Fantje, za eno pravo se potrudite

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
nekoč nekje
11.10.2025 ob 21:12
Poslušajte starega grešnika. cel lajf sem zgubljal čas za ženske, ki mi niso nudile ničesar razen lulike. Ene so bile poročene. cel lajf sem iskal uteho pri tajnicah, administratorkah, študentkah, poročenih gospodinjah, ne vem kaj vs eje blo, mogoče tudi kakšna višja javna uslužbenka. vs eskup je bilo brezveze. Zguba mojega časa in energije.

Ko se zmeniš sam s sabo, kaj res rabiš, to tudi najdeš. In sem našel navadno žensko, normalno, tako, ki še ni čist zblaznela, tako, ki rada pomaga revnim, tako, ki mi zna kaj lepega povedat, s enasmejat, tako, ki upa iti ven nenaličena.

In ugotil sem, da ona iz mene potegne najboljše in da sem ob njej najboljša verzija sebe. Bolj začnem spoštovati tudi druge, se malo lepše obnašati, postanem bolj družaben, manj ciničen.

Da pa prava ženska pride v tvoj lajf, moraš ti rpvo vedet, kaj bi sploh rad. In v skladu stem tudi živeti. Ne pa tavati samo okoli in iskati, kje je kaj za pof.ukat.
0
Avatar gosta
Samo vprašam
11.10.2025 ob 21:44
@nekoč nekje

Ne več "Samski cinik", si to ti?
0
Avatar gosta
Navajo
12.10.2025 ob 22:40
Eee moj zemo, Ciniće prijatelju…

Samo dejstvo, da imamo le določeni moški možnost biti z različnimi ženskami, tudi tistimi, ki so v resnih razmerjih, nam pove le to, da smo mi tistih 5% moških, za katere bodo ženske samovoljno kršile lastna ‘’pravila’’. Nismo mi grešniki, smo genetska, moralna in intelektualna elita.

Ženske postavljajo pravila tistim moškim, pri katerih ne vidijo genetske superiornosti, ženske kršijo ta pravila za moške kot sva ti in jaz. Ženske dejansko zavohajo in začutijo moške za katere bodo kršile lastna pravila in pravila družbe.

Popolnoma se strinjam v delu, ko poveš, da so ženske popolna izguba dragocenega časa in nudijo le luknjo, ampak take jih je naredila evolucija (ali Bog). Razumem te, ker vem, da več kot ima moški izkušenj z ženskami, manj jih vidi kot neka čista in lepa bitja, v kar nas programira naša biologija in ginocentrična propaganda (ki obstaja izključno z razlogom, da se ohranja sistem v katerem živimo), ampak jih vidi kot tisto, kar dejansko so in to ni nič prijetnega, ker ko moški enkrat dobi vpogled v žensko dušo (ženski biološki program), takrat dojame, da so to mentalno deformirana, intelektualno prikrajšanja, razvojno zaostala, moralno zlobna in karakterno sebična bitja.

Razumem te, da si našel neko žensko, ki deluje ‘’drugačna’’ in se ti zdi neprimerno boljša kot druge, ker so moški naše vrste že kar močno razočarani nad poraznim nivojem današnjih žensk v vseh aspektih, ampak naj ti katastrofalno nizek nivo kvalitete oz. dejansko enormno pomankanje najosnovnejših kvalitet človečnosti večine modernih žensk, ne zamegli pogleda do te mere, da je potem ženska, ki poseduje minimum kvalitet in s tem posledično močno izstopa od večine, da dobiš občutek, da je bejba pravi ‘’catch’’.

Dobro jo stestiraj, preden jo spustiš blizu in naj se izkaže kot normalna ženska.

Vem, da si vsak od nas, superiornih moških želi, da bi obstajali v ženskem rodu tisti mitski samorogi NAWALT, ki bi nam vrnili vero v to, da dandanes še obstajajo solidne ženske z dušo, vendar je to le iluzija v katero nas prepričujejo lastne evolucijske tendence. AWALT prijatelj Ciniće, AWALT. Nikoli ne bomo našli svojega NAWALT-a, tudi če damo skozi 10.000 žensk v svojem življenju.
0
Avatar gosta
🤐 favšija
13.10.2025 ob 6:53
@Navajo

Ti si predstavil najbolj tipično stališče zagrenjenega neuspešnega snoba. In lepo dozo favšije in zlobe. Če ni dosegljivo tebi, zakaj bi bilo drugim, a? Če ti nimaš okusa za ženske (odnosa itak ne), mora vsem drugim tudi spodleteti?

Podlasica žlehtna brez manir. Po tolikih vajinih skupnih pogovorih bi se spodobilo kolegu zaželeti srečo in zadovoljstvo, ne pa ga zastrupljati s svojim gnevom.

Jao, si zoprn!
0
Avatar gosta
Navajo
13.10.2025 ob 9:08
pr**** favšija

1.) Lahko bi ti bilo že jasno, da sramotilne taktike ne delujejo na moške, ki poznamo ženske, razumemo vaše biološke drajverje in evolucijsko delovanje. Ženske ste ustvarjene izključno za ekstrakcijo resursov in tako delujete venomer, ne glede na to, da živimo v fejk družbi, ki je posledica podivjanega ginocentrizma.

Sramotilne taktike uporabljaj pri moških, ki so šibki in si želijo podrejanja ter si želijo biti del te lažne družbe, kjer si vsi lažete v obraz, da bi delovali kot prilagojen del te izprijene lažne ginocentrične propadajoče družbe.

Močni moški preziramo družbeni fejkerizem in podrejanje feminilnih šibkih moških.

2.) Tudi nas, moško elito naša naravna/biološka želja po tem, da bi obstajala moralna ženska, ki bi nas ljubila zaradi nas samih, včasih zaslepi, še posebej, če spoznamo žensko, ki pokaže neke osnovne kvalitete človečnosti. Zavedamo pa se, da nas ženska nikoli ne želi/ljubi zaradi tega kar smo, ampak izključno zaradi tega, ker ima od nas nekaj kar potrebuje v tistem trenutku (čustveno, materialno, mentalno…).

Zato pravi prijatelj vedno opozori svojega prijatelja, če opazi, da mu je želja po mitološki NAWALT ženski malce zameglila razum.

3.) Glede na katastrofalno razvajenost in zagledanost vase/narcisoidni solipcizem modernih žensk, je tisto kar imam jaz čista poezija. Torej sem jaz srečen, da sem med vsem podivjano rastočim modernim plevjem našel nekaj v kar se splača vlagati trud in ne le moj ud.

4.) Zoprno je tebi, ker več kot je moških moje vrste, z dejanskim razumevanjem žensk in mentalno močjo se zoperstaviti lastnim biološkim tendencam, težja bo ekstakcija resursov in manipulacija moškega roda. Ker ženske lahko preživite izključno z ekstrakcijo resursov preko manipulacije moških vam moško zavedanje realnosti predstavlja ekesistenčno grožnjo. Bolj, ko so moški zmanipulirani in obupani, lažje ter bolj udobno živite in bolj oholo ter nemoralno se obnašate in seveda velja tudi obratno.

Sve u svemu; Ciniku želim vse dobro, le ohrani naj trezno glavo.
0
Avatar gosta
Ves indijanec
13.10.2025 ob 9:14
Že po črevah ki jih sipaš na forum indijanec, je jasno, da ni take ki bi te hotela. Sploh ni treba brat, sam dolžino črev pogledaš. 😁
0
Avatar gosta
Navajo
13.10.2025 ob 9:49
Ehhh Milanće Milanće

Že tvoja nezmožnost koncentracije na karkoli daljšega od kratke povedi, pove o tebi dovolj. Ta sindrom moderno imenujemo TikTok možgani oz. to nakazuje na izredno nizko inteligenco in močno mentalno omejenost oz. po starem retardacijo.

Seveda ni za pričakovati, da bi omejen butec tvoje vrste bil sposoben razumeti artikulacijo današnjega stanja realnosti z moje strani. Dejstva o katerih govorim so izven tvoje sposobnosti dojemanja in pravilne interpretacije informacij, kajti tvoj domet je le konzumacija kratkih propagandnih parol za manipulacijo retardirane množice.

Razumevanje koncepta podivjanega ginocentrizma in njegovih posledic, sposobnost predvideti odziv modernih žensk v določenih situacijah ter sposobnost mentalnega usmerjanja in nadzora ženskega obnašanja, ti je tuje kot razumevanje kitajskega jezika.

Ti si sposoben le slepo bloditi in se odzivati na trenutne dražljaje iz okolice, ki jih percipiraš z osnovnimi čutili, enako kot žival. Nikoli si ne boš sposoben konceptualno interpretirati dogajanja okoli sebe, kaj šele oblikovati svojo realnost po svojih željah in nadzorovati lastne okoliščine. Pač si sposoben le osnovnega animalističnega vedenja, žal ste nekateri genetsko izredno prikrajšani. Ponavadi je to posledica defektnih genov zaradi majhnega bazena, kar ima negativnen vpliv ne le na videz in mnoštvo bolezenskih stanj ter fizičnih defektov, ampak ima za posledico tudi močan upad intelektualnih sposobnosti in IQ-ja.
0
Avatar gosta
Star dec
13.10.2025 ob 9:54
@nekoč nekje
Možak, pohvale za zapisano!

Ne samo, da čutim podobno.

Tako, kot si napisal, tudi dejansko JE!
0
Avatar gosta
Ni vsak za
13.10.2025 ob 11:12
@Star dec Če ta Navajo tako na dolgo naklada kot piše, potem je v naprej odpisan pri vsaki.
0
Avatar gosta
Navajo
13.10.2025 ob 17:55
Ehhh Milanće Milanće

Že tvoja nezmožnost koncentracije na karkoli daljšega od kratke povedi, pove o tebi dovolj. Ta sindrom moderno imenujemo TikTok možgani oz. to nakazuje na izredno nizko inteligenco in močno mentalno omejenost oz. po starem retardacijo.

Seveda ni za pričakovati, da bi omejen butec tvoje vrste bil sposoben razumeti artikulacijo današnjega stanja realnosti z moje strani. Dejstva o katerih govorim so izven tvoje sposobnosti dojemanja in pravilne interpretacije informacij, kajti tvoj domet je le konzumacija kratkih propagandnih parol za manipulacijo retardirane množice.

Razumevanje koncepta podivjanega ginocentrizma in njegovih posledic, sposobnost predvideti odziv modernih žensk v določenih situacijah ter sposobnost mentalnega usmerjanja in nadzora ženskega obnašanja, ti je tuje kot razumevanje kitajskega jezika.

Ti si sposoben le slepo bloditi in se odzivati na trenutne dražljaje iz okolice, ki jih percipiraš z osnovnimi čutili, enako kot žival. Nikoli si ne boš sposoben konceptualno interpretirati dogajanja okoli sebe, kaj šele oblikovati svojo realnost po svojih željah in nadzorovati lastne okoliščine. Pač si sposoben le osnovnega animalističnega vedenja, žal ste nekateri genetsko izredno prikrajšani. Ponavadi je to posledica defektnih genov zaradi majhnega bazena, kar ima negativnen vpliv ne le na videz in mnoštvo bolezenskih stanj ter fizičnih defektov, ampak ima za posledico tudi močan upad intelektualnih sposobnosti in IQ-ja.
0
Avatar gosta
Planika
13.10.2025 ob 18:02
Avtor, privoščim ti. Pa naj traja, samo ne komplicirat. Pa ego vrzi v smeti. Lepo in rada se imejta ❤️
0
Avatar člana Gizdalin
Gizdalin
13.10.2025 ob 18:30
POZOR, ženske! Navajo spada med 5% alfa moških, tako kot Trump. Oba brez najmanjših težav dobita potrdilo pri psihiatru, v kolikor kdo slučajno dvomi v njuno imenitnost, vseznalstvo, posebnost, pomembnost in vse ostale pritekline narcisoidne osebnostne motnje. 😆

Če hočete moškega "alfo" ala Navajo, ki ima toliko emocionalne kapacitete, kakor bukov štor, je idealen za vas, da vam zaj*** življenje, travmatizira otroke in popolnoma uniči družino. Se že postavljajo v vrsto ženske z nizko samopodobo in nizkimi kriteriji za moške, morda materialistke, če imaš denar, da jih osrečijo dnevne doze tvojega trotlevanja glede lastne samopomembnosti. 😉
0
Avatar gosta
Navajo
13.10.2025 ob 19:47
Matjažko Matjažko ti levuharski sprani lolek.

Ti sam nimaš niti toliko intelektualne kapacitete, da bi se zavedal kako neverjetno patetičen si v svoji vzvišenosti, ko se imaš za nekega kvazi intelektualca. Ni ti bilo nikdar do sedaj jasno, da vso tvoje razmišljanje temelji na napačnih predpostavkah in sem te posledično vedno najenostavneje demoliral v vsakem tvojem poizkusu dokazati karkoli v kar verjameš.

Enkrat si mi celo sam lepil raziskave, ki so potrjevale moje trditve. Da, tak prepotenten butec si, da se v svoji indoktrinirani zablodi popolnoma izgubiš, ko poizkušaš tekmovati z menoj.

Najdalje; o ženskah nimaš pojma, ker zopet izhajaš iz stališč, katere so vate vcepili preko ginocentrične propagande.
Ženske si ne želijo takih lolekov kot si ti, ki jih piedastalizirajo. Ženske si v resnici želijo dominantnega moškega, ki jih bo postavil na njihovo mesto in ne bo podlegal njihovim čustvenim izbruhom. Moški, ki se uklanjajo ženskim čustvenim izbruhom, so ženskam dejansko odvratni, jih odbijajo in jim niso privlačni, ker so mehkužni.

Ženska ne želi emocionalnega papka, ki bo z njo delil svoja čustva. Ženska si želi moškega, ki jo bo znal poslušati in tolažiti ter ji dati prav, sam pa bo znal svoja čustva zadržati zase in krmariti v življenju na način, da mu bo ženska lahko zaupala tudi v težkih trenutkih in se nanj vedno zanesla. Tudi tu si pogrnil s svojo indoktriniranostjo v laži moderne fejkerske družbe.

Ženska ne želi mehkega in čustvenega moškega ob njunih otrocih. Moški je otrokov zaupnik, svetovalec in tisti, ki jih disciplinira ter je obenem sposoben pokazati toplino čvrstega karakterja in stoičnost. Ženska je tista, ki nudi nekontrolirane izlive čustev in pretirano zanesenih emocij ob raznoraznih dogodkih in življenskih pripetljajih, ki jih moderno lažno imenujemo čustvena toplina. Tudi tu si pogrnil v osnovah, ker si prepojen z ginocentrično propagando.

Mehki in čustveni moški so tisti, ki uničijo družine, saj ne zmorejo prenesti pritiskov življenja. Zapori so polni moških, ki podležejo svojim čustvom, ker jih ne znajo ali zmorejo nadzorovati prav zaradi nebuloz, ki jih kvasiš ti. Tudi tu si popolnoma pogrnil s svojo moderno ginocentrično trditvijo.

Matjažko ti luzerski cucek, si klasičen šibak moderen moški, brez moči soočiti se z realnostjo sveta in si zato popil strupeno propagando podivjanega ginocentrizma. Vse kar trdiš je v popolnem nasprotju z realnostjo, evolucijsko psihologijo in dejanskimi odzivi žensk ob moškemu. To je en od razlogov zakaj nimaš uspeha pri ženskah, napram tebi imam jaz več opcij, kot mi jih je dejansko potrebno v življenju.

Ženske si ne želijo takih luzerjev kot si ti, ampak ravno nasprotno, želijo si take moške kot sem jaz. To je realnosti človeške biologije. Ker nas je malo takih, imamo posledično ogromno izbire. Ti se ne zavedaš, da je prav tvoj način razmišljanja, ki ga je povzela množica modernih šibkih moških razlog, da imam jaz toliko žensk okoli sebe. Prav papki tvoje sorte ste tisti, ki delujete v nasprotju realnosti in ustvarjate tako situacijo kot jo imamo danes.

Saj se niti ne zavedaš ironije svojih dejanj in besed, ker si le še en v množici zombificiranih NPC lolekov.
0
Avatar gosta
😎
13.10.2025 ob 21:50
0
Avatar gosta
o ničemu pojma nemaš
13.10.2025 ob 21:58
Dej torbićaru, nauč se lepit videje.
0
Avatar člana Gizdalin
Gizdalin
13.10.2025 ob 23:27
@Navajo
Hvala za recepte in izčrpna navodila za rokovanje s pralnim strojem, pardon, z ženskami, pa saj to je isto pri tebi. 😆 Tudi ti nisi kompleksnejši od navadnega toasterja, ta je še celo v prednosti, ker ima dodatno funkcijo za odmrzovanje. 🙂
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026