Kje pa ima tvoja sekta program? Uničevanje doseženega in nagajanje, laganje, hujskanje, podpiranje absolutistov, vojno dobičkarstvo… to so napisali? Ali samo izvajajo?
0
venezuela 15.03.2026 ob 13:34
@Lako čemo
V Levici ga še niso napisali, zdej ko je Miha spisdil.
0
Thorr 15.03.2026 ob 14:11
Saj tudi na prejšnjih volitvah niso sploh imeli programa, pa so zmagali. "Novi obrazi" pač .......................
1
Prisluhi 15.03.2026 ob 14:18
Oni imajo program Levice, ne se čuditi, da smo potem v enem obdobju pridelali -0,7 % rast BDP! In vrhunec vsega, ko je Golob javno priznal, da ne zna tega pojasniti. Hahahahaha.
Ce je kdo kdaj prebral WEFov program in Svobodinega, mu je jasno, da je velik del Svobodinega programa, prakticno prepisan WEFov program. Ni pa videti konkretnih planov, kot recimo, pred prejsnjimi volitvami so obljubljali toliko stanovanj, toliko dni do specialista, kar se je vse sfizilo, ker je bilo nerealno, to je laz za glasove. Si pa tudi mislim, da bo vecina drugih strank sla vec ali manj v podobno smer.
Z njihovimi besedami: “ Digitalizacija in zeleno gospodarstvo je temelj nase prihodnosti“
- Digititalizacija in kontrola. Ce ne bos v digi sistemu (imel digitalnega podpisa), bos eliminiran
- Uvoz migrantov in prilagajanje domorocev novi kulturi, ali s Svobodinimi besedami: Za reševanje sporov bomo uvedli sistematično kulturno mediacijo.
V sodelovanju z nevladnimi organizacijami bomo oblikovali celovit sistem učinkovite integracije tuje delovne sile in njihovih družinskih članov.
- UTD za dolgo brezposelne in preucili bodo moznost uvedbe UTD za upokojence z najnizjimi pokojninami. (Torej bodo vecni lenuhi se vedno imeli prioriteto pred upokojenci).
- NVOji bodo dobili moc politicnega soodlocanja,
- zeleni prehod, digitalizacija, zeleni prehod, digitalizacija, zeleni prehod (to je edini program Svobode)
- Civilna druzba kot stroka in partner
- Podporo zakonu o nalezljivih boleznih (ZNB), ki ga je pripravila civilna družba ob sodelovanju s stroko
Celovito revidirati Zakon o nalezljivih boleznih (ZNB) Kaos upravljanja epidemije se ne sme ponoviti, Zgolj tako lahko ljudem predstavimo, da je cepljenje proti covidu-19 prednost, ki prispeva k boljši kakovosti življenja (in naiven folk misli, da so plandemije in prisilno cepljenje ad acta)
- O kmetijstvu niti besede. Bodo pa omogočili rabo kmetijskih zemljišč za naložbe v obnovljive energetske vire.
-1
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu
Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
15.03.2026 ob 13:11