolnoma enak.
Zdaj si Hrvati na veliko izmišljujejo nove besede in jemljejo besede iz slovenščine, samo da bi dokazali, da niso eno s Srbi. Žalostno!
0
Avatar gosta
Pičkon7577z
10.10.2025 ob 10:45
Zlovenistana noben ne mara. Folk je pokvarjen in zloben. To gnilo tvorbo, ki ji nekateri rečejo država, vodi fašistični firer in njegova 🤐, katerega edini program so kaznovanje, omejitve, kraja ljudi preko visokih davkov in skreganje z vsemi sosedami. Sicer pa te sive luknje še vreme ne mara.
0
Avatar gosta
Pičkon7577z
10.10.2025 ob 10:47
Zlovenistana noben ne mara. Folk je pokvarjen in zloben. To gnilo tvorbo, ki ji nekateri rečejo država, vodi fašistični firer in njegova 🤐, katerega edini program so kaznovanje, omejitve, kraja ljudi preko visokih davkov in skreganje z vsemi sosedami. Sicer pa te sive luknje še vreme ne mara.
0
Avatar gosta
nekoč nekje
10.10.2025 ob 10:50
Kdaj boste odrasli? vas imajo radi vaši starši, bratje, s,, estre, morda kakšen prijatelj, morda partnerka ali partner, če ga imate?

No, to je to, kaj še rabiš v lajfu?
0
Avatar gosta
Rožni venec
10.10.2025 ob 14:15
Ste Čehi, Slovaki in Hrvati. Potem še Ukrajinci in Rusi kot he Pirčeva. Korošci so se v odločilnih momentih uprli. Vzgled proti potujčevanju in zločinski srbizaciji naših dežel. Sicer bi jih Srbjani natrebili v "Slovenec".
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026