tud italijanka melonijeva naenkrat ni več fašistka, ko so naši na oblasti. počakte do pomladi, ko bo predsednik vlade spet janša. vsak dan bo po 15 člankov v cajtngah in na portalih o fašizmu na madžarskem in v italiji.
0
brainwash 30.11.2025 ob 12:55
Se pravi fake news in brainwashing cel čas.
Ni čudno da majo novinarji 2000 € plače.
1
Pro homo 30.11.2025 ob 13:05
Koki bo zgrožen. Pa tako jo je hvalil.
1
pravica 30.11.2025 ob 14:04
@Kakor jebi veter piha
Oboževalci Putlerja eden drugemu ne izkljuvajo oči.
0
samo povem 30.11.2025 ob 15:17
Poglejte spodnji posnetek do konca: Orban brutalno v EU parlamentu obračuna z Von Lajnevo 👍
1
samo povem 30.11.2025 ob 15:21
Nemški parlamentarec v EU: Ne laži Ursula, kradeš narodu!
Odkar Orban drži štih Putinu, ga slovenski levičarji ne krtizirajo več.
0
Še vedno v eu noro 30.11.2025 ob 15:51
Ma kaj se dopušča to sranje od Madžarske, da ostaja v eu? Ven se jo naj vrže, če Madžarska misli, da ji bo zunaj boljše. Denar za Madžarsko pa naj gre za povojno Ukrajino.
0
samo povem 30.11.2025 ob 16:12
@Tisti ki pride zgodaj
Če bi pogledal posnetek do konca bi ti bilo bolj jasno čeprav sumim v tvoj IQ in ne bi nič razumel. @Še vedno v eu noro
Ja denar bo šel v Ukrajino samo ne Madžarski in po obtožbah tega Nemškega parlamentarca, ki je povedal kje bo Ursula dobila denar bi se zamislil, njen predlog kje hitro dobiti 800 milijard je zaplemba vsega denarja na računih, ki ga imajo državljani EU in poleg tega jo je obtožil, da je poneverila milijarde denarja pri nabavi cepiva, daj poslušaj kekec in se zamisli.
1
ve se 30.11.2025 ob 16:14
@Tisti ki pride zgodaj
Odkar je konec ljubezni z Janšo ga tudi sekta ne mara.
0
spak Orban 01.12.2025 ob 7:41
Kaj je narobe s narodom, ki izvoli takšnega človeka.
0
pravica 01.12.2025 ob 7:45
@Še vedno v eu noro
“ Ma kaj se dopušča to sranje od Madžarske, da ostaja v eu? Ven se jo naj vrže, če Madžarska misli, da ji bo zunaj boljše. Denar za Madžarsko pa naj gre za povojno Ukrajino.”
Točno. Jaz bi jim dal zadnjo možnost drugo leto, ker imajo takrat volitve. Če še enkrat izvolijo tega ruskega ritoliznika, potem je treba Madžarsko zabrisat iz NATO in EU. Pa ograjo jim postavit na mejo in uvesti vizume.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
30.11.2025 ob 12:33
https://www.rtvslo.si/rojaki/pirc-musar-slovenija-in-madzarska-sta-lahko-glede-varstva-manjsin-vzor-stevilnim-drzavam/765631
:D