Imate ffrendice? Eno, več? Kolikokrat na mesec jih kresnete?
1
Alja 17.04.2026 ob 22:35
@ffrendice Jasno, da imam frendice. Z njimi grem na kavo, na pivo, na babji vikend, žurat...
In, NE! frendic ne kresnem. Z njimi se imam super, počvekamo, zažuramo...in veš kaj je najbolj fajn?!? Nič ni povezano s sexom, podiranjem kogrkoli. Se pa vedno najdete prosjaki...fuj
A ffrednica, to je utopična socialistična izmišljotina, kjer si vse kolegialno delimo? 🙂 Zbudi se v kapitalizmu, tu ni nič zastonj, vse se plača. 😉
-2
polarni smrad 17.04.2026 ob 23:56
@Alja
Butara, zakaj se potem oglašaš? Tema očitno ni namenjena tebi. Saj sta dva f-ja, ne le eden v naslovu, kar pomeni, da je tu govora o f*kfrendicah, angleško "friends with benefits". Ti kar lepo kafetkaj, a ne čudi se, če se izkaže, da je tudi katera od tvojih prijateljic bolj na izi 😉
0
polarni smrad 18.04.2026 ob 0:01
@Gizdalin
Tiho, gizdalinko. Navadno prase si, ki skoz glumi.🖕
Ti nimaš pojma o ženskah..
3
Gizdo 18.04.2026 ob 0:02
@Gizdalin Gizdo, govoru se, da ti rada daš in da si absolutno v podrejeni, žensko vlogi v pederajs odnosu.
3
Grenivka 18.04.2026 ob 1:50
Imam dobra znanca in dobro prijateljico, čisto dovolj
-1
Grenivka 18.04.2026 ob 2:04
Noben nima te potrebe za seksom,vsi pa drvle podružo
-4
Ejej grenvika 18.04.2026 ob 3:52
@Grenivka Stara pijana šiza, daj prevedi kaj si sploh hotela povedat?
1
Grenivka 18.04.2026 ob 7:32
Kaj vam spet dogaja, Google tipkovnica nagaja. Ni potrebe, da se znanci med seboj onegavljamo. Bo šlo?
Kako se "krešete", v fantaziji? Za burek z nemanićem ne gre nobena. 🙂 Tiste, ki gredo za denar, pa je ffrendica zelo olepšano poimenovanje zanje. Ampak še za te nimate keša, tako da imate še vedno razpoložljivo Levanko in Desanko za ffrendico. 😆
-1
eden ki ve 18.04.2026 ob 16:18
Jaz imam f.frendico, sama pride. Ex wife. Saj o tem sem že pisal.
😊😊😊
2
Jebač 18.04.2026 ob 22:58
Jaz imam eno emo z gorenjske fajn je za kresnit čeprav je makedonka
1
(ne)nastavljač rogov 18.04.2026 ob 23:45
@eden ki ve
A je vezana ali samska?
0
Misscutie22 19.04.2026 ob 9:18
@ffrendice
To je meni osebno najbolj ostuden povrsinski odnos friends with benefits, sem se to enmrat sla v 20.tih letih, ne hvala to ni zame. Benefit je sam za moske! Se slabs od tega so ljubice in poroceni moski.
2
eden ki ve 19.04.2026 ob 16:11
@(ne)nastavljač rogov
Sem 60+. Bivša (od nje sem se ločil pred 20 leti) sama od sebe hodi k meni in mi ga f,afa, v zameno za par ur moje družbe. Sedaj naredi brez besede vse, kar je bilo prej, ko je bila mlada, zanjo misija nemogoče. Prej ga ni mogla niti poljubiti, sedaj si ga sama da v grlo in pogoltne.
Ja, smatram jo za f.f.rendico,
😊😊😊
1
eden ki ve 19.04.2026 ob 16:17
@Misscutie22
To je res benefit samo za moške, seveda. Ampak, kakšen značaj pa imajo ženske, ki se množično gredo to, kje imajo ponos ? ha ha ha
Napiši kaj o tem.😊
2
HETERO 19.04.2026 ob 19:20
dej GIZDO pderčina, ne se mešat v teme ki jih ne razumeš, v katerih nimaš prakse niti 0,5%
1
Rjuha90 19.04.2026 ob 21:43
@ffrendice redno escort se poslužujem pa je . NISEM TAKO VSAJ NIKOMUR DOLŽAN. star 36 let
Tale fwb filozofija, da ženska "nekaj da in nič ne dobi v zameno", nikjer ne pije vode, vsaj pri normalnih ženskah ne, ki poznajo osnove ABC ekonomije in si znajo pojasniti besedo izkoriščanje. Mislim, da je takšnih trap le za vzorec, ki dajo narcisoidnim trotlom na razpolago svoje telo za drobtinice čustvene pozornosti. Morajo biti zelo obupane, da se prvo dajo moškim "nategnit" psihično, torej zmanipulirati, da jih ti kreteni lahko potem fizično oz. seksualno izkoriščajo. 😉 Drugo je, če dobijo darilca, ali pa če si obetajo kaj več, praviloma od moških, ki imajo veliko pod palcem, ampak te so ekonomsko pismene in niso fwb v pravem pomenu besede. 🙂
Navajo že ve, kako se tem stvarem streže, ko pravi, da brez tepk ni fwb frendic. 🙂
3
:D 20.04.2026 ob 1:03
@eden ki ve
Ja seveda ja. Ena ki se te je rešila sedaj hodi mehkega goltat, sprot te pa še po ploščati povešeni riti počoha in jajaca tam od enga kolena do druzga žonglira 😆
Zato da ima družbo tako prijetnega starčka, od katerega se je ločila 😆
p.s.
Mogoče bi bilo pametno preverit če maš še tist keš v štunfu pod posteljo? 😆
1
Misscutie22 22.04.2026 ob 12:11
@eden ki ve
Nimam pojma.
Feminizem jih je nategnil da so resne veze in zakon, tecen moz in otroci nekaj najslabsega, zenska je v zakonu ujeta in suznja. Seks frendi je pa osvobitev in emancipranost, da se obnasajo nizje od prostitutk!
V teh povrsinskih odnosih, jaz bi besedo frend dala stran, ker so mi prijatelstva neki vec od tega druzbenega gnoja!
4
Misscutie22 22.04.2026 ob 13:37
@Gizdalin
Ta druge, ki so ekonomsko pismene in vec dobijo od tega, so pametne, ta prve ki dajo zastonj mogoce dec placa kafe so 🤐.
1
Misscutie22 22.04.2026 ob 13:38
@svetilnik
Ker nimajo nobene pozornosti v reali, ker so zadovoljne z drobtincami.
1
eden ki ve 22.04.2026 ob 16:47
No, malo za šalo, precej zares.😊
Ta moja FF (ex wifa) pride na lastno pobudo k meni, mi ga potegne, potem neskončno uživa, če se lahko še 1 uro naga stiska k meni in se pogovarja z menoj. Običajno s seboj prinese, na lastno pobudo, kaj dobrega za pojest.
Sedaj pa poglejte. Saj vse to je imela že v zakonu z menoj. Jaz sem takega značaja, kot sedaj, bil že tudi v zakonu z njo. To kar imava sedaj je v bistvu idealen, vzoren zakon. Ona sedaj poskrbi posteljno zame, brez besed, kadar se mi zljubi, zraven mi še malo napolni želodček. Sama prvi, da se v moji družbi dobro počuti, ker je pri meni blažen mir. Ja, a prej pa tega ni vedela.😊
Seveda, tistih par ur, ko je pri meni, nima časa, da bi mi najedala 😊
Drage dame, vse tiste ženske, kar jih jaz poznam, vključno s sorodnicami, so same zj@bale v svojem življenju vse, kar se je zjeb@t dalo. Pa jim nihče ni nič hudega hotel.😊
Kaj čem, sem pragmatičen, meni paše, da mi ena na stara leta navdušeno prazni jajca, ne da bi se mi bilo treba trudit zanjo. Ideal vsakega starejšega moškega.😊😊😊
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
17.04.2026 ob 22:06