Avatar gosta
Šnelca_783
16.06.2026 ob 22:42
0
Avatar gosta
Šnelca_783
16.06.2026 ob 22:54
0
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
16.06.2026 ob 23:12
Šnelo, kaj si pa sebi dala narisat na nohte?
0
Avatar člana Frogica
Frogica
17.06.2026 ob 5:39
Krasno grdi nohti.
0
Avatar gosta
Ni lepo
17.06.2026 ob 8:29
Frogica
Joj pa še res je, kot bi imela eno zeleno-pisano, debelo laneno obleko. Meni so lepi nohti tisti, ki do lahkotne barve, poleti so lahko temnejši, ko smo lepo porjavele.
0
Avatar gosta
Šnelca_783
17.06.2026 ob 8:50
@Viharni jezdec
Nic. 🤣

Ce ze...kaj pa vem nekaj naravnega neznega.
Morda podobno ta stil
https://postimg.cc/bGFwH697

Le krajsi bolj nezno zaobljeni..
0
Avatar člana Yara
Yara
17.06.2026 ob 8:50
Žabice so luštne, samo ne na nohtih. Mislim, da bi Frogica raje imela take nohtke: https://postimg.cc/QBPjWFX3
0
Avatar gosta
Šnelca_783
17.06.2026 ob 8:51
@Frogica

Samo sem ti pokazala frog style.
0
Avatar člana Frogica
Frogica
17.06.2026 ob 9:59
Haha.. yara so posebni, temaje dobra, sam ne.. ni to zame 🙈😆
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026