Idioti se veselijo napadov na Ruse

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Janja 123
23.06.2026 ob 13:20
V ozadju je NATO- prej ali slej bo vojna šla dalje, zakaj se že Nemci oborožujejo?
-2
Avatar gosta
Miro
23.06.2026 ob 13:32
a vzporedno banke že učijo, imejte doma gotovino za 72 ur
0
Avatar gosta
Hinavščina
23.06.2026 ob 14:36
@Janja 123
Kod da ti ne bi hotela slovenskega ozemlja nazaj, če bi ga nam ukradli in bi morda celo ostala brez doma.
2
Avatar gosta
Ojojoj
23.06.2026 ob 14:40
@Janja 123

Itak, transvestit! Hvala bogu, da nam vsak mesec poveš eno in isto. Četrto leto zapored.

Mimogrede, a veš da je transvestizem, to da si kar naprej na forumu nadevaš ženske vzdevek, prepoznana motnja po DSM-5? Torej si po definiciji, uradno, moten! 🤣
1
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026