V Krškem smo multi kulti. ☝️ Dejansko je po nekaterih stanovanjih v blokih tudi po 20 ali več ljudi - albancev. Kam se stlačijo nimam pojma. Če jih je pa še 50 zraven prijavljenih je pa zanemarljivo.😁
2
m,.b 23.06.2026 ob 13:31
@Viharni jezdec
ti si multi debil ne pa multi kulti
-1
A Je To 23.06.2026 ob 13:49
@Nja Kaj se vse ne da...pa se da
0
Xs 23.06.2026 ob 14:12
Ali so blentave referentke, da jim ne klikne in pa obvezno bi bila potrebna sprememba zakonodaje, kot je bilo včasih osebno na UE lastniki, da se preverijo in podp7sejo.
2
Vse za "naše " 23.06.2026 ob 15:27
jasno je ali jih izsiljujejo ali pa referentke delajo ker delajo za "naše", zadnja 4 leta nihče ni jnič preverjal, ni se preverjalo dela referentov, ko bo pa štala bodo pa jokcale kako da one niso vedele...
1
Gigantura 23.06.2026 ob 16:15
Tudi v Novi Gorici, o cemer je pisal Jelincic, dva dni nazaj
— ZmagoPlemeniti (@ZmagoPlemeniti)
1
zal je tudi vlada blebdava 23.06.2026 ob 16:23
@Xs
na predlagam vladi je bil predlog za izboljšanje preverjanja, pa je bil ZAVRNJEN.
en primer:
Fiktivne prijave prebivališča in zloraba socialnih transferjev pri čezmejnih delovnih migrantih https://predlagam.vladi.si/predlog/20034
23.06.2026 ob 11:08